Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
To si rozhodně nemyslím ale to že mladí neumí pořádně psát, nečtou, neumí násobilku a jsou potetovaní, nepovažuji za pokrok lidstva ;)
/jistě ne všichni ale.../ :roll:


Já když srovnávám naší generaci a generaci našich otců, kteří chodili do základní školy v meziválečném období, pak jsme v průměru na jejich znalosti o literatuře atd. neměli. Kdysi jsem nalezl na půdě výkresy mé tety ze základní školy a když jsem viděl tu preciznost, jejich úroveň a jaké známky za ně dostávala, pak my bychom museli všichni propadat. Ono je všechno velmi relativní, stejně tak i každé hodnocení.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-volkan-oezdemir-knokaut.A200712_083035_sporty_rmp

paráda, ten kluk je borec. Kam se hrabe užvaněnej Vémole..toho by Procházka propleskl za minutu.
Registrovaný uživatel
maros napsal
:D :D :D tak ste sa tu zase vyřádili, no jasne najtrapnejší sú slováci ;), nikto ničomu nerozumí iba ty všetkému od hovna až po kvantovú fyziku zahŕňajúc aj výstavbu záhradných chodníkov s oboma ľavými rukami a neznášaním pohybu, každý je pytlík, iba ty ne :D , ale keď si máš odpustiť svoje plky, všetci vedia čo je tým myslené a iba TY jediný sa trapne spýtaš čo tým dotyčný myslí. Fakt niekedy premýšlam, či si tak často ožralý podľa toho čo tu píšeš o záľube v pive, alebo si ozaj .... No a daj nám zase nejakú netrápnu info o tom čo si navaril, dojedol, kam šla žena apod.. ;)


A je to tady :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-volkan-oezdemir-knokaut.A200712_083035_sporty_rmp

paráda, ten kluk je borec. Kam se hrabe užvaněnej Vémole..toho by Procházka propleskl za minutu.

Jo to jsou všechno borci.Kde by jsme bez nich byly kdyby nebyly :roll: :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
To si rozhodně nemyslím ale to že mladí neumí pořádně psát, nečtou, neumí násobilku a jsou potetovaní, nepovažuji za pokrok lidstva ;)
/jistě ne všichni ale.../ :roll:

Neztracej viru, kdyz to neumi oni, tak to vetsinou ani neumeli jejich rodice. Porad starsi krituzuji ty mladsi ale casto zapominaji ze v nich kritizuji sebe, neb mladi nemaji o moc vic nez co dostali od starsich. Ze jsou dnesni idoly kultury zvraceny a muze to svadet k myslence ze se mlady riti do pekel, to zrejme byl pripad i tech predtim co poslouchaly sex pistols, brontosaury, flaydy, a tech predtim kteri poslouchaly brauna, elvise, haleye a tak porad dokola zpet a zpet az do faze kdy se prvni bunka rebelsky rozhodla rozdelit ve dve :-O
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-volkan-oezdemir-knokaut.A200712_083035_sporty_rmp

paráda, ten kluk je borec. Kam se hrabe užvaněnej Vémole..toho by Procházka propleskl za minutu.

Jo to jsou všechno borci.Kde by jsme bez nich byly kdyby nebyly :roll: :D


Nefandíš náhodou Slavii? Kde by jsme bez nich byli..Každej fandí nečemu jinýmu. Já mám Procházku rád, konečně fighter bez trashtalku, chytrej a skromnej kluk. . Radost koukat na jeho zápasy..a dnes vyhrál v nejprestižnější soutěži první mač..a hned KO.. zápas století mezí vémolou a Atillou je proti tomu okresní přebor.
Registrovaný uživatel
Zas se nadává na mladou generaci? :shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
bossi napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-volkan-oezdemir-knokaut.A200712_083035_sporty_rmp

paráda, ten kluk je borec. Kam se hrabe užvaněnej Vémole..toho by Procházka propleskl za minutu.

Jo to jsou všechno borci.Kde by jsme bez nich byly kdyby nebyly :roll: :D


Nefandíš náhodou Slavii? Kde by jsme bez nich byli..Každej fandí nečemu jinýmu. Já mám Procházku rád, konečně fighter bez trashtalku, chytrej a skromnej kluk. . Radost koukat na jeho zápasy..a dnes vyhrál v nejprestižnější soutěži první mač..a hned KO.. zápas století mezí vémolou a Atillou je proti tomu okresní přebor.

