Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 864 865 866 867 868 869 870 871 872 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Co je RST?
Registrovaný uživatel
Nevím, musíte se ptát té chytré paní.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
markyz napsal
jj už jsem koukal ráno a valil bulvy :shock:

Večer jsem psal aukru a ranní odpověď byla, že to posoudí! :mrgreen: Ale aukce má jen na 2 dny, takže bude pozdě! :roll: Minimálně to patří do kopií, ale to bych chtěl asi moc po nich?
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Je to jeji oblibena zkratka, viz
https://aukro.cz/vzacna-5-marka-1899-g-friedrich-6977305938
U te aukce ma negativni komentar.
Registrovaný uživatel
možná to je typ té inkoustové tiskárny, co to na ní dědeček tiskl....
Moderátor
markyz napsal
možná to je typ té inkoustové tiskárny, co to na ní dědeček tiskl....

Pouziva to u bankovek i minci, tak me to zaujalo.
Registrovaný uživatel
Možná Rarität STück? :lol:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
markyz napsal
jj už jsem koukal ráno a valil bulvy :shock:

Večer jsem psal aukru a ranní odpověď byla, že to posoudí! :mrgreen: Ale aukce má jen na 2 dny, takže bude pozdě! :roll: Minimálně to patří do kopií, ale to bych chtěl asi moc po nich?


Mlžení a zavádějící informace, případně obvinění z drzosti zdá se stále fungují. :mrgreen:
A používá i již staročeský argument 'co bys chtěl za těch pár korun' :mrgreen:
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
v znovu dražení nepredaných položiek na Aukre nevidím problém. Žiaľ, deje sa to aj u "vydražených" položiek z aukcie, kedy sa potom objavia znova na Aukre. A niekoľkokrát sa točia aj "vydražené" položky na Aukre po nejakom čase znova...

ambasador napsal
trochu z jiného soudku:
68. eAukce Numismatiky FOS spol. s r.o. (27. 11. 2020 18:00h)

84. Lendl Ivan (1960)
https://www.livebid.cz/auction/FOS_68/detail/84
>> prodáno za 420,-Kč !!! (dražitel: 4****7)

nyní na AUKRO:
https://aukro.cz/lendl-ivan-1960-tenista-sberatelsky-list-a4-s-vlastnoruc-podpisem-6980350928
>> prodejce: sbiramcz


74. Faitlová Věra (1957)
https://www.livebid.cz/auction/FOS_68/detail/74
>> NEprodáno

nyní na AUKRO:
https://aukro.cz/faitlova-vera-1957-plavani-list-a4-s-vlastnorucne-psanym-dopisem-6980363079
>> prodejce: sbiramcz (opět!)


???
Třeba to "jen" dražitel: 4****7 nezaplatil? Může se to stát. Ale rozhodně to nepůsobí důvěryhodně pro FOS. Jestli to tak je, tak asi nějaká taková poznámka chtěla uvést do aukce na aukru.
Registrovaný uživatel
Woodhaven napsal
v znovu dražení nepredaných položiek na Aukre nevidím problém. Žiaľ, deje sa to aj u "vydražených" položiek z aukcie, kedy sa potom objavia znova na Aukre. A niekoľkokrát sa točia aj "vydražené" položky na Aukre po nejakom čase znova...

To už je známé mnoho let, stačí se vyhýbat jejich aukcím. ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Co je RST?


Že prý: ..."ale tím, že se bankovkami nezabývám, tak vycházím z údajů co se užívají u mincí, tzn. že RST neboli Restrike se používá u doražebních mincí ražených v pozdějších letech, ale nevím jestli se toto používá i u bankovek, či zda-li se jedná skutečně o RST tisky nebo zda-li to jsou původní ražby."...b :lol:
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
...takové práce s tou perforací a přitom taková blbost....
https://aukro.cz/5000-kc-1919-kopie-s-perforaci-6981003505
Registrovaný uživatel
Přesně, jak píšete. A ještě je ta perforace pěkně "roztřepaná " asi to dělá hodně po domácku.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Nevím, musíte se ptát té chytré paní.

7 kopií za 350kč prodáno za více než 14tisíc! :roll: V Bohnicích pustili internet? :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Ne, v Bohnicích se řeší stavy UNC. Paní je o krok napřed a má RST... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
mischel13 napsal
Nevím, musíte se ptát té chytré paní.

