Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » SPB nebo SBP ???

Vykupminci.cz
Numisargo

SPB nebo SBP ???

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Cim viac sa v tom rypes, tym viac smrdis ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Přátelé (snad) jsem také moderátor a v sekci faleristiky jste si mně zvolili. Je zajímavé, že celý "problém" vznikl jen tím, že někomu chybí základní slušné vychování, ale do toho se přimíchá něco nevhodného o moderátorech a vítězí hrubá síla. Nechci napsat hloupost.
Moderátor nemusí znát vše, ale to neznamená, že je označen za něco z čeho si někde dělá legraci. JÁ jsem na sekci svůj post moderátora nabídl někomu vzdělanějšímu, chytřejšími, prostě znalci, který bude vyhovovat. Některé poznámky zde uveřejněné směrem k moderátorům jsou opravdu hloupoučké.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Přátelé (snad) jsem také moderátor a v sekci faleristiky jste si mně zvolili. Je zajímavé, že celý "problém" vznikl jen tím, že někomu chybí základní slušné vychování, ale do toho se přimíchá něco nevhodného o moderátorech a vítězí hrubá síla. Nechci napsat hloupost.
Moderátor nemusí znát vše, ale to neznamená, že je označen za něco z čeho si někde dělá legraci. JÁ jsem na sekci svůj post moderátora nabídl někomu vzdělanějšímu, chytřejšími, prostě znalci, který bude vyhovovat. Některé poznámky zde uveřejněné směrem k moderátorům jsou opravdu hloupoučké.
Lebo si retard . co to znamena sa opytaj na inom fore ;) .... Altmánku Vás si vážím a Vy to samozřejmě víte, ale v tuto chvíli si s Vámi dovolím nesouhlasit. Nechci do ničeho rýpat , aby to nesmrdělo to mi věřte ... ale takto by se moderátor neměl chovat a samozřejmě, že Bobinek také ne a ten to začal svou neadekvátní reakcí.Myslím, že se neměří stejným metrem a uživateli fora ze strany moderátora se dá odpovědět slušněji , i když Bobinek ujel. Promiň Stando (Bobinku). No a s podobně laděnými odpověďmi ze strany moderátorů jsem se tady již setkal, nebyly sice tak agresivní, jako v tomto vlákně ale nebyly až tak košér. Já nabádal k nefackování, ale moderátor to nevzal a udělal pravý opak, buďme spravedliví a znovu vyzývám k separátnímu míru. A tím to ukončím z mé strany.
Registrovaný uživatel
Altman by mal celu temu zmazat a bobka by sme mali ignorovat uz na vecne casy.
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Altmann napsal
Přátelé (snad) jsem také moderátor a v sekci faleristiky jste si mně zvolili. Je zajímavé, že celý "problém" vznikl jen tím, že někomu chybí základní slušné vychování, ale do toho se přimíchá něco nevhodného o moderátorech a vítězí hrubá síla. Nechci napsat hloupost.
Moderátor nemusí znát vše, ale to neznamená, že je označen za něco z čeho si někde dělá legraci. JÁ jsem na sekci svůj post moderátora nabídl někomu vzdělanějšímu, chytřejšími, prostě znalci, který bude vyhovovat. Některé poznámky zde uveřejněné směrem k moderátorům jsou opravdu hloupoučké.
Lebo si retard . co to znamena sa opytaj na inom fore ;) .... Altmánku Vás si vážím a Vy to samozřejmě víte, ale v tuto chvíli si s Vámi dovolím nesouhlasit. Nechci do ničeho rýpat , aby to nesmrdělo to mi věřte ... ale takto by se moderátor neměl chovat a samozřejmě, že Bobinek také ne a ten to začal svou neadekvátní reakcí.Myslím, že se neměří stejným metrem a uživateli fora ze strany moderátora se dá odpovědět slušněji , i když Bobinek ujel. Promiň Stando (Bobinku). No a s podobně laděnými odpověďmi ze strany moderátorů jsem se tady již setkal, nebyly sice tak agresivní, jako v tomto vlákně ale nebyly až tak košér. Já nabádal k nefackování, ale moderátor to nevzal a udělal pravý opak, buďme spravedliví a znovu vyzývám k separátnímu míru. A tím to ukončím z mé strany.
Juro já to neřeším,blb blbem zůstane a chytrý ustoupí, a pár senilních rádoby moderátorů a důchodců me můžou..........však víš co!!!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Altman by mal celu temu zmazat a bobka by sme mali ignorovat uz na vecne casy.
Sám sebe ignoruj..................osle
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Altman by mal celu temu zmazat a bobka by sme mali ignorovat uz na vecne casy.
A hlavně "na věčné časy a nikdy jinak"....................cha,cha,cha :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Stando už toho nech prosím, evidentně nevíš co je separátní mír....moje poslední reakce :|
Moderátor
Já jsem jen moderátor faleristiky, zde jsem prostý člen. Sice důchodce či veterán, ale s jasným rozumem. Škoda, že se toto zde stalo, mně osobně to velmi mrzí.
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Stando už toho nech prosím, evidentně nevíš co je separátní mír....moje poslední reakce :|
Dobrá,slibuji že toho tady na "odznacích" již nechám..............vždyt já chtěl prapůvodně jen poradit s jedním odznakem!!!!! :shock:
Moderátor
bobinek21 napsal
...........hlavně že horko již pomalu klesá,u Vás taky???