Nechceš hádám porovnávat fotbal se vzájemně se mlátícími individui do hlav :roll:
Registrovaný uživatel
Fotbal je prudce inteligentní sport..jako šachy..to je obecně známo.

Obojí je sport. Každej fandí něčemu jinýmu.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Zas se nadává na mladou generaci? :shock:


starci nemaj co dělat :D
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Paul napsal
bossi napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-volkan-oezdemir-knokaut.A200712_083035_sporty_rmp

paráda, ten kluk je borec. Kam se hrabe užvaněnej Vémole..toho by Procházka propleskl za minutu.

Jo to jsou všechno borci.Kde by jsme bez nich byly kdyby nebyly :roll: :D


Nefandíš náhodou Slavii? Kde by jsme bez nich byli..Každej fandí nečemu jinýmu. Já mám Procházku rád, konečně fighter bez trashtalku, chytrej a skromnej kluk. . Radost koukat na jeho zápasy..a dnes vyhrál v nejprestižnější soutěži první mač..a hned KO.. zápas století mezí vémolou a Atillou je proti tomu okresní přebor.

Nechceš hádám porovnávat fotbal se vzájemně se mlátícími individui do hlav :roll:


upřimně kdybych měl něco zakázat, tak fotbal :D kvůli "fanouškům"
Registrovaný uživatel
Každej kdo se nechá dobrovolně mlátit do hlavy není v pořádku. Snad jen že to dělá pro velký peníze,to se ještě dá pochopit
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Paul napsal
bossi napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-volkan-oezdemir-knokaut.A200712_083035_sporty_rmp

paráda, ten kluk je borec. Kam se hrabe užvaněnej Vémole..toho by Procházka propleskl za minutu.

Jo to jsou všechno borci.Kde by jsme bez nich byly kdyby nebyly :roll: :D


Nefandíš náhodou Slavii? Kde by jsme bez nich byli..Každej fandí nečemu jinýmu. Já mám Procházku rád, konečně fighter bez trashtalku, chytrej a skromnej kluk. . Radost koukat na jeho zápasy..a dnes vyhrál v nejprestižnější soutěži první mač..a hned KO.. zápas století mezí vémolou a Atillou je proti tomu okresní přebor.

Nechceš hádám porovnávat fotbal se vzájemně se mlátícími individui do hlav :roll:


upřimně kdybych měl něco zakázat, tak fotbal :D kvůli "fanouškům"


Copak? Měl si kecy na procházejí dav sparťanů a dali ti přes držku?
Registrovaný uživatel
obchodník jo.. párkrát jsem na fotbale byl..třeba Sparta - Arsenal..na chování dementů v kleci nikdy nezapomenu, strašně jsem se styděl, celej poločas vulgární nadávky na brankáře Seamana, vřískání, rvaní se mezi sebou...pak jsem jezdil na Hradec, stejná lůza. Tam se rvali i mezi sebou hodně často.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
obchodník jo.. párkrát jsem na fotbale byl..třeba Sparta - Arsenal..na chování dementů v kleci nikdy nezapomenu, strašně jsem se styděl, celej poločas vulgární nadávky na brankáře Seamana, vřískání, rvaní se mezi sebou...pak jsem jezdil na Hradec, stejná lůza. Tam se rvali i mezi sebou hodně často.

:lol: dost přitažený za vlasy.Zní to jak pohádka :D
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Paul napsal
bossi napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-volkan-oezdemir-knokaut.A200712_083035_sporty_rmp

paráda, ten kluk je borec. Kam se hrabe užvaněnej Vémole..toho by Procházka propleskl za minutu.

Jo to jsou všechno borci.Kde by jsme bez nich byly kdyby nebyly :roll: :D


Nefandíš náhodou Slavii? Kde by jsme bez nich byli..Každej fandí nečemu jinýmu. Já mám Procházku rád, konečně fighter bez trashtalku, chytrej a skromnej kluk. . Radost koukat na jeho zápasy..a dnes vyhrál v nejprestižnější soutěži první mač..a hned KO.. zápas století mezí vémolou a Atillou je proti tomu okresní přebor.

