Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**POPTAVKA BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Naprosto libovolný obchod s bankovkami (v Brně např. Klim, v Praze Numis Konviktská, na Internetu Numismatika Baron nebo adresy typu bankovky/papirovaplatidla/numismatika/.cz/sk/com/eu), cenová hladina 100-150Kč. Pokud jste z města, kde nějaký takový obchod je, zajděte si tam, ať čtvrtinu ceny nedělá poštovné.
Registrovaný uživatel
Morka napsal
omlouvám se za svoji nevědomost, kamarád mi to špatně řekl....jedná se tedy papírovou 20 Kč s Přemyslem Otakarem - mám to jako dárek jednomu začínajícímu sběrateli ;)


Ozvěte se na MMER3@seznam.cz, mám jich více, udělám Vám lepší cenu, než je zde uváděná cenová hladina.
Z českých a čs. bankovek můžu pak přidat prakticky vše, mám tam skoro vše vícekrát, obvykle i v bezchybném stavu.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Sháním 200K 1918,s rastrem nebo bez, zatím jakoukoliv nerozhoduje ani číselná řada či serie ,chybí mi.
Děkuji.Nabídky s cenou na mejl Stanos27@email.cz
Registrovaný uživatel
koupím 20 Kr/1900 (jakýkoliv stav kromě šrotu)
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ambasador napsal
koupím 20 Kr/1900 (jakýkoliv stav kromě šrotu)
Obrázek vložený uživatelem


ambasador: v nabídkách obchodníků je jich dostatek pravidelně v obchodech i na burzách, stačí si vzít dostatek peněz a zapomenout na směšné ocenění v katalogu...

P.S. Ale pokud tu 20K 1900 někdo prodáváte ve good/fine, zaplatím 200% vyobrazeného katalogu....
Mám zájem případně i o nabídku 10Korun 1900 a zajímá mne i staré Srbsko(do r.1917) a Černá Hora(do doku 1918 )
2002martin@seznam.cz
Registrovaný uživatel
@Dracek: OK ->> 200% je myšleno jako 30(resp. 50),-$ ??? Dám 2x tolik :D To samé i pro tu 10Kr/1900 ;)

(Jsem dost pracovně vytížen, tak moje sbírka je převážně doplňována přes net. Proto je tu ta poptávka)
Registrovaný uživatel
ambasador: má reakce byla trochu nadsázka, protože je trochu naivní očekávat nabídku těchto bankovek emise 1900 od někoho zde a pokud ji náhodou někdo bude chtít prodat, hodí ji na aukru, kde se ostatně zejména ty 20K ukazují celkem pravidelně(jako jinde na trhu) - je to otázka jen to zaplatit!!! Pokud ji někdo prodává jen tak z ruky, je cena stejně 20-30% nad výsledky na aukru a často i za horší stav.

P.S Jinak moje poptáka na staré Srbsko(do r.1917) a Černou Horu(do doku 1918 ) i případně konvolut běžných hodnot platí, i když si nedělám moc iluze o nějakém reálném výsledku...
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny.

Když by měl někdo následující kusy, budu rád:

1000 K 1902 (1919) - tištěný kolek - stav UNC (aUNC)
25 K 1918 - série 1xxx - stav UNC (aUNC)
200 K 1918 - série B - stav UNC (aUNC)
200 K 1918 - série číselná - stav nerozhoduje
100 Kč 1919 - horší stav
10 K 1942 - série A - stav UNC - perforace NEPLATNÉ
50 K 1940 - stav UNC - perforace NEPLATNÉ

Děkuji za případné nabídky.
Registrovaný uživatel
No keby som ich mal, budem aj ja rád. Myslím, že väčšina tu diskutujúcich ich ani nemá v stave UNC u seba v zbierke, nieto ešte na predaj. Ale ak sa ti niektorá z nich dostane do rúk, gratulujem!!!
Registrovaný uživatel
nota7 asi vyhrál ve sportce, že shání tyto UNCéčka :shock: Mám jen 3ks v UNC a to ty nejběžnější z hledaných! ;)
Registrovaný uživatel
Ak niekto napíše, že hľadá UNC, tak určite pozná ich cenu. ;)
Registrovaný uživatel
když tu vidím podobné poptávky, musím se jen smát... :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Upřesním poptávku od Nota 7, perforace u 50 K 1940 neexistuje, takže si ji můžeš škrtnout. 1000 K tištěný kolek v aUNC bych asi našel na víc, ostatní kousky mám bohužel jen jednou.
Registrovaný uživatel
u té 50 K 1940 jsem samozřejmě myslel , že neexistuje perforace Neplatné, perforace Specimen je běžná.
Registrovaný uživatel
Děkuji za reakce.

