Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Podezřelé aukce známek

Vykupminci.cz
Numisargo

Podezřelé aukce známek

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Frantig napsal
Známku za 40000 bych na Aukru nekupoval, i kdyby měla 10 značek...


příjde na to... kupoval i prodával jsem na Aukru známky v hodnotě 20-30000,- - a ke spokojenosti obou stran. Samozřejmě od důvěryhodného prodejce, s atestem. Sálové aukce mají sice výhodu relativní eliminace falz a vyšší sledovanosti (jméno aukční síně, aukční katalog..), ale zase když si člověk přičte provizi při nákupu (cca 15%) i prodeji (až 20%!), tak některé položky se hodně prodraží..
Registrovaný uživatel
Určitě záleží na položce, třeba u lepších věcí, které se těžko padělají (USA, GB+kolonie) a jsou dobře naskenované bych nebyl tak přísný. Plus samozřejmě reputace prodávajícího/kupujícího. Ale PČ 1919 je trošku jiná káva...
« Poslední úpravu provedl(a) Frantig v 28. 9. 2015, 14:55. »
Registrovaný uživatel
Terminátor se vrací ;) Vždy nejméně jedna strana (i u 20h) je šikovně skryta

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) raje v 28. 9. 2015, 17:54. »
Registrovaný uživatel
no je otázka, proč to schovává, když i z toho , co je vidět je jasný, že sou ostříhaný..asi jsou tam zbytky zubů
Registrovaný uživatel
Vracím se k tématu které na předchozí stránce publikoval reskator :shock: :shock:

Obě známky stejné zadky a oni to lidi koupí :( :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A jiné známky koupit nechtějí. Možná proto, že nejsou tak hezké jako padělky?
Registrovaný uživatel
A protože Aukro chrání kupující (nebo spíš padělatele??), není možné kvůli vytečkování nicku ani informovat kupujícího, že koupil fake. Ale co, každému co jeho jest...
Registrovaný uživatel
Je vidět, že mezi lidma je stále dost peněz a méně "mozku"...
Moderátor
Dnes mi to už nedalo a napísal som Aukru. Som zvedavý akej odpovede sa dočkám...

Zdravím Vás.
Som dlhoročným užívateľom Aukra a preto mi nedá Vás upozorniť na systematický predaj falzifikátov v sekcii zberateľstvo - známky - Československo - 1918-1939.
Veľa ľudí je už znechutených tým ako dokážete ignorovať ich podnety a bez akýchkoľvek zásahov nechávate ziskuchtivých užívateľov predávať cez Váš portál množstvo falzifikátov. Je bežné, že ak sa rozprávame o predaji známok na Aukre väčšina kolegov zberateľov sa iba pousmeje, mávne nad Vašim prístupom rukou a povie, "Veď sa tam predávajú samé falzifikáty".
Nerátam s tým, že na môj podnet vôbec budete reagovať a dočkám sa od Vás odpovede, len už nedokázal udržať v sebe hnev nad Vašim prístupom....

Len pre zaujímavosť Vám posielam link, kde je diskusia plná názorov a ukážok predaja falzifikátov Aukre:

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/podezrele-aukce-znamek-1805x31
Registrovaný uživatel
dodie - chapem tvoj hnev,ale Aukro na to kašle.Na Aukre bola davnejšie velmi aktivna sekcia diskusia ,kde sa o aktualnych falzach živo diskutovalo a takmer každy pochybní tovar bol kritizovaný.Aukro to však už davno zrušilo,prečo asi.Aby neprichadzali o provizie.Jediny sposob ako proti nim bojovat je ignorovat Aukro a nenakupovat tam.
_______________
Registrovaný uživatel
Ale to není řešení... když bude hořet hospoda, protože tam měli špatnou elektroinstalaci, o čemž všichni včetně majitelů dávno věděli, taky mi nepřijde úplně košer mávnout rukou, jít si koupit lahváče a lidi tam nechat uhořet. Člověk by měl zavolat hasiče nebo se aspoň pokusit začít hasit. Díky doddie
Moderátor
Tu je odpoveď z Aukra:

Vážená uživatelko, vážený uživateli,

děkujeme vám za návrh.

Mrkneme na něj a předáme na ty správné lidi.

Náš čas věnujeme neustálému zlepšování služeb, aby se vám u nás dobře nakupovalo i prodávalo. Proto se prosím nezlobte, že na každý návrh neodpovídáme samostatně.

Vaše Aukro
Registrovaný uživatel
dodie -to su prazdne slova .Ak im ide o zlepšenie služieb prečo zrušili diskusiu,ktora služila prave na potlačanie obchodu z falzifikátmi.
_______________
Moderátor
To mi je úplne jasné, že sú to prázdne slová, myslím si, že je to odpoveď, ktorú automaticky odosiela mailový klient na každú poštu, ktorú dostanú...
Registrovaný uživatel
Psát aukru je naivnost, nebudou dělat nic.Ale taky jsem to kdysi dávno zkoušel.
Moderátor
Nebola to naivnosť, bol to pokus nájsť aspoň štipku korektnosti od prevádzkovateľov Aukra...
Registrovaný uživatel
Noooo všetko je to o peniazoch.Preto Aukro na Slovensku skončilo.Bohužial má to aj negatívnu stránku.Dosť sledujem inzeráty filatélie na inzert. stránkach.Ceny známok sú u nás vyššie aj niekoľko násobne jako v Čechách.Nechcem Aukro obhajovať , ale keď fungovalo u nás , dola sa bežne známka kúpiť za katalógovú hodnotu.Prosím neberte to jako reklama.Je to len moj názor.
Registrovaný uživatel
Arnold Schwarzenegger

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/pc-1919-4k-zilkovany-papir-i5748402827.html
Lidé jsou nepoučitelní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Registrovaný uživatel
známá firma terminator, viz rajeho příspěvek. Mě by spíš zajímalo, jestli ta falza někde shání, nebo si toto třeba vyrobil sám (t.j. naskenoval znalecké značky, udělal si mustr a vytisknul na žilkovanou známku). Uložím si scan rubu a až bude prodávat něco podobného, porovnáme
Registrovaný uživatel
No má tam přípsáno, že je to podle něho falzum.
Registrovaný uživatel
26.100 :shock: :shock: Zeptám se, viděl někdo označení žilkovaný papír na jiné známce v kombinaci s Gilbertem a či Karáskem?
Registrovaný uživatel
doddie napsal
Nebola to naivnosť, bol to pokus nájsť aspoň štipku korektnosti od prevádzkovateľov Aukra...

dobrý den konečně se někdo pustil do provozovatelů Aukra i když největší paradox, že to vzniklo na Slovensku, ale o tom jsem psát nechtěl je to o Aukru známá věc. ono i když onoho prodejce znáte z písemných kontakt stejně vystavuje padělek i když byl na to výslovně upozorněn viz 50 kr pravá Mi. 41 jemný tisk s padělaným razítkem Linc a když jsem to nahlásil do Aukra oni s Jirka z Moravyamozřejmě vůbec nereagovali a on to samé falzum prodává dál
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
http://aukro.cz/hradcany-c-22-a-fialove-modra-gilbert-5-000-kc-i5762113249.html

kolega by povedal: "falzum jak prase"

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Sběratel.com » Padělky a podvody » Podezřelé aukce známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1