Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Bol by som opatrný. Ja osobne som hľadal čsr bankovky v Nemecku, v Londýne, v Barcelóne atď. vo viacerých predajniach a okrem pár bežných specimenov za vyššie ceny ako u nás predražené sa nič zohnať nedalo. A keď som sa pýtal ´, že prečo, jednoduchá a rovnaká odpoveď všade. Stredná a východná európa v dobrých stavoch nezohnateľná a vykúpená.
To isté tento rok na zberateli v Antverpách. Okrem jednej 100 1919, bral ju Kohout, tam z čsr nebolo nič.
Na zahraničných aukciách sa možno dajú kúpiť lacnejšie, to je dosť možné, ale v bežných šopoch, aj keď z bohatou ponukou všetkého možného nie. Alebo aspoň taký je môj poznatok.
Registrovaný uživatel
Miciko, uvidíme, až to za cca 6týdnů spustí, tak budeme o něco chytřejší! ;) Třeba se koná několik zahraničních aukcí, o kterých ani nevíme? :roll:
Registrovaný uživatel
Nechcel som odkaz vkladať pred aukciou, aby to niekto nebral ako neplatenú reklamu, ale teraz keď už je po ... Je to dva dni staré http://www.ta3.com/clanok/1007918/hostia-v-studiu-o-aukcii-minci.html
Registrovaný uživatel
Aktuálna reportáž - http://www.ta3.com/clanok/1008026/v-bratislave-sa-uskutocnila-aukcia-vzacnych-penazi.html
Registrovaný uživatel
A do tretice 17´00 - 18´55
http://www.joj.sk/relacia-noviny/noviny-archiv/2012-10-20-noviny-tv-joj.html
Registrovaný uživatel
Brett napsal
A do tretice 17´00 - 18´55
http://www.joj.sk/relacia-noviny/noviny-archiv/2012-10-20-noviny-tv-joj.html


To este na markizu si zabudol
Registrovaný uživatel
Openroad chýbal si... Poslal si namiesto seba legionára? :)
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Openroad chýbal si... Poslal si namiesto seba legionára? :)


;) jj poslal som tam neake veci ako nahradu za moje ja, ktore sa nezucastnilo aukcie a ani opekacky :oops: :oops: Ale fakt sa to uz nestane.
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Fidzi napsal
Openroad chýbal si... Poslal si namiesto seba legionára? :)


;) jj poslal som tam neake veci ako nahradu za moje ja, ktore sa nezucastnilo aukcie a ani opekacky :oops: :oops: Ale fakt sa to uz nestane.

A to mě lákal miciko na openroada, že tam bude, myslím na opékačce! ;) A zase není! :evil:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
openroad napsal
Fidzi napsal
Openroad chýbal si... Poslal si namiesto seba legionára? :)


;) jj poslal som tam neake veci ako nahradu za moje ja, ktore sa nezucastnilo aukcie a ani opekacky :oops: :oops: Ale fakt sa to uz nestane.

A to mě lákal miciko na openroada, že tam bude, myslím na opékačce! ;) A zase není! :evil:


Ono to zas az take lahke nebolo aby som sa dostal na aukciu. Mali sme v rodine svadbu, tak som sa jej chcel vyhnut, ale skuste to vysvetlit zene ktora si uz kupila saty, vybavila kadernika ze aukcia je dvolezitejsia. Kolegovia, ale duchom som bol s kazdym z Vás a to ci u M&Ch, alebo u Klima.
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Ono to zas az take lahke nebolo aby som sa dostal na aukciu. Mali sme v rodine svadbu, tak som sa jej chcel vyhnut, ale skuste to vysvetlit zene ktora si uz kupila saty, vybavila kadernika ze aukcia je dvolezitejsia. Kolegovia, ale duchom som bol s kazdym z Vás a to ci u M&Ch, alebo u Klima.

Já na opekačce také nebyl :'( , měli jsme být 3 pepíci z Prahy(já, jirka a acme), ale zase nám to nevyšlo! :evil: Tak snad na jaře to vyjde a sejdeme se konečně všichni! ;)
Registrovaný uživatel
Aká opekačka chlapi? Kua mňa nikto nepozval :( A to nehovorím, že yarinko mi písal, že je chorý a že nemá peniaze a že asi ani do Brna nepríde... A bol som v šoku, keď prišiel na Bratislavskú aukciu priamo od Klíma a predáva tu asi tonu zlata :D
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Aká opekačka chlapi? Kua mňa nikto nepozval :( A to nehovorím, že yarinko mi písal, že je chorý a že nemá peniaze a že asi ani do Brna nepríde... A bol som v šoku, keď prišiel na Bratislavskú aukciu priamo od Klíma a predáva tu asi tonu zlata :D

2. setkání sběratelů na opékačce v Šaštíně Str.! ;) Asi si vypadl na seznamu zřizovatele opékačky! :roll:
Registrovaný uživatel
no a aký bol Klim?
Registrovaný uživatel
gorgot napsal
no a aký bol Klim?

