Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » šmejd jeden kopíruje moje aukce i fotky :-(

Vykupminci.cz
Numisargo

šmejd jeden kopíruje moje aukce i fotky :-(

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Autor Příspěvek
Moderátor
ZJ: všetko zlé je na niečo dobré....
Registrovaný uživatel
I ta marja by to pochopila, kdyby jí to takhle 10 lidí vysvětlovalo:)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Ty voléééé, ja čítam, čítam a rehocem sa ako debil :). Tak toto fórum by som si mal vytlačiť a poutierať s ním zvratky, ktoré mi už už trčia z huby nad niektorými ľuďmi. Patason, prosím Ťa, fakt sa ospravedlň... ;)
Moderátor
Apropo, Jano: Nič nie je v poriadku. Akiste si si všimol, že tie posraté fotky sa tu riešili veľmi krátko, potom sa dospelo k úplne inej téme. A tá téma síce bola kóšer, ale zopár popudlivcov z toho spravilo býčie zápasy.
Runner: nechce sa mi to znova rátať, ale bude to okolo 13x čo ste "nadobro" opustil toto fórum. Človeče, vy ešte tromfnete aj mňa, ja som skoncoval a znova začal s fajčením iba 11x. :)
Registrovaný uživatel
a co delaji v česku mince.25 haleřu 1932??..bez centifikatu..to same ta 10kč 1933..to ma asi byt taky v sekci kopie:).a prej od 15 000
:) jen muj nazor?..bo jak si to tu ctu..opravdu nevidim problem v tom ze nekdo neco proda..a hold zavist..to je u čechu...velice..typicka vlastnost!!
kacuro napsal
Robbie to tu napsal jasně a stručně: kopie mincí mají na aukru svou rubriku, takže nemají co dělat v jiné rubrice!! je zbytečné slovíčkařit o tom, jestli je to falzifikát nebo kopie, protože pro většinu lidí je to synonymum. Jak psal ZJ, vše je to o morálce a tu máme každý z nás nastavenou jinak ... bohužel :(
Administrátor
akras2 a kvasin ma stejne IP. Ted se bohuzel jedna o stejneho uzivatele.
Registrovaný uživatel
kvasin napsal
a co delaji v česku mince.25 haleřu 1932??..bez centifikatu..to same ta 10kč 1933..to ma asi byt taky v sekci kopie:).a prej od 15 000
:) jen muj nazor?..bo jak si to tu ctu..opravdu nevidim problem v tom ze nekdo neco proda..a hold zavist..to je u čechu...velice..typicka vlastnost!!
kacuro napsal
Robbie to tu napsal jasně a stručně: kopie mincí mají na aukru svou rubriku, takže nemají co dělat v jiné rubrice!! je zbytečné slovíčkařit o tom, jestli je to falzifikát nebo kopie, protože pro většinu lidí je to synonymum. Jak psal ZJ, vše je to o morálce a tu máme každý z nás nastavenou jinak ... bohužel :(


Nějak jsem nepochopil, co bychom měli závidět ? Že někdo prodává novoděly mincí ? To není na závist, to je spíš naštvanost. Když se vžijete do role kupujícího, za pár let už ani nebudete mít chuť si takovou minci pořídit, protože každá nabízená bude falzum. A toto se chytne každý kdo bude chtít někoho podělat. A tomu bychom měli zamezovat a ne to dále rozšiřovat. Já jsem sběratel, slušný sběratel s morálkou a jsem zásadně proti takovým praktikám. Říkejte si co chcete - ale 15 nezávislých lidí mi to tady potvrdí, včetně těch, od kterých si čtete večer knížky o mincích.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Robbie napsal
kvasin napsal
a co delaji v česku mince.25 haleřu 1932??..bez centifikatu..to same ta 10kč 1933..to ma asi byt taky v sekci kopie:).a prej od 15 000
:) jen muj nazor?..bo jak si to tu ctu..opravdu nevidim problem v tom ze nekdo neco proda..a hold zavist..to je u čechu...velice..typicka vlastnost!!
kacuro napsal
Robbie to tu napsal jasně a stručně: kopie mincí mají na aukru svou rubriku, takže nemají co dělat v jiné rubrice!! je zbytečné slovíčkařit o tom, jestli je to falzifikát nebo kopie, protože pro většinu lidí je to synonymum. Jak psal ZJ, vše je to o morálce a tu máme každý z nás nastavenou jinak ... bohužel :(