Nechceš hádám porovnávat fotbal se vzájemně se mlátícími individui do hlav :roll:


upřimně kdybych měl něco zakázat, tak fotbal :D kvůli "fanouškům"


Copak? Měl si kecy na procházejí dav sparťanů a dali ti přes držku?


sry, já ti blbečky radši nevnímám. jistě, bude tam i určité procento normálních lidí a fanoušků, možná i relativně velké. i jedna bývalá kolegyně chodí na kometu. ale jak píše Paul, své děcko vzít na zápas, no nevím... zvláštní je, že např. když jsem byl na zápase v kanadě, tak to bylo ok. možná je to kulturou (fuj, oni jsou tam vlastně multi-kulti) nebo postihy...
Registrovaný uživatel
Beru kluka do kotle a žádnej problém.Vše naprosto v pohodě. Rodiče s dětma tam jsou běžně a to i s těma nejmenšíma
Je to o tom co si přečteš.Novinář vždy honí senzaci jen aby byl jeho článek zajímavej . S těma procentama mezi fans Slávie to je přesně naopak. Jasně,všude se najde blbec
Registrovaný uživatel
Fanoušci Slavie jsou inteligentní, fanoušci Sparty dementi?

Nebo naopak? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
[quote=Paul]
Fanoušci Slavie jsou inteligentní, fanoušci Sparty dementi?

Je to tak jak píšeš ;)[/quote=Paul]
Registrovaný uživatel
:D nemaj strach, ja sa držím barbarovho aktívneho pohybu, na takýchto všehoználkových tĺkoch sa ale dobre bavím

ale to je jedno - skôr som chcel k jednej veci - pred nejakou dobou som dal jeden odkaz do sekcie archeologia na Budajov článok a celkom ma zaujímal názor viacerých ľudí na tento príbeh, ale do tej sekcie zasa tak moc ľudí nechodí, takže to už trocha zapadlo
Registrovaný uživatel
maros napsal
:D nemaj strach, ja sa držím barbarovho aktívneho pohybu, na takýchto všehoználkových tĺkoch sa ale dobre bavím


to jsem rád. minule jsi spíš vypadal, že ti praskne céfka, než že se dobře bavíš. hlavně, že se to vysvětlilo
Registrovaný uživatel
maros napsal
:D nemaj strach, ja sa držím barbarovho aktívneho pohybu, na takýchto všehoználkových tĺkoch sa ale dobre bavím

ale to je jedno - skôr som chcel k jednej veci - pred nejakou dobou som dal jeden odkaz do sekcie archeologia na Budajov článok a celkom ma zaujímal názor viacerých ľudí na tento príbeh, ale do tej sekcie zasa tak moc ľudí nechodí, takže to už trocha zapadlo


Co ti nesedělo? že cca 2000 mincí vážilo vic jak 2 kg?
Registrovaný uživatel
https://www.academia.edu/39257348/BUDAJ_M._Toliarov%C3%BD_n%C3%A1lez_zo_17._storo%C4%8Dia_z_okolia_Pra%C5%A1n%C3%ADka_Slovensko_._Talerfund_aus_dem_17._Jahrhundert_aus_der_Umgebung_von_Pra%C5%A1nik_Zusammenfassung_._Folia_Numismatica_32_2_Supplementum_ad_Acta_Musei_Moraviae_Scientiae_sociales_CIII_2018
Registrovaný uživatel
Já kdysi pro bizár sledoval fotbalový chuligány. Četl jsem jejich čety na www.hooligans.cz (kolem roku 2000), to ještě nikdo nehlídal a nekontroloval weby.

Lidi kolem Johny Kentus Gang, neonacisti. Hromadný bitky s tyčema. Cílený útoky na policii..

To byl opravdu top bizár..škoda, že u toho nebyl nějakej novinář a nenatočil o tom něco, jako kdysi v Anglii..

ta subkultura byla neuvěřitelná..ale ten co psal zápisy o výjezdech měl určitej literární talent.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Fanoušci Slavie jsou inteligentní, fanoušci Sparty dementi?

Nebo naopak? :mrgreen:


ja teda o fotbale viem prd, absolútne neviem že niečo také existuje , v uvodzovkách samozrejme, ale toto mi pripomenulo váš film z minulého týždňa Zrádce - to jako fakt tak funguje aj v reále??

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1634 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1