Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Chci si založit sbírku nějakého začínajícího malíře

Vykupminci.cz
Numisargo

Chci si založit sbírku nějakého začínajícího malíře

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak to bude asi pro pana Wjema, ale i tak díky!
Registrovaný uživatel
Včera jsem totiž viděla obrázek pastel -křída? a podpis se podobal na tohoto malíře, ale co jsem si prohlížela na netu, tak jen samé oleje..... tak nevím
Moderátor
princezna napsal
Včera jsem totiž viděla obrázek pastel -křída? a podpis se podobal na tohoto malíře, ale co jsem si prohlížela na netu, tak jen samé oleje..... tak nevím



A proč by nemohl dělat sem tam i nějaký pastel?
Registrovaný uživatel
No asi mohl, ale žádný jsem na netu neobjevila - možná tedy včera... :shock:
Registrovaný uživatel
Byla jsem včera na návštěvě...........a jako "odborník" než mi donesla paní domu kávu, tak jsem si prohlédla dílka na zdech...... Obrázek si koupila před rokem v bazaru.......hodil se jí do bytu... a podpis neřeší.....
Moderátor
princezna napsal
No asi mohl, ale žádný jsem na netu neobjevila - možná tedy včera... :shock:


Na internetu je obvykle k vidění jen zlomek prací většiny výtvarníků. Pouze ty nejznámější zde lze obvykle spatřit ve větší šíři. Anebo takové, co si vytvoří vlastní webovku a "narvou" tam celou svou tvorbu...
Registrovaný uživatel
Říkala jsem si, že by se pastel mohl někde objevit .... ale třeba mohl malovat "jen" oleje.... :roll:

Děkuji za Vaši odpověď :)
Registrovaný uživatel
Asi toho chci moc, ale nedíval jste se na toho Folprechta....? :roll:
Registrovaný uživatel
malíře
Zberatelstvo
Chci si založit sbírku nějakého začínajícího malíře......

zalozte si mne..a ja zacnu malovat... :roll:
Registrovaný uživatel
to je slovo do pranice... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
princezna napsal
Asi toho chci moc, ale nedíval jste se na toho Folprechta....? :roll:



Díval... A co je s ním? Styl odpovídá tomu, jak tvořil, a cena, kterou jste za to vydala je přiměřená.
Moderátor
Dracek napsal
to je slovo do pranice... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Marná snaha. Maxovo dílo jest zglachšaltováno ála Lhoták a nebohý Max se této manýry bude jen stěží zbavovat... :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) Wjem v 6. 2. 2014, 14:31. »
Registrovaný uživatel
Díval... A co je s ním? Styl odpovídá tomu, jak tvořil, a cena, kterou jste za to vydala je přiměřená.



Tak Vám děkuji.
Registrovaný uživatel
sesoradamik napsal
Serge Nubret - ne ne ne :), ten se mi fakt nelíbí :) Ale když jsme u toho aukra, a u těch mých tipů, tak ten Krátký už docela leze nahoru, ještě před měsícem tam byly nejvyšší ceny tak 1000 korun, jeho obrazy byly kolem 500 - 1200, ale on tam má teď obraz přihozenej za 3000!!!! Na mě je to už drahé, ale tady se mi potvrzuje moje myšlenka. Že musím objevit šikovného a neznámého malíře! :)


Tak to se pletete! Od Krátkého již mám jeden obraz a vydražil jsem ho na aukru loni za 6.500,-. Nyní tam od něj jen ztěží něco vydražíte pod 3.000,-. Většinou jen studii či menčí obrázek. Sleduji třeba i malíře na Talentartu a zrovna od něj se tam nedávno prodal obraz za 20.000,- ale takové částky je už na mě moc.
Moderátor
sberatel1957 napsal
sesoradamik napsal
Serge Nubret - ne ne ne :), ten se mi fakt nelíbí :) Ale když jsme u toho aukra, a u těch mých tipů, tak ten Krátký už docela leze nahoru, ještě před měsícem tam byly nejvyšší ceny tak 1000 korun, jeho obrazy byly kolem 500 - 1200, ale on tam má teď obraz přihozenej za 3000!!!! Na mě je to už drahé, ale tady se mi potvrzuje moje myšlenka. Že musím objevit šikovného a neznámého malíře! :)


Tak to se pletete! Od Krátkého již mám jeden obraz a vydražil jsem ho na aukru loni za 6.500,-. Nyní tam od něj jen ztěží něco vydražíte pod 3.000,-. Většinou jen studii či menčí obrázek. Sleduji třeba i malíře na Talentartu a zrovna od něj se tam nedávno prodal obraz za 20.000,- ale takové částky je už na mě moc.



