Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 224 225 226 227 228 229 >

Autor Příspěvek
Moderátor
Kucera - díky za info, ale to mě tedy nenapadlo, že tj závislé na ceně, ja myslel, že tj dáno automatika v %
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Moderátor
Většina aukčních firem poplatky pro prodejce nezveřejňuje, výjimkou je např. ČNS Praha která tyto poplatky uvádí v tištěném aukčním katalogu. Obecně platí že čím je vyšší dosažená cena, tím platí prodávající nižší nebo vůbec žádné poplatky. Výši poplatků může také ovlivnit to zda se jedná o nahodilého nebo stálého zákazníka (prodejce).
Registrovaný uživatel
Jak pise Kucera, je to vzdy o konkretnim dome a domluve, velicin ktere to muzou ovlivnit je vice.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Jak pise Kucera, je to vzdy o konkretnim dome a domluve, velicin ktere to muzou ovlivnit je vice.


Komáre kolik si za něj vzali..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal
Jak pise Kucera, je to vzdy o konkretnim dome a domluve, velicin ktere to muzou ovlivnit je vice.


Komáre kolik si za něj vzali..

Nic
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Charon napsal
Kucera - díky za info, ale to mě tedy nenapadlo, že tj závislé na ceně, ja myslel, že tj dáno automatika v %


Společnost Antium Aurum z Prahy a tuším že i Dukát(Chládek) z Brna si neberou od prodejců žádné poplatky.
Registrovaný uživatel
Drazil někdo tady? Münzzentrum Rheinland? Aukce byla 19.-20. a nikde žádná faktura, na mail nikdo nereaguje.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
O jaké inflaci se to bavíte? Je to setrvalý stav, pokles hodnoty všech měn. Zlevňuje to vývoz a snižuje hodnotu státních dluhů.
Jen to trochu kolísá, ale výsledek je stále -
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Drazil někdo tady? Münzzentrum Rheinland? Aukce byla 19.-20. a nikde žádná faktura, na mail nikdo nereaguje.

Přišla mi faktura na mail 25.4.
Registrovaný uživatel
rektor napsal
OtravnyKomar napsal
Drazil někdo tady? Münzzentrum Rheinland? Aukce byla 19.-20. a nikde žádná faktura, na mail nikdo nereaguje.

Přišla mi faktura na mail 25.4.

Sakra a mě nic :shock: budu jim muset zítra zkusit zavolat.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
rektor napsal
OtravnyKomar napsal
Drazil někdo tady? Münzzentrum Rheinland? Aukce byla 19.-20. a nikde žádná faktura, na mail nikdo nereaguje.

Přišla mi faktura na mail 25.4.

Uz ti mince dorazili? Me se s nima podarilo spojit az ve ctvrtek a rovnou jsem odeslal platbu tak at mam predstavu za jak dlouho po zaplaceni to posilaji. Myslim ze u nich asi drzazim prvne.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Platil jsem 26.4., o týden později 3.5. poslána sledovačka. Ale ta ukazuje jen podání 3.5., jinak žádný pohyb, takže mám zatím taky kulový.
Registrovaný uživatel
Díky za info. Ach jo to mám tedy radost.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
GabrielBathori napsal
Nevite nekdo co se stalo s Nudelmanem ? Posledni aukci mel snad v 2020.

Nová aukce Nudelman v červnu:
https://numismatica.auex.de/Auktion/Onlinekatalog?intAuktionsId=1361
Moderátor
Dnes dorazil katalog k zářijové aukci ČNS pobočky Praha a musím říct, že se jim tentokrát nabídka materiálu provedla,je plná zajímavého a hlavně kvalitního materiálu ..👍
Registrovaný uživatel
Bude zveřejněn i na internetu?


barbar napsal
Dnes dorazil katalog k zářijové aukci ČNS pobočky Praha a musím říct, že se jim tentokrát nabídka materiálu provedla,je plná zajímavého a hlavně kvalitního materiálu ..👍
Registrovaný uživatel
Jojo. Behem dneska ,zitrka
Registrovaný uživatel
Dal jsem to sice před pár dny už i do samostatného vlákna "aukce fy.Dukát", ale dám to i sem, do toho všeobecného, aby se vědělo....snad to nevadí... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vedel by, prosím, niekto dohľadať nejaký aukčný záznam k 6 grajciaru 1800 G? Mne sa nedarí. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
A môžeme vidieť fotku tej mince?
Moderátor
https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=2577&lot=6143
Registrovaný uživatel
Keď už vidím ten odkaz cez numisbids, tak sa chcem opýtať - vie numisbids vyhľadávať v archíve aukcií? Mne vyhľadáva len v budúcich aukciách.
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidži zřejmě neumí ..
Na odkaz aukce jsem narazil náhodně po neúspěšných pokusech v archivech numismatických portálů jsem prubnul i google vyhledávač,ale s tím,že jsem do vyhledávače zadal mimo značku mincovny i název mincovny..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 24. 10. 2023, 19:41. »
Moderátor
barbar: dobrá práce!
Registrovaný uživatel
Ja týmto minciam vôbec nerozumiem. Skúsil som len zo zvedavosti do google zadať jednoducho:

"6 Krejcar 1800 G" - nie veľa, ale pár ich našlo:
https://www.google.com/search?q=%226+Krejcar+1800+G%22&client=firefox-b-e&sca_esv=576194101&ei=uBQ4ZeOMDNqN9u8Ps7ia0Ac&ved=0ahUKEwjjyJ7Rr4-CAxXahv0HHTOcBnoQ4dUDCGs&uact=5&oq=%226+Krejcar+1800+G%22&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiEiI2IEtyZWpjYXIgMTgwMCBHIjIHECEYoAEYCkiPwgNQ5LsDWOS7A3ABeACQAQCYAaYCoAGmAqoBAzItMbgBA8gBAPgBAvgBAeIDBBgBIEGIBgE&sclient=gws-wiz-serp

"6 Kreuzer 1800 G"
https://www.google.com/search?q=%226+Kreuzer+1800+G%22&client=firefox-b-e&sca_esv=576194101&hl=sk&biw=1280&bih=618&ei=exc4ZaqnLvD_7_UPiKaVgA4&ved=0ahUKEwjq0NCiso-CAxXw_7sIHQhTBeAQ4dUDCA8&oq=%226+Kreuzer+1800+G%22&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiEiI2IEtyZXV6ZXIgMTgwMCBHIjIHEAAYHhiwA0iiqANQAFgAcAJ4AJABAJgBAKABAKoBALgBDMgBAOIDBBgBIEGIBgGQBgE&sclient=gws-wiz-serp#ip=1

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 224 225 226 227 228 229 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1