Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Členovia, zrelí na blokovanie

Vykupminci.cz
Numisargo

Členovia, zrelí na blokovanie

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
navrhu blokaci "Jestrab", píše jen sprosťárny, kde jsem mohl, smazal jsem, ale někde nemohu např. zde...
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jaky-katalog-znamek-koupit-_post_-204674#post204674

V poslednich 10 minutach se v různých odděleních objevilo několik velmi sprostých příspěvků uživatele Jestřáb. Vzhledem k době jeho registrace se obávám, že jde o blokovaného Wailugiho. :?
https://www.sberatel.com/diskuse/vyhledavani/results
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 4. 7. 2012, 17:37. »
Registrovaný uživatel
a jeste pokouse o mou kreditku. To nevi zvladne on nebo ne. Ja s bespecnosti pocitace nic moc...
Registrovaný uživatel
Waluigi2, proc to delas?
Moderátor
prisiel som asi o vela....
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka, myslím že jsi nepřišel vůbec o nic ;)
Moderátor
Dva sprosté příspěvky Jestřába ještě zůstaly, někdo by je měl smazat... není to nejhezčí vizitka pro fórum.
Moderátor
Dento hlavne je, že napr. "babygulka" je chlap ako hora z východného Slovenska, a prezývku má tiež ženského rodu..... Toľko o intuícii.



:mrgreen:
_______________
Moderátor
myslim si ze "diktatura" uz zavladla este vyhlasit stanne pravo :-)
_______________
Registrovaný uživatel
myslím , že by bohatě stačilo, kdyby noví uživatelé mohli psát příspěvky třeba až za týden nebo pět dnů... valnou většinu podobných individuí by to jistě odradilo a lidi, kteří mají opravdi zájem na úrovni diskutovat, to vydrží...
Moderátor
Když jsem tu kdysi něco podobného navrhoval (omezení počtu příspěvků nebo otevřených témat u nově zaregistrovaných lidí první dva týdny), tak to bylo smeteno většinou ze stolu jako nesmyslné omezování :)
Moderátor
Ja stále súhlasím, že by sa nemali noví prispievatelia nijako obmedzovať, naozaj by išlo o krok späť. Treba si zrátať, koľko ľudí sa zaregistruje s tým že potrebujú pomoc (mnohí sú ozajstným prínosom fóra) a koľko je tu Wailujgiov. Teda je to nepomer, netreba všetkých hádzať do jedného vreca, len treba debilov mazať a dať im na známosť, že tu nie sú vítaní.
Registrovaný uživatel
myslel jsem ze Vasi myslenky je jedina vec k reseni situace, ale vymeslel jsem jinou variantu.
Co tak udelat IQ test pri registrace novych clenu?
Moderátor
Dento napsal
myslel jsem ze Vasi myslenky je jedina vec k reseni situace, ale vymeslel jsem jinou variantu.
Co tak udelat IQ test pri registrace novych clenu?

No klidně ti nějaký pošlu :D A jinak- zabránit sprostým příspěvkům se nedá. Jeden člověk ze sta je prostě chuj, co si jde vyléčit mindrák na forum. Je to vidět ve všech diskusích na netu a když ho smažou na jednom, tak jde zkusit prostě druhé. :roll: Ten příspěvek o té platební Dentově kartě by se měl smazat (tušim Ikánek, nebo Honza Regula je moderátor- Co se vám nejvíc líbí)
Registrovaný uživatel
Ještě bych se s dovolením vrátil k tomu co tu proběhlo v posledních dvou dnech.
Vinu nemá ten uličník který byl zablokován, on za to nemůže že je jaký je. Každé dítě zkouší co všechno mu projde a je na dospělých kolik mu povolí.
Podle mne chyba se stala u moderátorů kteří to nechali dojít tak daleko.
Zářným příkladem je ta nadměrně velká ikona\avatar která to tu rozhazuje. Je tu pár účastníků kteří si ji prostě nezmenší ani po slušném upozornění.
Proč? Protože jim to projde. Kdyby jim moderátoři začali mazat všechny jejich příspěvky, pochopili by to raz dva. To samé jsou ty věčné hádky a rozepře, většina moderátorů svou funkci nevykonává a mám pocit že ani nechápe co je její náplní. Teprve když problém přesáhne únosnou mez, všichni začnou ječet a volají administrátora ať udělá pořádek. :|
Moderátor
turtleoverhead napsal
Ještě bych se s dovolením vrátil k tomu co tu proběhlo v posledních dvou dnech.
Vinu nemá ten uličník který byl zablokován, on za to nemůže že je jaký je. Každé dítě zkouší co všechno mu projde a je na dospělých kolik mu povolí.
Podle mne chyba se stala u moderátorů kteří to nechali dojít tak daleko.
Zářným příkladem je ta nadměrně velká ikonaavatar která to tu rozhazuje. Je tu pár účastníků kteří si ji prostě nezmenší ani po slušném upozornění.
Proč? Protože jim to projde. Kdyby jim moderátoři začali mazat všechny jejich příspěvky, pochopili by to raz dva. To samé jsou ty věčné hádky a rozepře, většina moderátorů svou funkci nevykonává a mám pocit že ani nechápe co je její náplní. Teprve když problém přesáhne únosnou mez, všichni začnou ječet a volají administrátora ať udělá pořádek. :|


