Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Vykupminci.cz
Numisargo

Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdraví vážení,

chtěl bych pomoci s naceněním :)

Předem MOC díky!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Odznaky-ak su bez poskodenia smaltu.Pohranicnika v stave 0/0 som 2 x vystavoval na aukro.cz po 1500 korun a nepredal som,iny uzivatel takeho isteho predal za 2400.Vojaka necislovaneho s levom som predal za 500 korun.Neprojdou bez triedy -cca 300 korun.Pozrite Fucikov odznak,ci na nadpis na reverse vltaceny ,ten je lepsi,ale ked predate 5x Fucika za 500 korun-to je vhodna tranzakcia.
Registrovaný uživatel
-mikulas napsal
Odznaky-ak su bez poskodenia smaltu.Pohranicnika v stave 0/0 som 2 x vystavoval na aukro.cz po 1500 korun a nepredal som,iny uzivatel takeho isteho predal za 2400.Vojaka necislovaneho s levom som predal za 500 korun.Neprojdou bez triedy -cca 300 korun.Pozrite Fucikov odznak,ci na nadpis na reverse vltaceny ,ten je lepsi,ale ked predate 5x Fucika za 500 korun-to je vhodna tranzakcia.


Nechcete mi do emailu udělat nabídku a koupit je? :)
Registrovaný uživatel
Zdravim.... mozte mi niekto prosim pomoct pri urceni ceny v celku tychto odznakov? Dakujem vopred

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
cena mosadze:(
Registrovaný uživatel
možem Vás poprosit na ocenenie? ýial na nete som nič nenašiel
dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
od 200euro hore.
Registrovaný uživatel
Maďarsko-Horty?Pozná to niekto?Vďaka za odpoveď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den.
Při úklidu jsem narazil i na několik odznaků a medailí. Mohou mít nějakou hodnotu nebo mají následovat ostatní harampádí?

Předem děkuji za reakce.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
U prvního obrázku udělejte foto zadní strany u těch velkých odznaku ( bal. pozorovatel a divize v Italii). Pokud to není odlitek-uvidíme.
Registrovaný uživatel
Že by zkouška??
Moderátor
Uvidíme, pokud nám pošle obrázky zadní strany poznáme o co jde. Pokud nám je nepošle také poznáme o co jde. Je to jedna z metod jak prodat za velmi slušné peníze "šunt" když to takto namícháte, dotyčný a jistě mladý člověk to rád zaplatí radující se z výhodného nákupu, ale doma zjistí, že byl vlastně podveden. Je to jeden způsob jak podvádět.
Zde nevím a tak nechci nikoho napadat-uvidíme?
Zcela dole je odznak naši armády v Zahraničí, který vypadá dobře, originálně.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 15. 8. 2015, 9:06. »
Registrovaný uživatel
Děkuji za reakce...určitě není mým záměrem podvádět nebo někoho klamat. Odznaky jsem našel při úklidu na chalupě po dědovi. Byla toho jedna krabice a jelikož tomu nerozumím, bylo pro mě snadnější nafotit to hromadně takto do pár fotek než fotit po jednom. Měl bych tam mít cestu, tak určitě nafotím ... které tedy konkrétně? Z první fotky ty dva v rohu (itálie, balistika) a na spodní fotce který? Ještě jednou moc děkuji...
Moderátor
Pane kolego,
ono to svoji cenu má neb tam jsou vyznamenání, drobnější odznaky, dále např. letecký odznak z "padesátých "let. Ten odznak s nápise, Czechoslovakia se zdá být OK a je vzácnější, ale ty dva "velké odznaky, pokud by byli origo, je ta cena dosti vysoká, ale zde bych odhadoval, že to jsou odlitky, potom je to bezcenné. Je to pro Vaše dobro. Jistě by nebyl problém odznaky hezky, nejlépe do řádku a sloupců vyrovnat aby to by čitelnější. a Jistě si někdo vybere či to koupí celé.
Registrovaný uživatel
První fotografie, poslední dva odznaky vlevo dole
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o info, či uvedené odznaky majú nejakú hodnotu. Jedná sa o odznaky slovenských hradov + kartičky s popisom. Moc Ďakujem za info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý večer
možem Vás poprosit na ocenenie? dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
asi moja prosba je nedobrom mieste :-)) nie je to odznak
Registrovaný uživatel
Pánové, setkal se někdy někdo s něčím takovým?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
gamezone
Vracím se k tomuto obrázku. Pan kolega se ptal, odpověděl jsem a požádal o kvalitní obrázek těch dvou velkých odznaků, abychom vyloučili možné COPY. Jak vidět a tušil jsem správně, kolega s námi žertoval neb sám ví že to jsou kopie a já to hodnotím jako jistý pokus o podvod. Nejsem moderátor v sekci odznak, ale myslím si, že tyto žalostné pokusy bychom zde trpět neměli.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dobrý večer
prosím identifikovat a ocenit
dakujem vopred

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pomôže niekto s určením ?

Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ten křížek s polnicí by měl patřit k finským současným dekoracím, ale jinak toho více nevím.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o určení odznaku.
Jedná se o spojaře ČSR ?
V kterých letech se používal ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
orgo napsal
Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o info, či uvedené odznaky majú nejakú hodnotu. Jedná sa o odznaky slovenských hradov + kartičky s popisom. Moc Ďakujem za info.

ja by som mal o odznaciky zaujem
Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Odznaky » Veškeré dotazy k určení prosím vkládajte sem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1