Je to úchvatné sledovat, jak se nám tu doslova on-line rodí budoucí veliká hvězda českého moderního malířství... :D
Držím palce pánové "sberatel1957" a "sesoradamik" :P
Registrovaný uživatel
Osobně mám jiné favority na doporučení. Zůstaneme-li na Aukru, tak například http://aukro.cz/slunny-podzim-90-x-110-m-kitzberger-i4027753387.html. Pár jeho obrazů mám. Autor, který jde svojí cestou a má vlastní styl. A co velmi kvituji, že neupředenostňuje kvantitu. A vystavuje, což je také důležité. Takže tento, nebo podobný autor je sbírkový a nadějný. Sbírám i další mladé autory s AVU i bez AVU (protože to není vůbec důležité, když je přirozený talent).
Registrovaný uživatel
Tak já si vyhlídnul na aukru tento obrázek http://sonia-n.webnode.cz/galerie-mych-obrazu/#pe-jpg (beru odkaz z jejího webu) ...byl sem ochotnej dát za něj i 900. Bylo to na plátně. Pak to teda někdo přehodil a dál už sem nešel...nicméně byl jsem si u paní malířky pro jinej obraz v tom jejím ateliéru....no musím říci, že ten její aťas, to je fakt fantasmagorie....nejdříve šilenej barák v šílený ulici někde na Žižkově, pak samotný "atelirér" plno psů, bordel a na sedačce králík - no návštěva pro hrdiny. Ale paní malířka (jak už tu někdo psal) je fakt kost :) pěkná ženská, příjmená a hlavně teda podle mě fakt nádherně maluje....vzal jsem si obrázek, co jsem vydražil v aukru a ještě jeden, co měla na stojanu čertvě dodělanej du do ní...teda jako do jejich obrazů :) Obrázky vzbudily celkem zájem i u mých známých, což mě nakoplo k tomu, že to s ní zkusím. Jen doufám, že se brzo někam přestěhuje, protože do toho strašnýho baráku bych se nerad vracel...
Registrovaný uživatel
Artman - slunný podzim je pěknej, ale na mě moc ponurej a hlavně drahej. Chci si udělat sbírku z úplně neznámýho malíře....koupit obrazy za pětikilo a pak se těšit z toho jak leze cena obrazů nahoru :) Jednak to teda beru jako bláznivou investici a jednak se mi ty obrazy musej fakt líbit... ten slunný podzim není můj typ, lae díky
Registrovaný uživatel
Tak vyzkoušejte tyhle: http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=23186543. Vaši podmínku neznámého malíře a pětikila splňují naprosto přesně :mrgreen: a některé se mi i trochu líbí, nejvíce ta stromovka a zahrada.
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
Mě se líbí Robert Jiran-postmodernista -kubista.
Registrovaný uživatel
sesoradamik napsal
....koupit obrazy za pětikilo a pak se těšit z toho jak leze cena obrazů nahoru...

Za pětikilo je s bídou plátno, štětce a barvy. Namalovat už si to budeš muset sám ;)
Registrovaný uživatel
Pro sesoradamik : Již nějakou dobu nakupuji autorská díla přes aukro, takže jsem zde na zmiňovanou paní malířku Soniu narazil..zatím jsem si nic nekoupil, nicméně teď jsem si všiml, že nějaká Sonia N má umístěné dva obrazy v žižkovské galerii Atrium. Momentálně se podepisuje již jen jako Sonia N a napadlo mě, že je to ta samá o které se se tu zmiňujete. Vygooglil jsem si její stránky. Tak to zase ale musím říct, že ty obrazy jsou povedený, takže já bych se toho nebál.

Obrázek vložený uživatelem

Další obrázky jsou zde: www.artgalerie.blogspot.cz

A jinak, pokud máte rád to naivní umění, tak výborný je Jiří Petr, pokud máte FB tak https://www.facebook.com/pages/Ji%C5%99%C3%AD-Petr-Paintings/140987626051743. Myslím, že je ve Vaší cenové hladině a také čeká na objevení :)
Registrovaný uživatel
panttom napsal
Pro sesoradamik : Již nějakou dobu nakupuji autorská díla přes aukro, takže jsem zde na zmiňovanou paní malířku Soniu narazil..zatím jsem si nic nekoupil, nicméně teď jsem si všiml, že nějaká Sonia N má umístěné dva obrazy v žižkovské galerii Atrium. Momentálně se podepisuje již jen jako Sonia N a napadlo mě, že je to ta samá o které se se tu zmiňujete. Vygooglil jsem si její stránky. Tak to zase ale musím říct, že ty obrazy jsou povedený, takže já bych se toho nebál.

Obrázek vložený uživatelem

Další obrázky jsou zde: www.artgalerie.blogspot.cz

A jinak, pokud máte rád to naivní umění, tak výborný je Jiří Petr, pokud máte FB tak https://www.facebook.com/pages/Ji%C5%99%C3%AD-Petr-Paintings/140987626051743. Myslím, že je ve Vaší cenové hladině a také čeká na objevení :)






Svatá p r o s t a t o !!! :shock: :roll: :mrgreen:
Moderátor
Že bych začal malovat? ;)
Registrovaný uživatel
Hm...a mě se to líbí...ale už jsem si stejně vybral jiného malíře.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Umění - obrazy » Chci si založit sbírku nějakého začínajícího malíře

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1