Nějak jsem nepochopil, co bychom měli závidět ? Že někdo prodává novoděly mincí ? To není na závist, to je spíš naštvanost. Když se vžijete do role kupujícího, za pár let už ani nebudete mít chuť si takovou minci pořídit, protože každá nabízená bude falzum. A toto se chytne každý kdo bude chtít někoho podělat. A tomu bychom měli zamezovat a ne to dále rozšiřovat. Já jsem sběratel, slušný sběratel s morálkou a jsem zásadně proti takovým praktikám. Říkejte si co chcete - ale 15 nezávislých lidí mi to tady potvrdí, včetně těch, od kterých si čtete večer knížky o mincích.


Myslite kopie knizek o mincich snad by necetl original :D
Registrovaný uživatel
vim ze to sem nepatri ale zase sa tu nehrajme na nieco co sme neni...
ROBBIE napisal......Já jsem sběratel, slušný sběratel s morálkou a jsem zásadně proti takovým praktikám....predavat falzifikaty a podobne..A tomu bychom měli zamezovat a ne to dále rozšiřovat..............ROBBIE ale kupovat falzifikaty ti problem nerobi ze...ako si napisal v jednej diskusii.....filmy,dvd, software, cd ...... .....................ja len tolko;)....dopyt=ponuka. a tak to bude vzdy
Registrovaný uživatel
...archypov....ja som len tvrdil ze akras2 vo svojich aukciach neklamal.on sa nesnazil nieco predat ako original predsa.aj ked to zaobalil do peknych pismeniek. zacinal od korunky a jasne tam mal na dvoch miestach upozornenie ze ide o novorazbu resp. pozdejsi razbu....hold neznalost kupujucich ich v ziadnom pripade neospravedlnuje.asi tak.zdravim hlohovec ;)
Registrovaný uživatel
Bohužel jindro máš stěra je to muj starší brácha debile
Registrovaný uživatel
Hoši teď jsem pod parou a nejradši bych vám víte co...........,,,,,,,,,,,,,, ale nebudu to řešit protože jsem mírumilovný člověk, a nikdy bych se do nikoho nenavážel a vždy všechno řeším smírnou cestou :mrgreen:

A vím, že je se vždycky najde pár závistivých debilků cha chaaaaaaaa

Jsem jeden z nejlepších prodejců na aukru a vy mi můžete políbit víte co :-)


Koupil jsem od hraběte 14 minci za 500 a prodal jsem ji obratem ruky za 2500 tak teď jsem vám hodil něco do pranice tak prosim si poslužte :-)

Foto bylo dokonalé a vady nebyly skryté žádné klidně Vám sem hodím i linky, a teď můžete prasknout závistí :-)
Registrovaný uživatel
a brácha prodává také na aukru a prodá tak za desetinovou cenu co já uplně stejné mince čím to asi bude??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pořád Vám to nedocvakává????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Bingoooo tak už vám to došlo?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

OKI dost bylo srandy, no prostě jsem nejlepší cha chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Viz mé komentáře jen si je důkladně přečtěte a pak něco můžete hovořit či vyprávět o etičnosti či něcem jiném své pohádky si nechejte pro své známe či své protějšky :-) cha chaaaaaaaaaaaaaaaa

Jsem v sekci AUKCEEEEEEEEEEE???????????????,

Asi ano tak by se to sem mohlo hodit ne??????????????????????,,


Takže pánové spíše bych ze pozastavil nad tím, že já prodám minci za 3000 a někdo prodá uplně stejnou minci za 300 čím to je??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

TO by ste chtěli vědět co?????????


