Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Vykupminci.cz
Numisargo

Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nejsem si jistý,zda všichni poznali,že obrázek,který poslal Zakoukanýhonza, je kérka,
kterou má pravděpodobně vytetovanou na svém těle........ !?
Moderátor
:P Tak jsem to nepoznal, ale stejně to je dle něčeho uděláno ona ta písmena mají svůj význam, ale k tomu se tedy já již vyjadřovat nebudu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
taky jsem moc nechapal o co jde.. a vubec me nenapadlo ze by to mohla bejt kerka :-) moc bledy.. vypadalo to jako nejakej nekvalitni CB obrazek odnekud z casopisu :-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Moderátor
elle napsal
taky jsem moc nechapal o co jde.. a vubec me nenapadlo ze by to mohla bejt kerka :-) moc bledy.. vypadalo to jako nejakej nekvalitni CB obrazek odnekud z casopisu :-)


A ešte k tomu aj chlpatý obrázok.... :mrgreen: Bolo to na prvý pohľad jasné, že Honza tú svoju nosí zo sebou 24hod denne.... ;)
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
jj nosím na srdci :)
Moderátor
A k čemu je to dobrý? Aby poznali roztrhané tělo v zákopu?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
A k čemu je to dobrý? Aby poznali roztrhané tělo v zákopu?

jo tak nějak :)
dejme tomu,že jsem měl divočejší mládí
Moderátor
No jo, ale připíší to do ztrát nepřítele!! ;)
Registrovaný uživatel
smith napsal
elle napsal
taky jsem moc nechapal o co jde.. a vubec me nenapadlo ze by to mohla bejt kerka :-) moc bledy.. vypadalo to jako nejakej nekvalitni CB obrazek odnekud z casopisu :-)


A ešte k tomu aj chlpatý obrázok.... :mrgreen: Bolo to na prvý pohľad jasné, že Honza tú svoju nosí zo sebou 24hod denne.... ;)


Tak ja tu fotku nijak podrobne nestudoval :-) Kdyby mel Honza barevnej fotak, tak je kuze jeho pupku ruzova a kerka modra.. a ne CB jako CS TV vysilani let 70-tých :-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
« Poslední úpravu provedl(a) elle v 18. 2. 2013, 10:58. »
Registrovaný uživatel
Zdravim.Prosim Vas vedeli by ste mi poradit o aku miniaturu-stužku ide? Mozno ide o beznu vec,banalitu ...neviem.Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Co si matně vzpomínám, tak je to stužka k odznaku vzorného nebo zasloužilého pracovníka některého s rezortů.
Registrovaný uživatel
Diky za informaci.
Registrovaný uživatel
Dobrý deň.
Dnes som kúpil náhodou týchto pár miniatúr.
Viem že niektoré sú k bežným vyznamenaniam ale nepoznám tie na špendlíku. Signum laudis je jasný, tak isto aj ten "delový kríž".
Ten s tým železným krížom je nejaký zdravoťák?
Budú na výmenu za mince alebo neskoršie aj na predaj.
Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
žádný dělový kříž tam jak tvrdíš nemáš...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dobre, vidím že si zdraví. :mrgreen: JE to miniatúra k Karolovmu vojenskému krížu 1916. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Smaltovaný kríž by mal byť Vojenský záslužný kříž s válečnou dekorací netuším akej triedy.
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=185&t=1165
Zde je odkaz k té německé medaili. Je tam pěkná miniaturka Vojenského záslužného kříže s meči v převýšení, tak to bylo jen u mini, je to křížek vyrobený po roce 1920 a určený k nošení na řetřízku. Jinak ano 2x Signum Laudis , Karlův vojeský kříž 1916no a ty na špendlímku, nebo co ještě neznáme nafoťte lépe, neb já na to moc nevidím. Tak zatím toto.
Registrovaný uživatel
ďakujem za info.

Na tej prvej je na zadnej strane nápis Yugoslávia, na tej druhej je písaným Agrostroj :mrgreen: , tak to asi vojenská nebude.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
No vida, mně ten profil připadal známý. Je to vlastenecký odznak, miniaturka s prezidentem Titem. Mohl být vyroben při příležotosti jeho narozenin, žádná rarita to není, ale zajímavost. ano.Ten dtruhý to je fakt něco mimo mísu.
Registrovaný uživatel
ďakujem.
Registrovaný uživatel
Měl bych zájem o stuhu na železnej křiž 2 třidy z 1.světove.Jestli by někdo měl,prosím napište.Díky
PS:Musí být org
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
mohl bych se zeptat co je toto za řád nebo vyznamenání či jen obyčejný šmuk?
Předem děkuji
PS: zadní strana je hladká bez jakéhokoli označení

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud by jste pozorně sledovali prodej na jarmarku, nebo v prodejnách se suvenýry, poutích. tak najdete poháry k 60.výročí narození a osobně jsem viděl podobné vyznamenání. Je to bižuterie a dává se to prostě k narozeninám. Je to sranda, srandička. Myslím,že na jednom jarmarku jsem viděl podobný kus za 350 Kč. :mrgreen:
NO a také jsou podobné dekrety, kde se celá parta podepíše.
Registrovaný uživatel
Ahojte.Znate tenhle odznak? o co se jedna prosim Vas?Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Krátce po roce 1920 vznikají především v Německu veteránské organizace, toto je jeden z odznaku, Je vidět, že byl původně postříbřený. Znám jej, dokonce i v bílém kovu. Zde nevím přesně zda to je Německo nebo Maďarsko. Oni měli podobné odznaky. Všichni znáte Stahlhelm což byl obdobný spolek. Celkem zajímavá klopová miniaturka.
http://www.sammlerecke.at/tagungsabzeichen/index.html
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 21. 3. 2013, 17:15. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Odznaky » Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1