Kde??? :shock: 34,6°C mi jako nějaký pokles nepřijde. Včera jsem viděl až 35,5°C (upozorňuju, že v hlubokém stínu).
Moderátor
Pavel_III napsal
Kde??? :shock: 34,6°C mi jako nějaký pokles nepřijde. Včera jsem viděl až 35,5°C (upozorňuju, že v hlubokém stínu).


Pavel_III: Len 35,5 ?! To by som bral....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Pavel_III napsal
Kde??? :shock: 34,6°C mi jako nějaký pokles nepřijde. Včera jsem viděl až 35,5°C (upozorňuju, že v hlubokém stínu).


Pavel_III: Len 35,5 ?! To by som bral....
U nás ve stínu 36,7 včera kolem 15.00 hod.
Moderátor
kmotr napsal
U nás ve stínu 36,7 včera kolem 15.00 hod.


Len?! :D
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
kmotr napsal
U nás ve stínu 36,7 včera kolem 15.00 hod.


Len?! :D
37,6 opravuji ALE VE STÍNU !!! A LEN USCHL :D
Moderátor
Ja som nameral dnes v tieni 38,2.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Altman by mal celu temu zmazat a bobka by sme mali ignorovat uz na vecne casy.

To snáď nemyslíš vážne. Ono po tom, čo toto individuum s užívateľským menom bobinek21 predviedlo v príspevku #20, tak mal byť dávno bez akejkoľvek diskusie a vysvetľovania zablokovaný. Toľko môj skromný názor.
Registrovaný uživatel
Brett napsal
jano7B9 napsal
Altman by mal celu temu zmazat a bobka by sme mali ignorovat uz na vecne casy.

To snáď nemyslíš vážne. Ono po tom, čo toto individuum s užívateľským menom bobinek21 predviedlo v príspevku #20, tak mal byť dávno bez akejkoľvek diskusie a vysvetľovania zablokovaný. Toľko môj skromný názor.
Co se do mě navážíš ty pří............Slováku!!!
Registrovaný uživatel
Brett napsal
jano7B9 napsal
Altman by mal celu temu zmazat a bobka by sme mali ignorovat uz na vecne casy.

To snáď nemyslíš vážne. Ono po tom, čo toto individuum s užívateľským menom bobinek21 predviedlo v príspevku #20, tak mal byť dávno bez akejkoľvek diskusie a vysvetľovania zablokovaný. Toľko môj skromný názor.
A "INDIVIDUEM" si nazývej svoje kumpány....................mě nešahaš ani po paty""""
Registrovaný uživatel
Zdravím...............dotaz,sehnal sem odznak zo skratkou S O Z (ž) a hlavou Merkura..................co je to za zkratka-může býti " svaz ochrany železnice " ???
Moderátor
Já jsem jen moderátor na faleristice. Proboha co to je dnes za den, proč se zbytečně hádáme to nějak nechápu. Každý se může mýlit i dělat chyby, ale není to zbytečné??
Registrovaný uživatel
Já se nehádám,a forum " ODZNAKY " určeno správně!!! Já chci jen poradit co bylo s o ž !!! Z mládí si pametám že snad nějaká policie železniční vo vlakoch byla...............ale to už je tak dávno!!! Ono i vlakem sem již nejel asi 20 let!!!!
Registrovaný uživatel
OŽ ostraha železnic , ale ještě se mi pletou písmena OSŽ, ale to bylo to samé asi za komárů. A Merkura měli celníci, se mi to asi motá možná...
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 2. 11. 2015, 10:18. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Odznaky » SPB nebo SBP ???

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1