Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D


to nevím, ale je mojí křesťanskou povinností pomoct blíženému v nouzi
nápověda je ze dneška :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D


to nevím, ale je mojí křesťanskou povinností pomoct blíženému v nouzi
nápověda je ze dneška :D

:lol: ok řeknu to ženě
Nápovědu fakt hledat nebudu,čumím na film tak se mi nechce hledat
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
kecy v kleci Pavel3. můj syn třeba neumí pořádně psát perem, ale vařit umí líp než já. děti jedí lžící cca od 1 roku? od 2 určitě. psát se učí v 6-7? jemnou motoriku jestli byse učili v 6-7 tak do té doby by ani nemluvili :D
já neříkám, ať se nenaučí psát, i když jim to v dněšínm světe bude nejspíš k hovnu, ale nepřeceňuj blbosti. nezpochybňuj věci, kterým nerozumíš...

Tak jistě. Ale když se vypne proud a dojdou baterky, jsou v prdeli!
A navíc po nich už vůbec nic smysluplného nezbyde. Dost možná to bude jen dobře. :twisted:
Nevím, ale řekl bych, že od prvního roku většina dětí lžící nejí. U sebe si to nepamatuju a u švici taky ne. A i tu lžíci dost lidí drží jako sice lžíci, ale zednickou a tu přitom v ruce ani nedrželi. 8)

A abychom se jenom nehádali, tak jeden protestsong: https://www.youtube.com/watch?v=7Usg4jM9U8E


řeknu ti to takhle, jím docela často v "nóbl" restauracích, ale i v těch normálních (prostě mi tam chutná)... no a jestli vidím někoho kdo má příbor správně v ruce... ehm, no to je VELKÝ svátek. nebo jinak, včera, večerní letní divadlo (městský brno) - mno, nějak jsem se nesnažil, ok žena byla krásná, ale tyvole, byli jsme jedni z nejlépe (a přítom normálně, já na to nejsem) oblečených lidí do divadla... dost lidí bych řekl, že tam bylo omylem.
pláčeš na špatných hrobech... máme trochu jinou dobu. zrovna ty, žiješ v "centru" "velkoměsta"
btw, vypnou světla a všici jsme v prdeli. nějaké psaní tužkou (kterejch jsou všude tisíce) ti bude k hovnu
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D


to nevím, ale je mojí křesťanskou povinností pomoct blíženému v nouzi
nápověda je ze dneška :D

:lol: ok řeknu to ženě
Nápovědu fakt hledat nebudu,čumím na film tak se mi nechce hledat


ty seš už jak ty tvoje spermie... pak se divíš :D
nojo, já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D


to nevím, ale je mojí křesťanskou povinností pomoct blíženému v nouzi
nápověda je ze dneška :D

:lol: ok řeknu to ženě
Nápovědu fakt hledat nebudu,čumím na film tak se mi nechce hledat


ty seš už jak ty tvoje spermie... pak se divíš :D
nojo, já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení


já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení
:D houno tam ;)
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D


to nevím, ale je mojí křesťanskou povinností pomoct blíženému v nouzi
nápověda je ze dneška :D

:lol: ok řeknu to ženě
Nápovědu fakt hledat nebudu,čumím na film tak se mi nechce hledat


ty seš už jak ty tvoje spermie... pak se divíš :D
nojo, já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení


já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení
:D houno tam ;)

tak v pekle zase budo ty, co moji pomoc ještě potřebují... takže myslím, že to taky nebude tak špatné :D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
řeknu ti to takhle, jím docela často v "nóbl" restauracích, ale i v těch normálních (prostě mi tam chutná)... no a jestli vidím někoho kdo má příbor správně v ruce... ehm, no to je VELKÝ svátek. nebo jinak, včera, večerní letní divadlo (městský brno) - mno, nějak jsem se nesnažil, ok žena byla krásná, ale tyvole, byli jsme jedni z nejlépe (a přítom normálně, já na to nejsem) oblečených lidí do divadla... dost lidí bych řekl, že tam bylo omylem.
pláčeš na špatných hrobech... máme trochu jinou dobu. zrovna ty, žiješ v "centru" "velkoměsta"
btw, vypnou světla a všici jsme v prdeli. nějaké psaní tužkou (kterejch jsou všude tisíce) ti bude k hovnu

Tak jistě, dneska se i na předávání metálů chodí v mikině, ve které byl dotyčný ještě před chvílí v lese, a metály se zcela nepokrytě dávají těm, kteří mocipánovi lezou někam (nikoliv něčím, za to naopak nedostanou ani to, na co mají nárok).

