Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Svet sa ide zmenit

Vykupminci.cz
Numisargo

Svet sa ide zmenit

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vsade sa pise, ze svet po korone sa uz nikdy nevrati do cias , ake boli pred tym....
Pytam sa preco ? Lebo sa dam zaockovat ? V com bude ta zmena ?
Registrovaný uživatel
To poznáš za 5-6 rokov...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nehledě na to co píše jedna nebo druhá strana , já bych se nebál ani změn , ani očkování .Očkuje se víc jak dvě stě let . Poprvé proti pravým neštovicím , které zabily stovky milionů lidí ….Kdyby nebylo očkování na různé smrtelné nemoci , bylo by nás na celém světě ne víc jak 7 , ale pouze asi 2 miliardy .Chybělo by tedy skoro 5 miliard nenarozených lidí , tedy zhruba 80 procent současné populace a stejné procento vynálezů které v posledních stoletích vznikly a které nám tak ulehčují život .Zjednodušeně -zemědělství by byla asi naše hlavní činnost ,pole bychom orali převážně pomocí zvířat, ženy by rodily 5 až 6 dětí , z nichž by skoro dvě zemřely a každá zhruba 20 . rodička při porodu také, byly by první pokusy z motorovým létáním …atd … Samozřejmě .Někdo po očkování může i zemřít-jeden z několika desítek milionů…nevím , proč se toho bát … V naší republice umírá ročně v průměrně 5-6 lidí po bodnutí včelou …desítky na alergické reakce na –ořechy , plody moře …..A u nás mužů nemoci prostaty berou 2,5 a střev 2 procenta nad 50 let atd….Jsou nesrovnatelně horší rizika které každý dobrovolně dennodenně podstupujeme …a víceméně je ignorujeme :- )
Registrovaný uživatel
Osobně to vidím na víceméně opakování minulého století. Tehdy dvacátá léta taky začala pandemií a poválečnou deziluzí (teď sice není po světové válce, ale tzv. válka proti terorismu a arabská jara taky rozbila iluze).

Jakmile se z toho svět vyhrabe, natisknou se hromady peněz, vymyslí se tuny nových investic a kryptoměn, akcie i optimismus půjde nahoru, lidi si budou půjčovat a snít o dovolené na Maledivách...

A pak budou zajímává třicátá léta.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Ockovania sa nebojim...ale ci to nemoze vsetko krachnut ...
Moderátor
Určitě může a krachne. Čtu si v Dekameronu a docela se bavím.
_______________
Registrovaný uživatel
ješte k tomu všemu chybí měna !!!!
Moderátor
sd57 napsal
ješte k tomu všemu chybí měna !!!!

No jak komu.
Ale obávám se, že některým nám bude chybět za každých okolností.
Registrovaný uživatel
Však svět se měnil tolikrát a jistě se měnit ještě mnohokrát bude .V našem prostředí 1914,1918,1938,1939,1945.1948,1968,1989,…to bylo zhruba osm krát za minulé století …A to , že prvních dvacet let tohoto století proběhlo zdánlivě v klidu …nenechme se mýlit.. :- )
Registrovaný uživatel
Že přijde epidemie se vědělo, dokonce i co to bude (mutační chřipka nebo koronavirus(SARS). Ten kdo se pojistil, dostal 2 miliardy (Wimbledon), kdo se nepojistil ....
Registrovaný uživatel
Rok 2013 MERS asi od velbloudů. Epidemie byla reálná. Psalo se:
Saúdská Arábie totiž není uzavřenou exotickou zemí, kam se nikdo z ciziny nepodívá, jak je rok dlouhý, nýbrž náboženským centrem světového významu. I letos se sjedou zástupy muslimů z celého světa do saúdskoarabské Mekky a není vyloučeno, že by si mohli přivést domů nečekaný dárek na památku. Jestli se Saúdská Arábie nepostará o zvýšenou zdravotní bezpečnost anebo pokud si jednotlivé země neohlídají muslimské poutníky na svých hranicích, tak možná máme na krku pandemii nepříjemné virózy se spoustou mrtvých. Asi se blíží další vlna módních respirátorů.
Registrovaný uživatel
V roce 2018 vznikl nezávislý panel expertů Světové zdravotnické organizace WHO a Světové banky na globální zdravotní rizika
Experti panelu vzali v úvahu všechno možné – od nových trendů v politice až po dohady kolem globálního oteplování. Dospěli k závěru, že v současné době existuje velmi reálné riziko rychle se šířící a vysoce smrtící globální pandemie patogenu dýchacích cest. Taková pandemie by podle nich usmrtit 50 až 80 milionů lidí na celém světě a zlikvidovat téměř pět procent světové ekonomiky.

