Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**POPTAVKA BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Maros080 napsal
Drahí zberatelia, nenašiel by sa u niekoho z Vás nie veľmi vzácny kúsok z Juhoafrickej republiky, konktétnejšie 50 randov z roku 2005? Celkom bežne sa dajú zohnať všade na internete, no žiaľ bohu sú všetky v kvalite "UNC". Keďže preferujem skôr bankovky v obehovom stave, bol by som radšej ak by bol niekto taký dobrý a podal mi nejaké info na môj mail ( maros.chavko@gmail.com ), alebo priamo sem.

Ďakujem


ja viem urobit z UNC stav VG/G (3-4), ak chcete...
Moderátor
:mrgreen: :lol: <
Registrovaný uživatel
Problém by nemal byť spraviť ani 5 / POOR
Registrovaný uživatel
Myslel som si, že mi niekto napíše aj takúto odpoveď. No kupovať bankovku v UNC, ktorá by logicky mala byť drahšia a potom ju "zničiť" by nebolo trošku odveci? :D
_______________
LITVA / LITHUANIA / LIETUVA
Moderátor
Maros080 napsal
Myslel som si, že mi niekto napíše aj takúto odpoveď. No kupovať bankovku v UNC, ktorá by logicky mala byť drahšia a potom ju "zničiť" by nebolo trošku odveci? :D


UNC ide za 8-10e, obehovy stav za 6e (50ZAR=5.5EUR), je jednoduchsie kupit UNC a potom znicit.
Registrovaný uživatel
Zkuste slovenskou reprezentaci, treba jim neco zbylo po kapsach z mistrovstvi sveta :)
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
O jednej 5OOO Sk séria A 1995 v UNC stave viem, ale pýta za ňu 330,- euro. Ak by bol záujem, môžem sa mu ozvať.

Dobry den mal by som o tu 5000sk zaujem vedeli by ste sa ozvat prosim tomu cloveku co ju ma.
Dakujem
Registrovaný uživatel
Sháním chyběnku- 50 Sk 1999 s. A, nabídněte prosím, cenu respektuji.
Děkuji
Registrovaný uživatel
pepiak napsal
Miciko napsal
O jednej 5OOO Sk séria A 1995 v UNC stave viem, ale pýta za ňu 330,- euro. Ak by bol záujem, môžem sa mu ozvať.

Dobry den mal by som o tu 5000sk zaujem vedeli by ste sa ozvat prosim tomu cloveku co ju ma.
Dakujem

Miciko je asi na dovolenke, lebo ani mne sa už dlhšie neozval :-)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Sháním chyběnku- 50 Sk 1999 s. A, nabídněte prosím, cenu respektuji.
Děkuji

Držím palce, lebo je to ťažká chybenka...Ja som ju len nedávno zohnal v UNC.
Registrovaný uživatel
Já vím, sháním ji už od roku vydání/ 11 let/. Narazil jsem na ni vloni na Aurei, v souboru 50 Sk, ale u ceny myslím , že 12.000,- Kč jsem couvnul. Snad správně.
Registrovaný uživatel
Čas ukáže...Inak, aj ja som chcel dražiť ten súbor, ale ked som videl ako to šlo raketovo hore, ani som nevystrel ruku s číslom :-)
Čo sa týka ceny...Možno bude čoskoro na úrovni ceny toho kompletu...ale uvidí sa...Sú tam aj ťažšie dosiahnuteľné kúsky.
Registrovaný uživatel
Naštěstí mi chybí už pouze ta 50 Sk 1999 s. A a potom 500 Sk 2006 s. A. Ale to už je asi pouze teorie.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám zájem o USA bankovky do roku 1928.
Budu rád za jakoukoliv nabídku.

Kontaktovat mě můžete na: saford@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Bohužel, mám až od roku 1935.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
saford napsal
Dobrý den, mám zájem o USA bankovky do roku 1928.
Budu rád za jakoukoliv nabídku.

Kontaktovat mě můžete na: saford@seznam.cz


Stačí sledovat US ebay, stále je jich tam moc moc a moc... ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím všetkých pánov zberateľov. Už dlhšiu dobu zháňam malú chybenku do mojej zbierky. A to 1000 Ks 1940 s kolkom, perforácia specimen cez kolok, stav UNC. A tak isto 100 K 1944 s kolkom, obe prevedenia vydania, perfor. hore cez kolok, dolu, a aj neperforované. Stav tak isto iba UNC. Ak by ste ich niekto mali dvakrát, a boli na predaj, napíšte mi prosím na miciko@centrum.cz. Vopred ďakujem.
Registrovaný uživatel
zdravím,
zháňam tieto bankovky Slovenskej republiky 1939 - 1945
5 Ks série: A 025, D 047, D 050, K 028, K 045, K 052 - môžu byť aj perforované
100 Ks II. emisia jedno písmeno dve čísla - môže byť aj perforovaná
Registrovaný uživatel
Kdyby někdo chtěl, mám 5 Ks A 001. Slovenské válečné bankovky nedělám, takže se v tom ani moc nevyznám a proto nevím, zda je běžnější nebo méně běžná. Pokud by zájem byl, vždy preferuji výměnu.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Sháním tyto kousky (vše pouze ve stavu N):

1) 10/1942, série A, perf. NEPLATNÉ
2) 20 K/1944, série G neperforovaná a série A perf. NEPLATNÉ
3) 100 Ks přetisk Slovenský štát, perforovaná (ne nutně bankovní vzor 2xSPECIMEN)
4) poukázka 20/1944, perforace NEPLATNÉ
5) 100/1945, série C, N neperforované
6) 10/1960 a 25/1961 mokrý měditisk (10/1960 nezáleží na sérii)

Chápu, že 3) by asi chtěl každý, ale ten zbytek nejsou nijak závratné rarity. Na Aukru o to pořád nemůžu zavadit, proto se obracím na vás. Na ceně se určitě dohodneme. Nabídky můžete psát na mnovak55@volny.cz .
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Sháním tyto kousky (vše pouze ve stavu N):

1) 10/1942, série A, perf. NEPLATNÉ
2) 20 K/1944, série G neperforovaná a série A perf. NEPLATNÉ
3) 100 Ks přetisk Slovenský štát, perforovaná (ne nutně bankovní vzor 2xSPECIMEN)
4) poukázka 20/1944, perforace NEPLATNÉ
5) 100/1945, série C, N neperforované
6) 10/1960 a 25/1961 mokrý měditisk (10/1960 nezáleží na sérii)

Chápu, že 3) by asi chtěl každý, ale ten zbytek nejsou nijak závratné rarity. Na Aukru o to pořád nemůžu zavadit, proto se obracím na vás. Na ceně se určitě dohodneme. Nabídky můžete psát na mnovak55@volny.cz .
Nevím, jestli jdete v sobotu na Papírová platidla, když ne , mohu se Vám na něco mrknout. Seznam s cenama + - pošlete, jestli máte zájem, na MutinaZ@seznam.cz
Registrovaný uživatel
tráva: Odesláno. Děkuju.
Registrovaný uživatel
Díky za seznam a ceny, pohledám, po příjezdu dám vědět. Myslím, že ceny jsou v relaci.
Registrovaný uživatel
dobrý den
prosba: za kolko sa dá kúpit v kv.UNC tieto bankovky:?
50 1948 A 1-9
500 1944
Registrovaný uživatel
Perforované čili nic?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1