S těma světlama jsem to asi ne tak úplně pobral. Pokud to je myšleno "na všechno", budou na tom mnohem hůř v panelácích bez plynu, než ti na lontu.

Jinak teda, čumkarta z dovolené mi furt přijde jako jiný level než SMS nebo fotka poslaná mobilem. A i když jsou dneska ty "PohledniceOnLine", kde to odejde přes internet a dojde poštou, tak přece jen čumkarta s cizokrajnou známkou je zkrátka taková "lepší". Přece jen, dotyčný odesílatel si s tím dal určitou práci (najít pohled, koupit správnou známku, najít kastlík) a vynaložil nějaké náklady. A přes ten internet může poslat ty vlastní fotky.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D


to nevím, ale je mojí křesťanskou povinností pomoct blíženému v nouzi
nápověda je ze dneška :D

:lol: ok řeknu to ženě
Nápovědu fakt hledat nebudu,čumím na film tak se mi nechce hledat


ty seš už jak ty tvoje spermie... pak se divíš :D
nojo, já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení


já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení
:D houno tam ;)

tak v pekle zase budo ty, co moji pomoc ještě potřebují... takže myslím, že to taky nebude tak špatné :D

Ty jseš prostě dobrej že tak rád a nezištně všem pomáháš :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
řeknu ti to takhle, jím docela často v "nóbl" restauracích, ale i v těch normálních (prostě mi tam chutná)... no a jestli vidím někoho kdo má příbor správně v ruce... ehm, no to je VELKÝ svátek. nebo jinak, včera, večerní letní divadlo (městský brno) - mno, nějak jsem se nesnažil, ok žena byla krásná, ale tyvole, byli jsme jedni z nejlépe (a přítom normálně, já na to nejsem) oblečených lidí do divadla... dost lidí bych řekl, že tam bylo omylem.
pláčeš na špatných hrobech... máme trochu jinou dobu. zrovna ty, žiješ v "centru" "velkoměsta"
btw, vypnou světla a všici jsme v prdeli. nějaké psaní tužkou (kterejch jsou všude tisíce) ti bude k hovnu

Tak jistě, dneska se i na předávání metálů chodí v mikině, ve které byl dotyčný ještě před chvílí v lese, a metály se zcela nepokrytě dávají těm, kteří mocipánovi lezou někam (nikoliv něčím, za to naopak nedostanou ani to, na co mají nárok).

S těma světlama jsem to asi ne tak úplně pobral. Pokud to je myšleno "na všechno", budou na tom mnohem hůř v panelácích bez plynu, než ti na lontu.

Jinak teda, čumkarta z dovolené mi furt přijde jako jiný level než SMS nebo fotka poslaná mobilem. A i když jsou dneska ty "PohledniceOnLine", kde to odejde přes internet a dojde poštou, tak přece jen čumkarta s cizokrajnou známkou je zkrátka taková "lepší". Přece jen, dotyčný odesílatel si s tím dal určitou práci (najít pohled, koupit správnou známku, najít kastlík) a vynaložil nějaké náklady. A přes ten internet může poslat ty vlastní fotky.


o světlech psáls ty.
s čumkartou souhlasím. ale to je jiný, zbytečný, level. o tom řeč nebyla. to bychom mohli vztáhnout jak na to divadlo, tak na to psaní, na přednost ve dveřích atd atd. jsou tišíce činností, kde to bylo (obecně, nebo v "nějaké" společenskosti jinak/nějak). ale to už je pasé. stejně jako je pasé hrát si na jiné věci. ale to nemá smysl řešit.
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Nápovědu dej znocva,neviděl jsem ji
Pomoct? Šak nevíš do čeho jdeš :D


to nevím, ale je mojí křesťanskou povinností pomoct blíženému v nouzi
nápověda je ze dneška :D

:lol: ok řeknu to ženě
Nápovědu fakt hledat nebudu,čumím na film tak se mi nechce hledat


ty seš už jak ty tvoje spermie... pak se divíš :D
nojo, já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení


já už pomohl ženám... to je také jedna z vlastností proč se dostanu do nebe, či obdobného zařízení
:D houno tam ;)

tak v pekle zase budo ty, co moji pomoc ještě potřebují... takže myslím, že to taky nebude tak špatné :D

Ty jseš prostě dobrej že tak rád a nezištně všem pomáháš :mrgreen:


to máš tak, životní úděl, sebeobětování, někdo tu tíhu nést musí... a zase, můžeš v duchu bratrské lásky žádat to po druhém? a určitě ses zamyslel, že není náhodou, že jsme se tady potkali a můžu pomoci tvé ženě... oba jste těžce zkoušeni, vždyť já také
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Nikdy som nenapísal o materiáli ako o výlučne vlastom, mám zdroje a dobré ceny od "vatikanskej meny" po symbolické nákupné ceny.
No nekup to...