Leden 2020 Ministr zdravotnictví: Jsme připravení! Ve státních rezervách máme 10 tisíc roušek! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Nikdo dneska nevětrejte a nevycházejte ven, zase tam řáděj ty chemtrails..:-(
Registrovaný uživatel
To jsou jenom takový kecy alias mediální masáž. Svět bude pořád stejnej. Po Španělský chřipce se svět taky nezměnil. A to byl ještě větší masakr.
Registrovaný uživatel
PetrPal napsal
To jsou jenom takový kecy alias mediální masáž. Svět bude pořád stejnej. Po Španělský chřipce se svět taky nezměnil. A to byl ještě větší masakr.

Naopak, svět se mění neustále. Když si zavzpomínám na své dětství, je to oproti dnešku rozdíl diametrální. Většinou se ale mění pozvolna a tak si to ani neuvědomujeme. S tou epidemií ty změny možná poskočí trochu nápadněji.
Registrovaný uživatel
v 90. rokoch mi autori ako Huxley alebo Orwell pripadali ako vizionari,
ale veril som ze sa ani nahodou nenaplni obsah ich knih,
bral som to ako isty druh sci-fi.
postupny vyvoj ale smeruje presne tymto smerom.
pripravte sa na postupnu totalnu stratu ludskych prav v podobe,
ako sme na to boli zvyknuti.

kriminalizacia hotovosti, postupny tlak na uplny prechod na online platby.
nasledne uplna kontrola vasho zostatku na ucte,
jeho pouzitia alebo pripadne blokacia na zaklade rozhodnutia autorit.

obmedzovanie vlastnictva a jeho totalna kontrola,
bude na rozhodnuti autorit,
aky majetok je este unosne vlastnit, a co je uz nad ramec.
majetok nad pripustnu hodnotu: bute nutne preukazat jeho povod.
v pripade nedostatocneho preukazania povodu:
konfiskacia, alebo likvidacne zdanenie.
Registrovaný uživatel
to Odoakar: neříkám, že se něco z toho nemůže stát, ale podle čeho tak soudíte proboha?? Takhle to spíš vypadá jako kdyby jste to psal na muchomůrkách...
Moderátor
Dnes v 13 00 hodin budu očkován u svého obvodního lékaře ! Nechtěl jsem- musel jsem !
_______________
Registrovaný uživatel
Zase jeden co nechtěl ...
Registrovaný uživatel
Citovat
Nechtěl jsem- musel jsem !


Já chci a nemůžu...to si nevyberete :)
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Dnes v 13 00 hodin budu očkován u svého obvodního lékaře ! Nechtěl jsem- musel jsem !


Akú dobrotku majú pre Vás nachystanú? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Astrou sa v Čechách očkuje pomerne málo. Tak asi niečo z tých iných.
Možno kalciovka, alebo niečo proti tetanu. :) FÓR..
-s-
Moderátor
Tak zatím vše OK. Dal jsem si to na levé rameno neb v pravé ruce držím hůlku o kterou se opírám nebo strkám do důchodce v Kauflandů s dodatkem, jsem penzista, ta šunka je moje :mrgreen: .

PS-. Je to Astra, někdo ji zapomněl ve skladu a tak ji okrskáři píchají než se zkazí, další v červenci. :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
Astra je vektor.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
opal napsal
Leden 2020 Ministr zdravotnictví: Jsme připravení! Ve státních rezervách máme 10 tisíc roušek! :mrgreen:


Ale to je náhodou záviděníhodný optimismus. :) Lidem co dokážou až do smrti jít spát i vstávat s úsměvem na rtech (bez pomoci drog či chlastu), bez starostí a bez nervů, upřímně závidím. 8)
A že jsou mezi lidma takové majáky optimismu...hned si jich všimnete.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Svet sa ide zmenit

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1