Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**POPTAVKA BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
neperf.
Registrovaný uživatel
50- katalog 1750, ale na Aukru i méně
500- katalog 8000 ale většinou více..
Registrovaný uživatel
ale 50-a na Aukro tak často nevyskytne
nemá niekto v zbierke 1 ks naviac
Registrovaný uživatel
Bral bych také. Tu pětistovku (1944). (Také neperf.) Jakýkoliv stav, v němž bude v celku (natržení nevadí). Dále i tisícovku z téhož roku s týmiž parametry.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Moderátor
MMER3 napsal
Dále i tisícovku z téhož roku s týmiž parametry.

v akej cene? :)
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
MMER3 napsal
Dále i tisícovku z téhož roku s týmiž parametry.

v akej cene? :)

V rozumné ceně, kterou si mohu dovolit, jak píši, jakýkoliv stav je dobrý (u této bankovky), tu chci alespoň dokumentačně.
Budu se řídit nabídkou, nebudu určovat kolik dám a kolik ne a kolik tedy je nebo není rozumná cena, nabídněte a buď to vezmu nebo ne ;-)
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
MMER3 napsal
Dále i tisícovku z téhož roku s týmiž parametry.

v akej cene? :)

a pre mňa 50 kč????????????????????????????????
Registrovaný uživatel
endisk napsal
neperf.

500 K 1944 jsem měl dnes v ruce, stav N- , cena 9500,- Kč, myslím, že lrvnější nebude.
Moderátor
endisk, kolko by si dal za 500k 1944 neperf, stav 1 (XF) ?
Registrovaný uživatel
dakujem ,ale už som na to dostal ponuku - schválena
tá 50 kč je ešte aktu.
ináč okolo 5000
Moderátor
endisk napsal
dakujem ,ale už som na to dostal ponuku - schválena
tá 50 kč je ešte aktu.
ináč okolo 5000

ja som chcel 3000kc, ale nevadi :D
Registrovaný uživatel
ked človek chce niečo ,tak zaplatí - aspon ja
čo som kúpil je lepší ako xf 8)
Registrovaný uživatel
za 3000kc ji vezmu ;)
Moderátor
Jumbo napsal
za 3000kc ji vezmu ;)

ok
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Bral bych také. Tu pětistovku (1944). (Také neperf.) Jakýkoliv stav, v němž bude v celku (natržení nevadí). Dále i tisícovku z téhož roku s týmiž parametry.

Tady máš něco pro sebe: http://aukro.cz/item1332043346_500k_1945_neperf_vzacna_ser_ak.html
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, chcel by som sa Vás opýtať, či sa vo Vašich prebytkoch nenachádzajú bankovky platiace tesne pred €, alebo bankovky iných európskych štátov okrem Slovenska, Česker republiky? Marky, franky, toliare, pesety a pod.
Poprosím Vás kontaktovať na mail: maros.chavko(zavináč)gmail.com

ďakujem
_______________
LITVA / LITHUANIA / LIETUVA
Registrovaný uživatel
Maros080 napsal
Dobrý deň, chcel by som sa Vás opýtať, či sa vo Vašich prebytkoch nenachádzajú bankovky platiace tesne pred €, alebo bankovky iných európskych štátov okrem Slovenska, Česker republiky? Marky, franky, toliare, pesety a pod.
Poprosím Vás kontaktovať na mail: maros.chavko(zavináč)gmail.com

ďakujem


Mám týž dotaz. Ale na rozdíl od kolegy by mne zajímala i SR. Z ostatních pak nejvíce ty tolary, zejména 5 a 10 tisíc tolarů. Dále pak schillingy.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Slovinký přechod staré tolarové měny byl cca 1€ cca 240 tolarů

Pokud je někdo máte z oběhu na prodej za kurs ve stavu cca 1 až 2+
mám zájem o 5000 tolar do 500Kč a 10000 tolar do 1000Kč
(všechny roky vydání), případně i 1000 tolary do 100Kč (mimo ročník 2003), případně vezmu i 500 tolary do 50Kč(ty 500 jen při koupi dalších hodnot, pro nízký nominál a vysoké poštovné).
Při více kusech od jednoho nominálu mám zájem jen o jeden kus od ročníku vydání.
Případné nabídky můžete poslat na mail: 2002martin@seznam.cz Díky.
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Slovinký přechod staré tolarové měny byl cca 1€ cca 240 tolarů

Pokud je někdo máte z oběhu na prodej za kurs ve stavu cca 1 až 2+
mám zájem o 5000 tolar do 500Kč a 10000 tolar do 1000Kč
(všechny roky vydání), případně i 1000 tolary do 100Kč (mimo ročník 2003), případně vezmu i 500 tolary do 50Kč(ty 500 jen při koupi dalších hodnot, pro nízký nominál a vysoké poštovné).
Při více kusech od jednoho nominálu mám zájem jen o jeden kus od ročníku vydání.
Případné nabídky můžete poslat na mail: 2002martin@seznam.cz Díky.