Je mi jasné, že má poptávka budí spíše posměšný úsměv úspěšných majitelů, ale chtěl jsem to zkusit :).

Nemám na tyto kousky vůbec štěsí, takže jsem doufal alespoň v částečný úlovek.
Registrovaný uživatel
Ve sportce se bohužel nezadařilo. Pokud se situace změní, určitě se ještě ozvu (mám stále nějaká volná místa ve sbírce). :lol:
Registrovaný uživatel
Třeba sérii B u 200K 1918 jsem neviděl na Aukru hodně dlouho, snad jeden ks za poslední dva roky! A na kolik by vyšla 25K 1919 s.1... v UNC, to by i mě zajímalo? :shock:
Registrovaný uživatel
Jastli máte zájem o tu 1000 K kolek ve stavu aUNC - ozvěte se na MutinaZ@seznam.cz
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Třeba sérii B u 200K 1918 jsem neviděl na Aukru hodně dlouho, snad jeden ks za poslední dva roky! A na kolik by vyšla 25K 1919 s.1... v UNC, to by i mě zajímalo? :shock:

25 K v UNC to by byl asi nářez. A k té 200 K bez série asi tolik. Viděl jsem ji v Trenčíně ve stavu cca 2 , bohužel/ bohudík/ jsem neodolal, takže je doma, ale jinak jsem ji neviděl. Takže ena se těžko stanovuje.
Registrovaný uživatel
Zdeněk - písal si o tom Trenčíne tu https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/zberatelske-burzy-7904 a boli to veľmi zaujímave informácie
Registrovaný uživatel
trava napsal
Upřesním poptávku od Nota 7, perforace u 50 K 1940 neexistuje, takže si ji můžeš škrtnout. 1000 K tištěný kolek v aUNC bych asi našel na víc, ostatní kousky mám bohužel jen jednou.


Nebudu předstírat, že jsem omylem uvedl špatný rok nebo nominál.
Opravdu jsem netušil, že 50 K 1940 nebyla perforována NEPLATNÉ. Je to pro mě nová informace.
Na druhou stranu si mohu jeden kus odškrtnout..
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jastli máte zájem o tu 1000 K kolek ve stavu aUNC - ozvěte se na MutinaZ@seznam.cz


Rád se ozvu. Děkuji.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Třeba sérii B u 200K 1918 jsem neviděl na Aukru hodně dlouho, snad jeden ks za poslední dva roky! A na kolik by vyšla 25K 1919 s.1... v UNC, to by i mě zajímalo? :shock:


25K 1919 s.1... v UNC
To bych aké rád viděl. Katalog (Bajer i Novotný) jí ohodnocuje na 5000 Kč. Celkem často jsou vidět horší stavy, ale UNC ?!
Registrovaný uživatel
trava napsal
mischel13 napsal
Třeba sérii B u 200K 1918 jsem neviděl na Aukru hodně dlouho, snad jeden ks za poslední dva roky! A na kolik by vyšla 25K 1919 s.1... v UNC, to by i mě zajímalo? :shock:

25 K v UNC to by byl asi nářez. A k té 200 K bez série asi tolik. Viděl jsem ji v Trenčíně ve stavu cca 2 , bohužel/ bohudík/ jsem neodolal, takže je doma, ale jinak jsem ji neviděl. Takže ena se těžko stanovuje.



Ta se určitě naztratí (závidím).
Registrovaný uživatel
nota7 napsal
25K 1919 s.1... v UNC
To bych aké rád viděl. Katalog (Bajer i Novotný) jí ohodnocuje na 5000 Kč. Celkem často jsou vidět horší stavy, ale UNC ?!




V neděli šla tato 25K s.1134, stav bych viděl 2-3, za cca 2tisíce Kč, škoda!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1