Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zatím rostou, tak uvidím, ale salátovky ve skleníku ok :lol:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
stani napsal
bossi napsal
Mě se to docela líbí

A mne nie.
-s-

jj taky se mi líbí ;)

a co ta moja?
Registrovaný uživatel
Nikdy som nenapísal o materiáli ako o výlučne vlastom, mám zdroje a dobré ceny od "vatikanskej meny" po symbolické nákupné ceny.
No nekup to...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Co říkáte na tuhle?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Sebevyjádření. No, dneska se pod to schová kde co. Začalo to už někdy v šedesátých letech. Dneska například se neučí krasopis, protože to brání sebevyjádření dětí. Nevím, mně to přijde jako kravina. Sebevyjádřit se děcka mohou i když budou umět psát pěkně (= čitelně). Ani stará generace, která se učila krasopis zcela nekompromisně, nepíše dnes jako v první třídě, ale je schopná psát i "hezky". Dnešní mladí píší často tak, že se to opravdu nedá přeluštit (a to i když se jedná o adresu, kde to musí luštit i jiní, než rodinní příslušníci) a propisku drží jako prase kost, pero by zlomili při prvním písmenku. Nevím, jestli to lze považovat za pokrok "v osvobození člověka".

Jakuza, tam to myslím není ani tak sebevyjádření jako spíš občanka. Něco jako byl cejch. Ale je fakt, že z některých tu kůži sundali a vystavují v galerii. ... Němci by z toho vyráběli stínítka na lampičky. Třeba je toto pro některé motivace? :roll:


aha, já myslel, že krasopis se neučí proto, že mimo poštu, která je sto let za opicema (a paní si furt stěžuje, že píšu hůř než doktor...) a event. milostní dopisy, se vše píše na klávesnici. je to zvláštní, ale za cca 30-40 let jsme přestali potřebovat umět psát perem.
jo, dál to vlastně píšeš. ale k čemu to proboha je???? :roll: možná tak v japonsku jako "hezké zbytečné kulturní dědictví" ...
no a ne? kdyby žena měla na zádech nějaký obraz, tak po smrti bych ho mohl dát zarámovat a pro další generace by aspoň něco zůstalo :D (kidding)
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Co říkáte na tuhle?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


jen žádné jména, kurňa!
proto tam máme se ženou domluvenou doubravku!
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
stani napsal
bossi napsal
Mě se to docela líbí

A mne nie.
-s-


a co ta moja?

Nálepka OK, slona nevidím. Ak bude malý, prečo nie?
To je niečo ako malý delfínik, motýľ na lopatke. Nie na PI.i. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Co říkáte na tuhle?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


jen žádné jména, kurňa!
proto tam máme se ženou domluvenou doubravku!


Proč? Šak to nejni naše ruka :D
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nikdy som nenapísal o materiáli ako o výlučne vlastom, mám zdroje a dobré ceny od "vatikanskej meny" po symbolické nákupné ceny.
No nekup to...

No veď ja to viem, len to tu niekedy posunieš (skoro vždy,") že to máš a ako sa ideš cez víkend narobiť... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Co říkáte na tuhle?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


jen žádné jména, kurňa!
proto tam máme se ženou domluvenou doubravku!


Proč? Šak to nejni naše ruka :D


snad jedno čí to je ne?
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Nikdy som nenapísal o materiáli ako o výlučne vlastom, mám zdroje a dobré ceny od "vatikanskej meny" po symbolické nákupné ceny.
No nekup to...

No veď ja to viem, len to tu niekedy posunieš (skoro vždy,") že to máš a ako sa ideš cez víkend narobiť... ;)
-s-


to je tak furt ne? měsíček něco dobře pořídí, je pašák... já něco dobře koupím/prodám jsem šmelík... a točí se dál :D
Registrovaný uživatel
jen žádné jména, kurňa!
proto tam máme se ženou domluvenou doubravku!


Proč? Šak to nejni naše ruka :D


snad jedno čí to je ne?

No mě jo :D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Pavel_III napsal
Sebevyjádření. No, dneska se pod to schová kde co. Začalo to už někdy v šedesátých letech. Dneska například se neučí krasopis, protože to brání sebevyjádření dětí. Nevím, mně to přijde jako kravina. Sebevyjádřit se děcka mohou i když budou umět psát pěkně (= čitelně). Ani stará generace, která se učila krasopis zcela nekompromisně, nepíše dnes jako v první třídě, ale je schopná psát i "hezky". Dnešní mladí píší často tak, že se to opravdu nedá přeluštit (a to i když se jedná o adresu, kde to musí luštit i jiní, než rodinní příslušníci) a propisku drží jako prase kost, pero by zlomili při prvním písmenku. Nevím, jestli to lze považovat za pokrok "v osvobození člověka".