7 kopií za 350kč prodáno za více než 14tisíc! :roll: V Bohnicích pustili internet? :mrgreen:


leckteré mají jen za dnešek 5-6 příhozů... ale pravda od nicků s do 100 comment...
obě 50 a "1 korunu 1919" bere j..a(79)
100 1919, 20 1919 a tu "1 korunu 1919" :-) d..3(29)
ovšem 5000 1920 "A" n..o(583) ....
ty ovce to snad nakupujou přes mobil a jen podle nadpisu položky....

Nedohledal jste někdo k.č. odkud to ofotili ?
« Poslední úpravu provedl(a) markyz v 6. 1. 2021, 21:12. »
Registrovaný uživatel
P.S. teď koukám že je to v "Kopie" - já jsem si skoro na 99% jistý že 4.1. ráno to bylo normálně v ČSR do 1939... no jasně, já na to kápnul z mailu, kde na tuto kategorii mám sledovačku.... že ano Mischel13 ?

To se jako v průběhu aukce dá měnit kategorie ? to je sračka to Aukro !!!
Registrovaný uživatel
Nejde měnit, ale už jsem si nevěděl rady, tak alespoň toto se povedlo, že to dali do kopií, aby to ty chytré sběratele trklo, bohužel RST rozhodlo, že se strhla rvačka! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
mischel13 napsal
Nevím, musíte se ptát té chytré paní.

7 kopií za 350kč prodáno za více než 14tisíc! :roll: V Bohnicích pustili internet? :mrgreen:


No to si děláte srandu?! :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
SR88 napsal
No to si děláte srandu?! :mrgreen: :mrgreen:

To je bohužel realita, lidská blbost je nekonečná! :roll:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Když jsem se paní ptal proč to nedala do Kopií, odpověd byla: "Dobrý den, do této sekce jsem je dát nemohla, co kdyby se náhodou jednalo o původní ražby. Asi to nechám na kupujících ve smyslu, že poté co je obdrží a sami posoudí a budou mít o reklamaci zájem tak se na vrácení domluvíme, to bude zřejmě nejlepším řešením. Hezký den"

Neprůstřelný argument 8)
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
Aukro končí s platbami přes PayU. Od 1. 2. 2021.
Další hřebíček do rakve.
Zatímco v zahraničí je již mnoho let běžná praxe platby přes PayPal, tak u nás se jde krokem zpět a ruší se moderní způsob platby a ponechává se obstarožní a zdlouhavý proces platby přes bankovní účet.
Opravdu toto nechápu.
Nebo platba na dobírku. V zahraničí nic jako dobírka neexistuje. Tam se všechno platí dopředu.
Prostě Česká republika opět Banánistánem.
Registrovaný uživatel
PetrPal napsal
Zatímco v zahraničí je již mnoho let běžná praxe platby přes PayPal, tak u nás se jde krokem zpět a ruší se moderní způsob platby a ponechává se obstarožní a zdlouhavý proces platby přes bankovní účet.
Opravdu toto nechápu.

Si robíš prdel, nie? :shock:
V Čechách fungujú už skoro rok okamžité platby. Keď pošlem platbu, tak ju predajca obdrží prakticky ihneď aj počas víkendu. Tieto platby sú v cene balíka služieb. Žiadny 4% poplatok ako pri PayPal. Pri platbách v rámci EU PayPal už nemá opodstatnenie.
A to nehovorím o tých podvodných prevodných kurzoch, ktoré ti Ebay a PayPal nanúti pokiaľ platíš v inej mene. Musíš sa preklikať cez odkaz v malých písmenkách, aby si to zmenil. :evil:
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Si robíš prdel, nie? :shock:
V Čechách fungujú už skoro rok okamžité platby. Keď pošlem platbu, tak ju predajca obdrží prakticky ihneď aj počas víkendu. Tieto platby sú v cene balíka služieb.


Tento způsob platby se ale bohužel netýká Aukra. Tam bylo pro okamžitý způsob platby pouze PayU. A to teď 1. února skončí.
Registrovaný uživatel
Zaplať pán bůh, konečně skončí něco, co bylo po několik let doporučováno! Aukro si může diktovat co chce, ale přijde o další ovečky a že utíkají celkem dost a dost! Jejich novinky to stále dělají k horšímu a horšímu. Komunikace mezi prodejcem a kupujícím opět novinkou zhoršena(prodloužena), z pár dnů na min týden! A bude hůř a vyšší poplatky k tomu! To je realita, zhoršení služeb, ale navýšení poplatků, něco mi to připomíná?
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 864 865 866 867 868 869 870 871 872 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1