Turtle, máš naprosto recht. Jenže je tady nemalá skupina "pseudohumanistů", kteří při tvrdších moderátorských opatření spustí povyk o porušování lidských práv a před administrátora se to dostane tak jako tak...
Registrovaný uživatel
no... porušování lidských práv. to ma svou meze. hlavni je klid verejnosti ne k tomu kdo tu dela srandu, výtržnictví. S nimi je treba byt tvrde.
Moderátor
Ja mám sberatel.com nastavený tak, že som do predvčerajška ani nevedel, že je aj nejaké fórum Černá listina etc... Ja som sa čudoval prečo Dracek nezakročil voči Waluigimu v chlubírne, najmä keď sme sa všetci vyjadrili za to, že je treba to vlákno premazať.
Turtle, súhlasím s tebou, že mnoho moderátorov nevykonáva svoje povinnosti, niektorí dokonca ani na toto fórum už nechodia, ako napr. Robbie.
Treba si však uvedomiť, že väčšina ostatných (aspoň si to myslím) si plní svoje povinnosti, avšak sú limitovaní tým, že majú právomoci na určitých témach a inde sa ako vykonávatelia moderátorských právomocí nemôžu presadiť, lebo tam jednoducho nemoderujú.
Preto ste zvolili Dracka moderátorom plošne takmer vo všetkých fórach, nie? Presne kvôli tomuto. Ja môžem s magormi ako Waluigi, buzna v péčku a podbné nechutnosti... robiť poriadok vo "svojich" fórach, inde nemám dosah a tak je to aj u ostatných. Toto má na starosti Dracek, chcel mať post supermoderátora, tak nech maká.
A určite by som sa neoháňal tým, že tu veľa užívateľov nadáva na nadmerné mazanie príspevkov - rozumný človek pochopí rozdiel medzi mazaním slušných príspevkov ktoré majú tú smolu že sa odklonili od témy, ale inak produkujú peknú a slušnú diskusiu - a mazaním totálne zvrátených nechutností, ktorými je zaplavované toto fórum.
Takže ak má niekto možnosť mazať podobné bludy, okamžite by som to mazal.
Moderátor
Já bych navrhoval, aby moderátor měl podobné postavení jako fotbalový či hokejový rozhodčí. To znamená, aby mu do toho řízení zápasu - rubriky nikdo "nekecal" a měl pravomoci udělovat "žlutou/červenou kartu či 2-5 minutový trest vyloučení" ve formě 1-30 denního vyloučení z diskuze v dané rubrice. Bez nějakých diskuzí či dovolávání se administrátora Zdeňka Jindry. Konec konců ani Michel Platini během zápasů nevstupoval do rozhodování sudích při zápasech ME...
Registrovaný uživatel
to je mozne, akorat aby s tou delkou neprehnat.
To funguje tak ze jestli clovek chce na forum, tak bude moci trpet a to uz souvisi s delkou cekani.
jestli dat vice casu na cekani to napriklad za mesic kdyz on ma konecne volno bude na tento forum moc zly.
takze doporucuju 2-2.5 tydne maximalne. a to s upozornenim a souhlasem vstoupit sem dobrovolne a s dobrym zamerem.
Moderátor
Dento napsal
to je mozne, akorat aby s tou delkou neprehnat.
To funguje tak ze jestli clovek chce na forum, tak bude moci trpet a to uz souvisi s delkou cekani.
jestli dat vice casu na cekani to napriklad za mesic kdyz on ma konecne volno bude na tento forum moc zly.
takze doporucuju 2-2.5 tydne maximalne. a to s upozornenim a souhlasem vstoupit sem dobrovolne a s dobrym zamerem.


Jasně Dento, 30 dnů by byl jen vyjímečný trest pro těžkej unfair zákrok ;)
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Já bych navrhoval, aby moderátor měl podobné postavení jako fotbalový či hokejový rozhodčí. To znamená, aby mu do toho řízení zápasu - rubriky nikdo "nekecal" a měl pravomoci udělovat "žlutou/červenou kartu či 2-5 minutový trest vyloučení" ve formě 1-30 denního vyloučení z diskuze v dané rubrice. Bez nějakých diskuzí či dovolávání se administrátora Zdeňka Jindry. Konec konců ani Michel Platini během zápasů nevstupoval do rozhodování sudích při zápasech ME...

A kdo bude hlidat ty rozhodci?(moderatory) videorozhodci ?? :D

obcas i moderatori,jsou trocha z cesty
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 5. 7. 2012, 11:04. »
Moderátor
A kdo bude hlidat ty rozhodci?(moderatory) videorozhodci ?? :D


Ten kdo je jmenoval... Administrátor. Vždyť sem taky čas od času chodí a něco si přečte, ne? Navíc, si může nechat dávat rešerši od moderátorů za určité období - řekněme 3 měsíce. Koho a jak potrestali, jaké byly jiné problémy atd... Tím by také zamezil nadměrnému zneužívání udělování trestů pro nic a za nic. Kdo má chuť psát sáhodlouhé elaboráty o desítkách případů? Já třeba jsem velmi línej... :P
Registrovaný uživatel
a se stalou registraci Waluigi, doporucuju provozat jedno IP adressu k jedne maximalne tri nicku. a to mozne udelat i pres nejakou dobu.
« Poslední úpravu provedl(a) Dento v 5. 7. 2012, 11:13. »
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Treba si však uvedomiť, že väčšina ostatných (aspoň si to myslím) si plní svoje povinnosti, avšak sú limitovaní tým, že majú právomoci na určitých témach a inde sa ako vykonávatelia moderátorských právomocí nemôžu presadiť, lebo tam jednoducho nemoderujú.

Možná by těch supermoderátorů mělo být víc, na to abych rozpoznal a vymazal hulváta nepotřebuji být expertem v konkrétním mincovním období.
Registrovaný uživatel
to Wjem a turtleoverhead : ok jak rikas

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Černá listina » Členovia, zrelí na blokovanie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1