Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Vykupminci.cz
Numisargo

Súťaž

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:lol: Gratulace vítězi.Pokračování-výborný nápad.
Moderátor
A na konci roku z toho může Zdeněk udělat nástěnej kalendář. :lol:
Registrovaný uživatel
Tak abychom se dobrali k nejakemu zaveru- pokracuje se Vaclavem II. v teto sekci?
Registrovaný uživatel
jsem pro
Moderátor
U Václava II. může nastat přehlídka samých krasavců a skoro krasavců, což jistě nevadí, ale co třeba rozšířit ji o kategorii parvus ?
Registrovaný uživatel
To neni spatny napad - lze pak udelat dve sekce - PG a parvus.
Registrovaný uživatel
zbytečný luxus dělat sekce, stačí soutěž ražby panovníka XY...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
neco jsem skusil (puvodne jsem takto chtel bez sloziteho programovani resit verejnou databazi PG, ale pak jsem si rek, ze by kolem toho stejne melo spousta lidi plno kecu jako vzdy a vysledek by stejne nebyl zadnej, tak jsem to zavrhnul). pro tyto ucely mi to ale prijde jednoduche - aby se pro soutezeni a hlasovani nemuselo prohledavat x-prispevku a meli jste to vsechno pohromade:

Kliknete zde.

Pokud by se vam to nelibilo, nebo byl nekdo vylozene proti, tak to samozrejme smazu (vychazim z toho, ze fotky zde byly zverejneny i s vasimi nicky, takze to asi proti nicemu neni).

Jinak soutez by mohla mit alespon nejaka miniaturni pravidla, takze napr. by se mela definovat velikost fotek, fotky by mely byt orezany apod.

Take by se do souteze nemely davat reprodukce z knih. Nahravani je jednoduche a ucet bych rad nekomu predal, pokud jej budete chtit pouzivat.
Registrovaný uživatel
oliver: perfektni pocin.
Registrovaný uživatel
oliver: pekne spravene. kazdy tam ma vsetky fotky pekne na jednej nastenke.

k formatu fotiek:
ako vies, mne vyhovuje ten klasicky pohlednicovy format.

orezane giganty mi zeru oci, chyba tam nadhlad.
privela detailu na ukor celku.
_______________
Moderátor
oliver: pěkné.. fotky můžu dodat lepší, až se konečně dostanu k nafocení grošoviny

Jinak se obávám, že u Václava II to bude koncentrovaná nuda a snaha o dokonalost.. u takového Karla IV by to bylo mnohem zajímavější.. nebo soutěž o nejkrásnější parvus, jak už někdo navrhoval.
Moderátor
tocomabyt napsal
oliver: pekne spravene. kazdy tam ma vsetky fotky pekne na jednej nastenke.

k formatu fotiek:
ako vies, mne vyhovuje ten klasicky pohlednicovy format.

orezane giganty mi zeru oci, chyba tam nadhlad.
privela detailu na ukor celku.

Ti nikdo nebrání si to zmenšit.. ;)
Zatímco u malého neořezaného obrázku větší detaily nezískáš. :lol:
Moderátor
Je pravda, že groše Václava II. sa vo vašich zbierkach nachádzajú naozaj krásne, ale nemyslím si, že by to bola nuda. Už len nafotením; niekto nafotí krajšie, iný nie, ďalej každý groš má nejaký malý nedostatok, môžeme tu o nich diskutovať. Pretože primárnym cieľom súťaže bolo samozrejme prezentovať pekné razby, sekundárnym ale bolo, diskutovať o nich. Tak si myslím, že by sa dalo pekne podiskutovať aj pri grošoch Václava II. Jeden by prezentoval malého leva, druhý obrátené Z, iný by prezentoval klasickú dvojku s krásnou korunou, nuda by to nebola, treba už len začať, tak poďme na to, nie?
Registrovaný uživatel
oliver napsal
zapomnel si na korunku (pokud neprodelala operaci) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:twisted:
Registrovaný uživatel
Tak jdem do toho Václava II.???
(to už abych koukla na nějakého pěkného na Aukru :mrgreen: )
Registrovaný uživatel
..a protože marodím a koukám, že jsem tu sama, tak tentokrát začnu já. Tento groš sem rozhodně nedávám proto, že je můj nejhezčí, ale protože je to groš, který ač má velké spousty vad, přesto jej mám ráda...
PS: ..a hlavně lev má dvě oči a ne jen jedno :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 6. 2. 2014, 13:00. »
Moderátor
Má teda veľa vád, ale inak pekná štvorečka... Ak ho máš rada, tak to je super. ;)
Registrovaný uživatel
korunka napsal
..a hlavně lev má dvě oči a ne jen jedno :mrgreen:

Ja by som povedal, že aj štyri ;)
Registrovaný uživatel
tak já jsem dám tu svojí čtyřku.to je jedinej co mám.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ty vase ctyrky... dneska to jsou koukam sami hornaci, ja radsi dvojky nebo trojky... co jednicky, date sem taky naky? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
dvojky, trojky moje řeč... :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
.... mluvíte ještě vůbec o groších? :lol:

..tak jsem se domnívala, že ten můj tu bude největší chudák v této nové soutěži, ale jak koukám, tak nás tu bude víc :mrgreen: A pak že bude nuda...
Registrovaný uživatel
Dovolim si dvojecku ze zahradky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
no to je krasavec.gratuluji
Moderátor
sice si nejsem jist, zda je to na reprezentaci spravny kus, ale co uz. nekteri jej mozna i poznaji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1