No veď ja to viem, len to tu niekedy posunieš (skoro vždy,") že to máš a ako sa ideš cez víkend narobiť... ;)
-s-


Samozrejme cez víkend, vtedy je volnej najviac pracovnej sily...
Niektoré práce su sezóne,ale to vieš.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pozerám, že sa tu rozbehla súťaž o najtrapnejšiu telovú omalovánku...bože a ten pátos, klišé, akože životné míľniky, akože "sexi" ornamenty, zoznamy členov rodiny, historické, mystické a mýtické výjavy...z diaľky nad 50 cm len rozpité machule a kliky-háky :lol: Výhercovi pošlem kyticu narcisov ;)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Pozerám, že sa tu rozbehla súťaž o najtrapnejšiu telovú omalovánku...bože a ten pátos, klišé, akože životné míľniky, akože "sexi" ornamenty, zoznamy členov rodiny, historické, mystické a mýtické výjavy...z diaľky nad 50 cm len rozpité machule a kliky-háky :lol: Výhercovi pošlem kyticu narcisov ;)


si klidně nech, nejtrapnější jsou pořád vždy slováci...
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Pozerám, že sa tu rozbehla súťaž o najtrapnejšiu telovú omalovánku...bože a ten pátos, klišé, akože životné míľniky, akože "sexi" ornamenty, zoznamy členov rodiny, historické, mystické a mýtické výjavy...z diaľky nad 50 cm len rozpité machule a kliky-háky :lol: Výhercovi pošlem kyticu narcisov ;)

Ty jseš chytrolín :lol:
Registrovaný uživatel
to máš tak, životní úděl, sebeobětování, někdo tu tíhu nést musí... a zase, můžeš v duchu bratrské lásky žádat to po druhém? a určitě ses zamyslel, že není náhodou, že jsme se tady potkali a můžu pomoci tvé ženě... oba jste těžce zkoušeni, vždyť já také
No lol
Registrovaný uživatel
někdy na lol, někdy na mol. off
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
řeknu ti to takhle, jím docela často v "nóbl" restauracích, ale i v těch normálních (prostě mi tam chutná)... no a jestli vidím někoho kdo má příbor správně v ruce... ehm, no to je VELKÝ svátek. nebo jinak, včera, večerní letní divadlo (městský brno) - mno, nějak jsem se nesnažil, ok žena byla krásná, ale tyvole, byli jsme jedni z nejlépe (a přítom normálně, já na to nejsem) oblečených lidí do divadla... dost lidí bych řekl, že tam bylo omylem.
pláčeš na špatných hrobech... máme trochu jinou dobu. zrovna ty, žiješ v "centru" "velkoměsta"
btw, vypnou světla a všici jsme v prdeli. nějaké psaní tužkou (kterejch jsou všude tisíce) ti bude k hovnu

Tak jistě, dneska se i na předávání metálů chodí v mikině, ve které byl dotyčný ještě před chvílí v lese, a metály se zcela nepokrytě dávají těm, kteří mocipánovi lezou někam (nikoliv něčím, za to naopak nedostanou ani to, na co mají nárok).

S těma světlama jsem to asi ne tak úplně pobral. Pokud to je myšleno "na všechno", budou na tom mnohem hůř v panelácích bez plynu, než ti na lontu.

Jinak teda, čumkarta z dovolené mi furt přijde jako jiný level než SMS nebo fotka poslaná mobilem. A i když jsou dneska ty "PohledniceOnLine", kde to odejde přes internet a dojde poštou, tak přece jen čumkarta s cizokrajnou známkou je zkrátka taková "lepší". Přece jen, dotyčný odesílatel si s tím dal určitou práci (najít pohled, koupit správnou známku, najít kastlík) a vynaložil nějaké náklady. A přes ten internet může poslat ty vlastní fotky.


o světlech psáls ty.
s čumkartou souhlasím. ale to je jiný, zbytečný, level. o tom řeč nebyla. to bychom mohli vztáhnout jak na to divadlo, tak na to psaní, na přednost ve dveřích atd atd. jsou tišíce činností, kde to bylo (obecně, nebo v "nějaké" společenskosti jinak/nějak). ale to už je pasé. stejně jako je pasé hrát si na jiné věci. ale to nemá smysl řešit.