Já čekám na výsledky na netu. ;) Ostatní co tam byli, tak nám jistě poreferují, jak to tam vypadalo a i v BA! ;)
Registrovaný uživatel
aj ja čakám na zažitky
Registrovaný uživatel
Ale Fidzi, aka tona, iba poltona. No vis prachy su problem, ked zacnes chodit k zubarovi. ;-)
A to som netusil, ze u Klima chces strielat len zo vzduchovky, myslel som, že použijes vacsi kaliber. Na tie diabolky by som niekde naskriabal. ;-)
Moderátor
mischel13 napsal
openroad napsal
Ono to zas az take lahke nebolo aby som sa dostal na aukciu. Mali sme v rodine svadbu, tak som sa jej chcel vyhnut, ale skuste to vysvetlit zene ktora si uz kupila saty, vybavila kadernika ze aukcia je dvolezitejsia. Kolegovia, ale duchom som bol s kazdym z Vás a to ci u M&Ch, alebo u Klima.

Já na opekačce také nebyl :'( , měli jsme být 3 pepíci z Prahy(já, jirka a acme), ale zase nám to nevyšlo! :evil: Tak snad na jaře to vyjde a sejdeme se konečně všichni! ;)


bohužel mi do toho vlítly senátní volby :/ (ne, že bych kandidoval, ale bohužel jsem musel tu komedii v rámci našeho obvodu spoluorganizovat :/ ). A Mischel13, který jezdí taky asi po Modřanech, ví, jak to tam někteří kandidáti brali vážně :( (plakát na každý lampě)
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
bohužel mi do toho vlítly senátní volby :/ (ne, že bych kandidoval, ale bohužel jsem musel tu komedii v rámci našeho obvodu spoluorganizovat :/ ). A Mischel13, který jezdí taky asi po Modřanech, ví, jak to tam někteří kandidáti brali vážně :( (plakát na každý lampě)

Já měl jiné kandidáty(Syklovou+Töpfera)! ;) Ale i u nás na křížovatce byl modřanský kandidát za oranžové! :mrgreen: Acme, já bydlím u Thomayerky, čili v Krči! ;)
Moderátor
no, Töpfer a Syklová se s bilboardama mírnili, ale ten náš oranžovej (bejvalej) komanč fakt neznal míru ... na každý lampě plakát, všude bilboardy a hlášky, že sníží dph a důchody ... a stejně mu to nepomohlo :)
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
no, Töpfer a Syklová se s bilboardama mírnili, ale ten náš oranžovej (bejvalej) komanč fakt neznal míru ... na každý lampě plakát, všude bilboardy a hlášky, že sníží dph a důchody ... a stejně mu to nepomohlo :)

Tak na Pankráci byl Töpfer pověšenej na každé lampě a také ostrouhal mrkvičku! Když jsem četl, všechny jeho profese a funkce, tak se nedivím, že prohrál! Všechno dělat na 100% prostě nejde a lidi mu to nesežrali!!! Ať dělá jednu a pořádně, to bude stačit i u ostatních soudruhů politiků!!!
Registrovaný uživatel
Sa vám divím. Vy ukradnete rodine svoj voľný čas a potom páni politici ukladajú do svojej vinotéky pod schodami krabice plné bankoviek. Že by tie 5000-ky zbierali na čísla bankoviek? :D
Registrovaný uživatel
Bohužel volby dopadly, jak dopadly. Tolerance politiky ČSSD je až neuvěřitelná, ale co se dá dělat. A to, že v krajích zasedne takový velký počet Komunistů, bude mít do budoucna velmi velký vliv na politiku v celém státě. Vždyť za každého zastupitele kraje bere strana od státu myslím že 240.000,- Kč ročně. Tak když si to propočítáte, tak jsem slávnou KSČ podpořily několika 10. milionu Kč, a s tím už se á do budoucna pracovat.
Národ rychle zapoměl na to , co bylo!
Moderátor
u nás je právě ten čssd - kandidát bejvalej tajemník pražský předlistopadový KSČ co se ještě tehdy školil na nějakou propagandu (?) ... ještě, že lidi měli rozum a na ty planý sliby neskočili ...
každopádně, měl jsem kvůli tomu dva víkendy v hajzlu :/ už se "těšim", až si to v lednu zopakuju s prezidentskejma :/
Registrovaný uživatel
to trava: Národ možná, ale já nezapomněl. Už jenom díky tomu, že mne komouši vyhodili z grafárny. U nás se volby nekonaly, takže jsem volný čas využil smysluplněji, skenováním bankovek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1