Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
aha, takže ano
Registrovaný uživatel
maros ta váha sedí ne?
Registrovaný uživatel
Paul napsal
maros napsal
:D nemaj strach, ja sa držím barbarovho aktívneho pohybu, na takýchto všehoználkových tĺkoch sa ale dobre bavím

ale to je jedno - skôr som chcel k jednej veci - pred nejakou dobou som dal jeden odkaz do sekcie archeologia na Budajov článok a celkom ma zaujímal názor viacerých ľudí na tento príbeh, ale do tej sekcie zasa tak moc ľudí nechodí, takže to už trocha zapadlo



nie, už to sem prihodil bossi, ale myslel som v kontexte voči tomu čo tam bolo predtým v sekcii v ten deň popísané...

no a tých skoro 2000 mincí a dve kila to mi samozrejme nesedí, veď by každý denár musel mať cez gram a jeden groš a dva dukáty to predsa nevytrhnú

Co ti nesedělo? že cca 2000 mincí vážilo vic jak 2 kg?
Registrovaný uživatel
maros vim o čem mluvíš, ten film jsem před pár dnama viděl na YT. JEstli šel v TV nevim. Zajímavá náhoda. :D

Ano, funguje to tak, u tý skalní hrsty, vzájemně se maj za dementy a nenáviděj se k smrti...Přitom jde o úplný hovno.
Registrovaný uživatel
maros - bossi sem dal odkaz na popis úplně jinýho depotu . Třeba to vážili i s nádobou, nebo s hlínou jako celek. :D
Registrovaný uživatel
ja tiež na YT, telku som zrušil už pred 5 rokmi
Registrovaný uživatel
no a ten bossiho odkaz je to o čo mi šlo
Registrovaný uživatel
Kde je Altman? uz dlouho tady nemudroval, nestalo se mu neco?!. Urcite by mel co rict i ke kerkam i k fotbalu?!
Registrovaný uživatel
Mně se líbí jak fandové po zápase řvou: "vyhráli jsme!" Vždycky mám chuť jim říct: "Hovno jste vyhráli, jen jste čuměli" :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Mně se líbí jak fandové po zápase řvou: "vyhráli jsme!" Vždycky mám chuť jim říct: "Hovno jste vyhráli, jen jste čuměli" :D

Fanoušek je 12tý hráč. Takže nemáš pravdu ;)
Registrovaný uživatel
Ach jaj...bože a tie vaše komentáre,len nič nikomu neposielaj,polovičku narcisov pošli Pavlovi 3 a druhú si ponechaj,za trapošky čo ste popísali,určite vám patria :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A ide sa na Váh plávať.
sigur napsal
Pozerám, že sa tu rozbehla súťaž o najtrapnejšiu telovú omalovánku...bože a ten pátos, klišé, akože životné míľniky, akože "sexi" ornamenty, zoznamy členov rodiny, historické, mystické a mýtické výjavy...z diaľky nad 50 cm len rozpité machule a kliky-háky :lol: Výhercovi pošlem kyticu narcisov ;)
Moderátor
zuzi napsal
Ach jaj...bože a tie vaše komentáre,len nič nikomu neposielaj,polovičku narcisov pošli Pavlovi 3 a druhú si ponechaj,za trapošky čo ste popísali,určite vám patria :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A ide sa na Váh plávať.
sigur napsal
Pozerám, že sa tu rozbehla súťaž o najtrapnejšiu telovú omalovánku...bože a ten pátos, klišé, akože životné míľniky, akože "sexi" ornamenty, zoznamy členov rodiny, historické, mystické a mýtické výjavy...z diaľky nad 50 cm len rozpité machule a kliky-háky :lol: Výhercovi pošlem kyticu narcisov ;)

Copak? Potrefená se ozvala? :mrgreen: :roll:
Registrovaný uživatel
Pavel III, mám pocit Zuzi je Zuzos... 🧐😊🏋️‍♂️
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
To nevadí, to se přece vždycky užívá s obecným označením, aniž by se upřesňovalo pohlaví! 😁
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pavel III, mám pocit Zuzi je Zuzos... 🧐😊🏋️‍♂️


Má nick po dceři..však to tu psal.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pavel III, mám pocit Zuzi je Zuzos... 🧐😊🏋️‍♂️

loooooooool
Registrovaný uživatel
No vidím že áno :)
Pavel_III napsal
zuzi napsal
Ach jaj...bože a tie vaše komentáre,len nič nikomu neposielaj,polovičku narcisov pošli Pavlovi 3 a druhú si ponechaj,za trapošky čo ste popísali,určite vám patria :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A ide sa na Váh plávať.
sigur napsal
Pozerám, že sa tu rozbehla súťaž o najtrapnejšiu telovú omalovánku...bože a ten pátos, klišé, akože životné míľniky, akože "sexi" ornamenty, zoznamy členov rodiny, historické, mystické a mýtické výjavy...z diaľky nad 50 cm len rozpité machule a kliky-háky :lol: Výhercovi pošlem kyticu narcisov ;)

Copak? Potrefená se ozvala? :mrgreen: :roll:
Registrovaný uživatel
zuzi, nehnevaj sa na mňa, ale keď som to uvidel - je to pre mňa ohavné. Je to každého vec čo si dá na seba, preto do toho nekecám ale tak to cítim. Neviem, nešlo si uctiť toho nejakého chlapa (už neviem čo ste to tam písali) inak?

A ktovie čo by na to povedal on keby sa videl na niekoho nohách? Či by to bral ako poctu?
Registrovaný uživatel
Ja bych se zamiloval hned 8) :twisted: :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
maros napsal
A ktovie čo by na to povedal on keby sa videl na niekoho nohách? Či by to bral ako poctu?

Nekaz mu to, treba by byl archimedes rad :-) takovy spekulace se zamerem si prosadit svoji a druheho pohnojit jsou nizke :-P
Registrovaný uživatel
Paul napsal
grofik napsal
Pavel III, mám pocit Zuzi je Zuzos... 🧐😊🏋️‍♂️


Má nick po dceři..však to tu psal.


Je to možné, nečítam každý príspevok... 😳😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Ja bych se zamiloval hned 8) :twisted: :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


no tak ja určite nie a to som ešte 50 nemal, ale telo má teda pekné ;) myslím tvarovo samozrejme
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
maros napsal
A ktovie čo by na to povedal on keby sa videl na niekoho nohách? Či by to bral ako poctu?

Nekaz mu to, treba by byl archimedes rad :-) takovy spekulace se zamerem si prosadit svoji a druheho pohnojit jsou nizke :-P


tam nebol žiadny zámer, asi to tak ale vyznelo :?
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Ja bych se zamiloval hned 8) :twisted: :lol:

Já bych s tím zamilováváním počkal až se otočí, případně promluví :roll:
Registrovaný uživatel
:mrgreen: asi ano

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1635 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1