A přitom každý ví, že jediné, co má smysl řešit, je status na FB, fotky na instáči a Lajky! (Ale ta fena snad byla jen jedna, ne?) :mrgreen:
Asi takto, jak o tom smutně zpívá: https://www.youtube.com/watch?v=-adA1tS6zQY
Registrovaný uživatel
to Tlustoprd: Slováka ste si zvolili za premiéra, takže ste ešte o level vyššie :lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
😳😃 Zaujímavé ako z banality je možné vyrobiť národnostnú zápletku... 😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
😳😃 Zaujímavé ako z banality je možné vyrobiť národnostnú zápletku... 😃

Normálka ;)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kecy v kleci Pavel3. můj syn třeba neumí pořádně psát perem, ale vařit umí líp než já. děti jedí lžící cca od 1 roku? od 2 určitě. psát se učí v 6-7? jemnou motoriku jestli byse učili v 6-7 tak do té doby by ani nemluvili :D
já neříkám, ať se nenaučí psát, i když jim to v dněšínm světe bude nejspíš k hovnu, ale nepřeceňuj blbosti. nezpochybňuj věci, kterým nerozumíš...

To vypada zase na tu mezigeneracni past, tenkrat dobry, vsichni byli chytry a schopny, dneska jste liny, blby, nic neumite a niceho si nevazite... To uz zname...
Krasopis se jeste uci, dokonce je na to odborne vzdelani a da se jako krasopisec docela slusne zivit.
Registrovaný uživatel
:D :D :D tak ste sa tu zase vyřádili, no jasne najtrapnejší sú slováci ;), nikto ničomu nerozumí iba ty všetkému od hovna až po kvantovú fyziku zahŕňajúc aj výstavbu záhradných chodníkov s oboma ľavými rukami a neznášaním pohybu, každý je pytlík, iba ty ne :D , ale keď si máš odpustiť svoje plky, všetci vedia čo je tým myslené a iba TY jediný sa trapne spýtaš čo tým dotyčný myslí. Fakt niekedy premýšlam, či si tak často ožralý podľa toho čo tu píšeš o záľube v pive, alebo si ozaj .... No a daj nám zase nejakú netrápnu info o tom čo si navaril, dojedol, kam šla žena apod.. ;)
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
To vypada zase na tu mezigeneracni past, tenkrat dobry, vsichni byli chytry a schopny, dneska jste liny, blby, nic neumite a niceho si nevazite... To uz zname...

To si rozhodně nemyslím ale to že mladí neumí pořádně psát, nečtou, neumí násobilku a jsou potetovaní, nepovažuji za pokrok lidstva ;)
/jistě ne všichni ale.../ :roll:
Registrovaný uživatel
maros napsal
:D :D :D tak ste sa tu zase vyřádili, no jasne najtrapnejší sú slováci ;), nikto ničomu nerozumí iba ty všetkému od hovna až po kvantovú fyziku zahŕňajúc aj výstavbu záhradných chodníkov s oboma ľavými rukami a neznášaním pohybu, každý je pytlík, iba ty ne :D , ale keď si máš odpustiť svoje plky, všetci vedia čo je tým myslené a iba TY jediný sa trapne spýtaš čo tým dotyčný myslí. Fakt niekedy premýšlam, či si tak často ožralý podľa toho čo tu píšeš o záľube v pive, alebo si ozaj .... No a daj nám zase nejakú netrápnu info o tom čo si navaril, dojedol, kam šla žena apod.. ;)


maroško opatrně, při neděli ať ti není špatně.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Otravnykomar napsal
To vypada zase na tu mezigeneracni past, tenkrat dobry, vsichni byli chytry a schopny, dneska jste liny, blby, nic neumite a niceho si nevazite... To uz zname...

To si rozhodně nemyslím ale to že mladí neumí pořádně psát, nečtou, neumí násobilku a jsou potetovaní, nepovažuji za pokrok lidstva ;)
/jistě ne všichni ale.../ :roll:


mladí jsou fakt dacani. normálně pochybuji, zda je nevychovávají stejní dacani :D
kolik lidí svým dětem čte?
a když tedy mladí nečtou, proč se pořád prodává tolik knih?
a to jsme ještě neotevřeli otázku piercingu... to se bude určitě barbarovi líbit :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1633 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1