Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Vykupminci.cz
Numisargo

Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobrý den nevíte prosím co je to za odznak bohužel jsem v koncích nemohu ho nikde dohledat děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Můžeme s jistotou řící, že jde o odznak Rakouska (republika) Je to nějaký vlastenecký odznak, možná polovojenský o tom hovoří věnec vavřín a dub, to je daný symbolika. Nemohu přečíst letopočty a dejte nám sem ještě zadní stranu.
Registrovaný uživatel
BOHUŽEL nemohu rozlušit ten jeden rok asi 1915-6 1917

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
oska napsal
BOHUŽEL nemohu rozlušit ten jeden rok asi 1915-6 1917 že by to byly italské legie?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Na odznaku je poklad jak vidíte sám. Pruh červený-bílý-červený to s Italii a legiemi nemá co do činění. Je to Rakouská republiky, to je mi jasné, ale já více nedodám a doufejme, že se někdo ozve. :shock:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Na odznaku je poklad jak vidíte sám. Pruh červený-bílý-červený to s Italii a legiemi nemá co do činění. Je to Rakouská republiky, to je mi jasné, ale já více nedodám a doufejme, že se někdo ozve. :shock:
děkuji vám za váš čas a za odpověď
Registrovaný uživatel
tak užto mam :D Feld Haubitz reg.5 (Polní houfnicový pluk 5
Registrovaný uživatel
omlouvám se,založil jsem nové téma medaile omylem,
prosím o přesunutí
Registrovaný uživatel
co je tohle za pána a kam to zařadit?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
na opačné straně je vyraženo "mincovna Kremnica",
asi to bude hlava někoho,kdy by tady asi publicitu mít neměl...
v tom případě omluva-nevím o koho jde
Registrovaný uživatel
ví prosím někdo a jaký odznáček se může jednat?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Hromadím věci z WWI a II, ale sbírám krámy na kavaleristu a pro koně z WWII
http://www.kvh.estranky.cz/
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, poprosil bych o určení kříže (medaile), bohužel jsem na netu nic k němu nenašel (snad pouze vodítko, tj. nejspíš erb Prahy). Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to zajímavý odznak. Snad vlastenecký odznak, která má vazbu na 8. pražský sbor. Je tam letopočet 1914 a heraldický znak Prahy. Ale ,musíte poskytnout další údaje, rozměr odznaku, zadní stranu, kov a možného výrobce.
Registrovaný uživatel
Bohužel informací z něho lze vyčíst skutečně málo, zadní strana je naprosto čistá, holá, bez ničeho...Rozměr je 27 mm v průměru, materiál asi nejsem schopen určit (je dost lehký)...jinak děkuji Walter
Registrovaný uživatel
Zdravím, má to nejakú hodnotu ? Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Snáď by nebol problém vložiť foto aj druhej strany odznaku. Sú tam nejaké značky alebo nápisy? Ale celkom úprimne, týchto odznakov sa v 50-tych rokoch vyrábali množstvá. Celoštátne prebory DZBZ boli preteky športovcov, väčšinou z vojenských klubov alebo škôl, no zúčastňovali sa ich aj iní pretekári. Tým pádom takýto odznak dostal každý účastník. Robili sa letné a zimné prebory. DZBZ znamená Dukelský Závod Brannej Zdatnosti. Podľa opisu sa uskutočnili r. 1953 v Jablonci (asi Jablonec nad Nisou). Ten odznak však nevyzerá veľmi zachovalo a cena bude tomu aj zodpovedať. Záleží či má v poriadku pripínanie.
Registrovaný uživatel
Vzadu nemá nič, ani zapínanie.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na tom svetlom zabrúsenom mieste bola určite priletovaná zapínacia ihla. Lenže sa to odlomilo a niekto ten výstupok ešte zabrúsil a odznak je nekompletný. Ak mám byť úprimný cena je minimálna.
Registrovaný uživatel
Pozrite sa prosím ešte na tieto vyznamenania. Akú majú asi hodnotu v tomto stave ?
Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No v prvom rade sa medaily vkladajú na ocenenie do sekcie Faleristika. Tak nejaké základné pravidlá by sa mali dodržiavať. Hádanie ceny z takých biednych fotiek jednoducho nebudem. Ale ten zašlý stav napovedá o mnohom. Treba si pozrieť a porovnať ceny na Aukre. Tam sa tých bežných medailí z bývalej monarchie objavuje na predaj dosť. Za pár dní sa dá získať slušný prehľad o cenách. Samozrejme všetko je hlavne o zachovalosti.
Registrovaný uživatel
Ďakujem za upozornenie.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím má tato sbírka odznaků po dědečkovi nějakou cenu? Moc děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Darovat dětem
Registrovaný uživatel
chcel by som poprosit o urcenie tych 2 puncovanych odznakov,
a u vsetkych odznakov o priblizne ocenenie.
vdaka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Oba puncované vydané absolventovi vysokej vojenskej školy.Oceniť?Aj okolo 200euro.Na partizánovi treba vymeniť kolodku,to nebude problém.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Odznaky » Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1