Moje poptávka je naprosto stejná, jak nominály, tak ročníky, tak cenová hladina. Vše odpovídá mým představám a mojí poptávce. Takže - nabízí někdo?
Nabídky pište na MMER3@seznam.cz
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER: Jen pro zajímavost, poptáváš Jugo 5000/1955 (mám navíc ve 2-), )1000 000/1993kluk(navíc stav cca 1-), 100000zl/1990(navíc stav cca 1-).
Máš zájem? Kolik nabízíš???
Registrovaný uživatel
Ano, mám zájem a děkuji Vám za Vaší nabídku. Ale jak jsem v této rubrice již psal, nerad bych činil cenovou nabídku já, mohu se buď okrást nebo naopak Vás odradit od prodeje, proto jsem vždy raději, když mi cenovou nabídku udá prodejce a teprve tu buď vezmu, nebo nevezmu, nebo o ní s prodejcem ještě diskutuji. Nejvíce se mi líbí druhá a pak třetí nabízená bankovka, ta první - o tu mám jak menší zájem, tak bývají u ní i horší ceny. Ozvěte se mi pro dořešení této nabídky i s cenovými návrhy na MMER3@seznam.cz, předem děkuji. MMER3
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
No to se skoro dalo čekat(taková odpověď). Po zkušenosti kdy jsem Ti cca před rokem či dvěma nabídnul rovnou včetně scanů bankovky Jugoslávie a jednu v UNC za 30Kč nebo 50Kč jsi si vybral, tak jsi licitoval ještě o slevě a tuším i poštovném.
Předpokládám proto, že pokud něco hledám, mám představu i kolik jsem za to při určitém stavu ochoten(nebo schopen) zaplatit. Ostatně já jsem také výše oproti jiným předchozím neurčitým poptávkám zcela jasně deklaroval, co jsem za co ochoten zaplatit. To jsi obratem jenom kopíroval s poznámkou "moje poptávka je naprosto stejná". Takže vlastní cenová představa žádná? Nebo postoj když neudám cenu, nakoupím levněji s tím, že prodávající třeba nezná cenu??
Toto byl tedy svým způsobem trochu test, zda si dát vůbec práci a obětovat čas na hledání a focení těch přebytků bankovek(ty milonové tam byly navíc dokonce 3 kusy ve stavech cca -1 až 2-).
Pokud ale hrubé nabídky za bankovky budou tak nízké, že to bude zcela mimo, nestojí mi to ani za to hledání a focení(ač by se našly možná i další ze seznamu). Takže například nepůjdu hledat a fotit bankovku s prodejní cenou cca 300Kč, pokud bude nabídka cca do 200Kč, ale pokud bude nabídka kolem 250Kč je to o domluvě a čas tomu obětuji. To jen na vysvětlenou.
Takže hledané bankovky navíc jsou, ale investovat svůj čas budu do nabídky dále, jen pokud to bude mít smysl...
Moderátor
když už jsme u MMERa, tohle mě celkem pobavilo :D
Copak se Marceli stalo? Přišli na tvojí nezletilost nebo jsi jen neplatil poplatky?
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
když už jsme u MMERa, tohle mě celkem pobavilo :D
Copak se Marceli stalo? Přišli na tvojí nezletilost nebo jsi jen neplatil poplatky?

Ani jedno (a vzhledem k tomu, že jsme spolu komunikovali, tak by sis to mohl odvodit, proč to vzniklo ;-) ) Asi měsíc mi nešel počítač (byl v opravě) a nemohl jsem komunikovat, takže mne někteří obchodníci považovali za podvodníka, stěžovali si, naskytlo se jich asi 6 takových (přičemž jsem v dané době obchodoval asi s více než 20), přičemž se 4 jsem to urovnal. Obdržel jsem trestné body, 3 mi už stáhli, stažení čtvrtého mi bylo přislíbeno, ale zatím se nic nestalo, což nechápu. Proto mi Aukro ještě nemůže účet odblokovat, ale jinak stále nějakým způsobem s Aukrem pokračuji. Naproti tomu jsem zjistil, že jeden z nich je podvodník (z těch, kteří mi dali trestný bod), protože po dvou týdnech přestal úplně komunikovat (po dvou týdnech, co jsem s ním nekomunikoval, ale to proto, že jsem nemohl) a teď už mi neodpovídá a nemohu se dostat k zakoupeným mincím, což je škoda, ani dosáhnout odstranění mnoha negativů a trestných bodů, protože jsem u něj vydražil mnoho předmětů. To mne docela dost mrzí.
P. S. 30. X. jsem ti psal e-mail, který zůstává stále bez reakce, podívej se prosím na něj, předem děkuji ;-)
M.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Moderátor
Šenfi napsal
když už jsme u MMERa, tohle mě celkem pobavilo :D
Copak se Marceli stalo? Přišli na tvojí nezletilost nebo jsi jen neplatil poplatky?

Rekl bych ze 18 negativnich hodnoceni bude stacit samo o sobe i na Aukru, ne? :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **POPTAVKA BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1