Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Slovenský štát Helma Vz.32 Rýchla divízia Fake vs Original

Vykupminci.cz
Numisargo

Slovenský štát Helma Vz.32 Rýchla divízia Fake vs Original

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Skutocne sa jedna o kopiu. Podbradnik a vankusiky popisal kolega, pas aj križe su robene tiez nanovo, takze cela helma je nezmysel. Ale za 150usd ako dekoracia nad krb, preco nie.
Registrovaný uživatel
Ano, plus aukčni poplatek, plus poštovné z USA, plus dovozní clo a DPH a hned máme pekelně drahou dekoraci.
Registrovaný uživatel
Suhlasim. Ludia co nenakupuju v zahranicnych aukciach netusia ze z krasnych 150 usd moze byt vysledna suma cez 400us.
Registrovaný uživatel
Velmi, velmi zla napodobenina. Na tej helme nie je spravna jedina vec

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
fake?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jerry542: ano fake. Ebay tieto napodobeniny chrlí vo velkom. Minimalne 1x za mesiac je tam takyto exemplar vyrobeny v Polskej ludovej republike na predaj
Registrovaný uživatel
tentoraz celkom vkusná kópia z dielne našich polských susedov. Samozrejme cena je absurdná a predpokladám že je to len nejaký podvod s cielom nabudúce predať o niečo lacnejšie

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sú helmy kde sa práca falzifikátorov podarí viac a kde sa podarí menej. Tento kúsok patrí do druhej skupiny. Celé zle

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dalsi fake.....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nove kusky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stary dobry podvodnik na ebay.com, antik-solo
https://shorturl.at/oLSZ7

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A co tento kusok? Vyzera dobre

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdar. A aukcia skoncila len pred par sekundami. Vyžiadal som si z Hermanna viac fotiek, ale neposlali uplne všetko podla mojich predstáv. Aj tak sa priznavam ze som nenasiel na helme nic co by mi vadilo. Konečne helma, kedy sa nedá jednoaznačne povedat ze to je kópia. Pás v podstate sedí, kríž sedí (aj ked teda mali by byť dva ale ok), vankúšiky sice namixované ale ok beriem. Jediným problémom je ze na helme nie je vidieť preberacia pečiatka. A tá by tam teda sakra mala byť. Môže byť vyblednutá, zoomoval som ale nič.
Helma sa predala za 1150eur (850hm+215fí+130pošta). Prihadzoval som do poslednej chvíle, ale žial ked som si neni absolutne isty originalitou, tak vyššie nejdem.
Registrovaný uživatel
Pozdravujem Vás:-)

https://aukro.cz/slovensky-stat-original-helma-rychla-divize-7051753208

Jedná sa o umelo "ostarený" fejk, rovnako ako tá dýka, čo pán predával?
Registrovaný uživatel
Ano jedna sa o chabý pokus o napodobeninu. Chlap torzo natrel nejakou modrou farbou a capol to do ohna. Nepodporujte podvodnikov. Pripajam aj foto aby to bolo vidiet aj ked to predajca odstrani z aukra

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Raz za cas sa podari narazit na originálny kus. Tento ale medzi ne nepatrí, tak pozor. Predajca sa klasicky snaží presvedčiť o originalite cenou. Človek si povie, je to drahe, asi vie co predava. A asi naozaj aj vie, ak nie zrakovo postihnuty. Bohuzial. Vačšina napodobenin je originalu aspon podobna, v tomto pripade je to tragedia

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ďalší loptoš. Veľa práce si s tým nedal

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
klasika ....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Antik-Solo a jeho helma na ebayi, jej poradove cislo je 71. Vyrobi jednu helmu v priemere za 2 mesiace. Resp jednu preda a uz mu v garazi schne nater na dalsej

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Napodobenina

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Sběratel.com » Starožitnosti » Slovenský štát Helma Vz.32 Rýchla divízia Fake vs Original

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1