Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**POPTAVKA BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Šenfi napsal
když už jsme u MMERa, tohle mě celkem pobavilo :D
Copak se Marceli stalo? Přišli na tvojí nezletilost nebo jsi jen neplatil poplatky?

Rekl bych ze 18 negativnich hodnoceni bude stacit samo o sobe i na Aukru, ne? :D

Ty vznikly z téhož důvodu - že jsem to nestíhal. A postupně mi budou odmazávány a mělo by jich zbýt skutečně minimum. Věřím, že mi jich zbude alespoň 5, protože ten, co mi je dal, je, což už mám potvrzeno, podvodník, a ten 5. negativ je od člověka, který už je blokovaný, protože mi dal negativ, ale sám mi nedodal zakoupený předmět, ačkoliv jsem mu ho zaplatil.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Věřím, že mi jich zbude alespoň 5,

nechcel si napisat maximalne 5? :mrgreen:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Marceli můžu se zeptat, jestli už ve svém věku máš jasno a svojí orientaci? Teď nemyslím sběratelskou...
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
MMER3 napsal
Věřím, že mi jich zbude alespoň 5,

nechcel si napisat maximalne 5? :mrgreen:


Ne, nechtěl. Těch pět si myslím, že zbude určitě, možná i o něco málo více, maximum je současný počet, to je logické. Oni mi to sice někteří již slíbili (stažení těch negativů), ale z vlastní zkušenosti vím, že to, jestli to udělají je věc jiná.
Ale věřím, že jich bude méně, než nyní, tím ,,výrokem" jsem uvedl, že jsem si téměř jist, že alespoň 5 jich tam zbude prakticky určitě a to z důvodů, které jsem rozebral dál ;-)
A (sabatapetr) - myslíte orientaci sexuální (ano, mám jasno) nebo politickou (tam také)?
Pokud chcete uvést konkrétně tyto orientace, nemám zač se stydět, takže vám v tom smyslu rád odpovím na příští dotaz, ale na druhou stranu nemám potřebu to uvádět nyní. V prvním případě mohu uvést, že moje orientace je shodná s tou většinovou, v tom druhém spíše ne.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Moderátor
!!! :D !!!
Registrovaný uživatel
acme2000: ty jsi flamendr! ;)
Moderátor
jj, člověk dovalí z města nad ránem a před spaním si chce přečíst něco na uklidnění ... a narazí na tenhle "hárd-kór" :))
Registrovaný uživatel
nemáte náhodou někdo 100/45 Masaryk serie PV v jakémkoli stavu. Tato jediná mi chybí abych to měl kompletní popřípadě vyměním jestli někdo sbírá po seriich,mam nějaké navíc.. Díky Pepechamik@seznam.cz
Moderátor
včera jsem byl nucen při výměně ubětovat 5 K 1938/40 ruční přetisk, nemáte ji někdo náhodou v přebytcích? V shopech zrovna není a na áčku jsou jen "0" a horší :'(
Registrovaný uživatel
No, o tu bych měl také zájem.
Také se mi povedlo o víkendu něco podobného - obětoval jsem (i když to je cenově někde jinde, níže) 2 Kčs 1980 - stav UNC (minci) a doma jsem zjistil, že mi zbyla už jen jedna téměř nečitelná, takže jí teď zase sháním, abych si jí doplnil...
No, chybami se člověk učí.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Ale sháním jen osobně, protože s ohledem na poštovné to pro mne nemá cenu.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
HLEDÁM DM bankovky předposlední emise/1960-80/(t.j. historické reprodukce portrétů z obrazů).

Pokud je někdo máte slušné z oběhu na prodej za kurs ve stavu cca 1 až 2+ mám zájem o hodnotu 10, 20, 50, 100DM(kterýkoliv rok vydání). Zájem mám pouze o 1 kus od nominálu, nenatržený a nepopsaný. Za slušný stav dám tyto ceny:
10DM - 130Kč
20DM - 270Kč
50DM - 700Kč
100DM - 1250Kč
Případné nabídky můžete poslat na mail: 2002martin@seznam.cz Díky za případnou nabídku :)
Registrovaný uživatel
Tak hodnoutu 10DM jsem si dnes koupil, ostatní stále hledám...:)
Moderátor
Dracek napsal
Tak hodnoutu 10DM jsem si dnes koupil, ostatní stále hledám...:)

20ky mam, ale za 300 CZK :S
Registrovaný uživatel
Díky za nabídku, ale neb to hledám z nostalgie a nesbírám to jinak, tak tolik nespěchám...
(pokud nebude nabídka tady, ukáže se časem na aukru nebo u nějakého prodejce na burze)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Díky za nabídku, ale neb to hledám z nostalgie a nesbírám to jinak, tak tolik nespěchám...
(pokud nebude nabídka tady, ukáže se časem na aukru nebo u nějakého prodejce na burze)


Za pár desítek korun nad nominální cenu se dají pořídit na ebayi UNC, za nejhezčí minimálně evropské bankovky bych tu krabičku cigaret obětoval
(pokud nekouříte jako já tak si místo krabičky dosaďte cokoli jiného v ceně těch pár Eur :) )
Registrovaný uživatel
sabatapetr napsal
Dracek napsal
Díky za nabídku, ale neb to hledám z nostalgie a nesbírám to jinak, tak tolik nespěchám...
(pokud nebude nabídka tady, ukáže se časem na aukru nebo u nějakého prodejce na burze)


Za pár desítek korun nad nominální cenu se dají pořídit na ebayi UNC, za nejhezčí minimálně evropské bankovky bych tu krabičku cigaret obětoval
(pokud nekouříte jako já tak si místo krabičky dosaďte cokoli jiného v ceně těch pár Eur :) )

Snad jsi chtěl napsat, za karton cigaret, ne? ;)
Registrovaný uživatel
Koupím papírovou dvacetikorunu s Václavem
Registrovaný uživatel
Morka napsal
Koupím papírovou dvacetikorunu s Václavem


Popište mi, jak by měla vypadat a kterého Václava a odkud byste si představoval. Něco ve Photoshopu vyrobím. Cena bude 500Kč za hodinu mojí práce, papír a toner v tiskárně bude gratis. Bez ochranných prvků. Pokud chcete věci jako mikrotext, cena bude samozřejmě mnohem vyšší... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Chtěla bych radši originál než kopii ;)
majkl napsal
Morka napsal
Koupím papírovou dvacetikorunu s Václavem


Popište mi, jak by měla vypadat a kterého Václava a odkud byste si představoval. Něco ve Photoshopu vyrobím. Cena bude 500Kč za hodinu mojí práce, papír a toner v tiskárně bude gratis. Bez ochranných prvků. Pokud chcete věci jako mikrotext, cena bude samozřejmě mnohem vyšší... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Neznám papírovou dvacetikorunu na které by byl Václav ... Kterou myslíte?
Registrovaný uživatel
No právě, žádná taková není. Morka, buďte konkrétnější.
Registrovaný uživatel
pravdepodobne mysli 20Kč 1994 s přemyslem..
Registrovaný uživatel
mozno mysli kovovu 20 kc :mrgreen:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
omlouvám se za svoji nevědomost, kamarád mi to špatně řekl....jedná se tedy papírovou 20 Kč s Přemyslem Otakarem - mám to jako dárek jednomu začínajícímu sběrateli ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1