Neřeknu výrobní tajemství :-)
Registrovaný uživatel
Tou mincí jsem nemyslel novoražby ale jiné mince např. 5h 1955 atd..... jo koupil jsem taky asi 5 25h 1964 za 200kč a prodal za 5000kč :-)
Registrovaný uživatel
a stakovým argumentama jako, že si tam dávám cen a by mohla být atd.. běžte do řiti, protože skoro každý kdo prodává na aukru si tam píše nesmysli a může si tam napsat co chce a stejně to prodá za opravdu reálnou cenu, to jsem vypozoroval za poslední rok co na to koukám od ráno do 1,2 do rána takže mě vaše názory vlastně ani nazajímají.......................................................................................................................................................



pam pam :-)
Registrovaný uživatel
na sbírkách tam vypisují že kat. cena je 20 000 a stejně to prodají za 2000kč tak fakt nevím po kom dete vy ................................................................
« Poslední úpravu provedl(a) František Josef I. v 7. 8. 2007, 1:09. »
Registrovaný uživatel
Jsem přece v sekci aukce ne??????

tak to se nemůžu už ani pochlubit jaký jsem prodejce??????????????????????????????????????????????????


Já jsem sběratel a vášnivý a vy si říkejte co chcete i o tý Vaší posraný etice....................................................................


Každý si to tady přebereme trošku jinak, myslím že jsou dva tábory mě se zastalo asi 5 lidí a kdybych hodil link mým odběratelům tak myslím, že by to tady bylo dost hustý.....................................................
Registrovaný uživatel
Ale bohužel, musím konstatovat, že většina by by se ani nesnížila na naši uroveň taky klábosit o hovadinách............viz tahle diskuze, teda spíš některé části.....................natož to veřejně
Registrovaný uživatel
Jo a ještě něco ktěm mojím aukcím stěma novoražbama hodně podstatné.................................


měl jsem tam uvedeno od 1Kč to zdůrazňu od 1kč a cenu si určete

samyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


a asi 3krát v popisu že se jedná o novoražbu (kopii,falzifikát či jak to nazvat)

úsudek ať si každý udělá sám
Registrovaný uživatel
Nic jdu spát, tak doufám že tu zítra zas neuvidím nějaké debilní kecy.


S pozdravem RUNNER :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
a narážky na mou osobu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
TO ALL: V PŘEKLADU PRO VŠECHNYYY:::::


JESTLI BUDE CHTÍT V BUDOUCNU NĚJAKÉ OPRAVDU KRÁSNÉ A KVALITNÍ MINCE


TAK NAKUPUJTE U MĚ, KVALITNÍ ZBOŽÍ, RYCHLÉ DODÁNÍ, SERIÓZNÍ A RYCHLÉ A VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


JSEM OBCHODNÍK PŘIZNÁVÁM, MÁM NATO TAKÉ CERIFIKÁT, PAPÍR, DOKLAD A HLAVNĚ I ŽIVNOSTENSKÝ LIST :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A TAKÉ MĚ TO MOC A MOC BAVÍ

ALE TAKÉ MĚ BAVÍ MINCE SBÍRAT

TAKŽE AŤ SI KAŽDÝ UDĚLÁ POSUDEK SÁM

AKRAS2
Registrovaný uživatel
Ing. AKRAS2
Moderátor
Už som sa pozvracal. :( Runner, aká bola opica?
Jano, ešte ti to stále pripadá OK? Ja by som niekoho najradšej poslal na psychiatriu, niekoho, kto sa tu oháňa výrazmi ako "debil" a absolútne im nerozumie.
Moderátor
no co táto tak se nam kluk vozral....bohuzel to vypada ze se z toho nevyspi

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » šmejd jeden kopíruje moje aukce i fotky :-(

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1