Jakuza, tam to myslím není ani tak sebevyjádření jako spíš občanka. Něco jako byl cejch. Ale je fakt, že z některých tu kůži sundali a vystavují v galerii. ... Němci by z toho vyráběli stínítka na lampičky. Třeba je toto pro některé motivace? :roll:


aha, já myslel, že krasopis se neučí proto, že mimo poštu, která je sto let za opicema (a paní si furt stěžuje, že píšu hůř než doktor...) a event. milostní dopisy, se vše píše na klávesnici. je to zvláštní, ale za cca 30-40 let jsme přestali potřebovat umět psát perem.
jo, dál to vlastně píšeš. ale k čemu to proboha je???? :roll: možná tak v japonsku jako "hezké zbytečné kulturní dědictví" ...
no a ne? kdyby žena měla na zádech nějaký obraz, tak po smrti bych ho mohl dát zarámovat a pro další generace by aspoň něco zůstalo :D (kidding)

Krasopis se učil proto, aby se děcka naučila psát, používat pero (nástroj), jemnou motoriku. Souvisí to se vším. Když to držíš jak prase kost, jak potom držíš třeba štětec? Nebo jakýkoliv nástroj, včetně vařečky, svářečky a lžičky. Když se učíš hrát (hudba), taky nemůžeš stupnici hrát "podle svého sebevyjádření". Obecně lze říci, že to je i o určité disciplíně. Sice jsou tací, kteří to berou jako omezování osobní svobody, ale ono to pak může být jak v tom vtipu: "když vím, jaký jsem já inženýr, tak bych se toho doktora, co jsme spolu prohýřili nejednu noc, operovat rozhodně nenechal!" (volná parafráze)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 11. 7. 2020, 21:44. »
Moderátor
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..

Taky se mi líbí. Já děti nemám.Mám líný spermie :roll: :(
Registrovaný uživatel
kecy v kleci Pavel3. můj syn třeba neumí pořádně psát perem, ale vařit umí líp než já. děti jedí lžící cca od 1 roku? od 2 určitě. psát se učí v 6-7? jemnou motoriku jestli byse učili v 6-7 tak do té doby by ani nemluvili :D
já neříkám, ať se nenaučí psát, i když jim to v dněšínm světe bude nejspíš k hovnu, ale nepřeceňuj blbosti. nezpochybňuj věci, kterým nerozumíš...
Registrovaný uživatel
bossi napsal
barbar napsal
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..

Taky se mi líbí. Já děti nemám.Mám líný spermie :roll: :(


co já bych teď za to dal :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..


jména bych dětí neuhodneš, a to jsem jme je dali české!
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Krasopis se učil proto, aby se děcka naučila psát, používat pero (nástroj), jemnou motoriku.

A to sa kedy učilo? Ja si na to nespomínam.
-s-
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
barbar napsal
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..

Taky se mi líbí. Já děti nemám.Mám líný spermie :roll: :(


co já bych teď za to dal :D

:o :o
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..


jména bych dětí neuhodneš, a to jsem jme je dali české!

Jeníček a Mařenka. Jak jednoduchá hádanka to byla :D
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..


jména bych dětí neuhodneš, a to jsem jme je dali české!

Jeníček a Mařenka. Jak jednoduchá hádanka to byla :D


nápovědu jsem tady již dával...
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
barbar napsal
Bossi taky máš dceru vikinu......?
Hmm.. pěkné tetování..

Taky se mi líbí. Já děti nemám.Mám líný spermie :roll: :(


co já bych teď za to dal :D

:o :o


hele, kdyžtak můžu pomoct...:D
Registrovaný uživatel
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
kecy v kleci Pavel3. můj syn třeba neumí pořádně psát perem, ale vařit umí líp než já. děti jedí lžící cca od 1 roku? od 2 určitě. psát se učí v 6-7? jemnou motoriku jestli byse učili v 6-7 tak do té doby by ani nemluvili :D
já neříkám, ať se nenaučí psát, i když jim to v dněšínm světe bude nejspíš k hovnu, ale nepřeceňuj blbosti. nezpochybňuj věci, kterým nerozumíš...

Tak jistě. Ale když se vypne proud a dojdou baterky, jsou v prdeli!
A navíc po nich už vůbec nic smysluplného nezbyde. Dost možná to bude jen dobře. :twisted:
Nevím, ale řekl bych, že od prvního roku většina dětí lžící nejí. U sebe si to nepamatuju a u švici taky ne. A i tu lžíci dost lidí drží jako sice lžíci, ale zednickou a tu přitom v ruce ani nedrželi. 8)

A abychom se jenom nehádali, tak jeden protestsong: https://www.youtube.com/watch?v=7Usg4jM9U8E

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1632 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1