Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
MMER3 napsal
Vážení kolegové sběratelé,

pokud byste se chtěli zbavovat přebytků zejména 20. a 21. století..............například už z celé války sháním už jen 20 Ks (Tiso) a 5 haléřů. stav je pro mne druhotný - tyto mince (na stránkách i bankovky) beru bez ohledu na stav, samozřejmě do odpovídající ceny a pouze celé (roztrhané či neúplné bankovky a nečitelné mince nechci).

Nabidka: obe spolu za 500Kc + 30Kc postovne

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak to je naozaj priateľská ponuka (bez sarkazmu)!
Na Ačku by stál viac len ten 5hal (aj v tomto stave).
« Poslední úpravu provedl(a) l_m_2009 v 11. 10. 2012, 22:01. »
Moderátor
Pro MMER3: nabidka plati do patku 12.10.2012 - 9.00h.
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
MMER3 napsal
Vážení kolegové sběratelé,

pokud byste se chtěli zbavovat přebytků zejména 20. a 21. století..............například už z celé války sháním už jen 20 Ks (Tiso) a 5 haléřů. stav je pro mne druhotný - tyto mince (na stránkách i bankovky) beru bez ohledu na stav, samozřejmě do odpovídající ceny a pouze celé (roztrhané či neúplné bankovky a nečitelné mince nechci).


Nabidka: obe spolu za 500Kc + 30Kc postovne

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


No, čas byl vskutku šibeniční - nebýt toho, že jsem se sem ještě náhodou dostal, přišel bych o to (kvůli času - obvykle tu jsem jen mezi cca 17. a 20. hodinou), ale stihl jsem to a vzhledem k tomu, že bych to Slovensko rád už uzavřel, tak to beru. Napište mi, prosím, na e-mail MMER3@seznam.cz číslo účtu, já Vám napíši adresu.
Jenom mi ještě došlo, že mi stále uniká (při mém příspěvku jsem na to zapomněl) slovenský CuZn dvacetihaléř. Ten byste náhodou neměl? Ročník a stav opět vedlejší.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Moderátor
Mam - zaslal jsem email.
Registrovaný uživatel
Poptávám běžnější moravské a české denáry malého i většího střížku, kdyby se chtěl někdo nějakého penízku zbavit, budu za nabídky rád ;)
Moderátor
a kdybys mel nakou nabidku dvojmo, smeruj ji ke me ;)
Registrovaný uživatel
To Kučera- ak by ste sa chceli zbaviť podobných prebytočných mincí, tak mi kľudne napíšte. Nemusí to byť Leopold I. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Poptávám Československé dukáty a jejich násobky.Děkuji za nabídky.
Registrovaný uživatel
Aloisen napsal
Ahoj všem, koupím mince Františka Josefa I. a to hlavně Ag. Ale nebráním se ani menším nominálům. Děkuji za případné nabídky. ALOISEN@centrum.cz



Pro upřesnění poptávky jedná se hlavně o mince korunové měny.
Registrovaný uživatel
Ak by si mal záujem, spolu cca 2500 Kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím. Poptávám tyto mince: Československo - 50 hal 1969 bez teček a 10 Kčs 1990 Masaryk var. a), b), c) Dále Slovensko - 20 hal CuZn 1942, 50 hal 1940 a 1 Ks 1942 (obě varianty) a 1944. Pokud by někdo chtěl tyto mince nabídnout, prosím kontaktujte mne na mail: spacula@seznam.cz Stav mincí do kvality 2/2. Předem děkuji za nabídky.
Registrovaný uživatel
Kúpim Habsburské denáriky (prípadne nejakú drobotinu), aj viac kusov. Ponuky s fotkami a cenou poprosím na mail.
Registrovaný uživatel
Když jsem tu před pár dny pochodil se slovenským pětihaléřem, třeba budu znovu úspěšný s podobně "běžnou" mincí - sháním hliníkovou pětikorunu 1952, kdyby někdo měl "přebytky", tak sem s nimi. Opět klidně horší stav, ale nechci dávat horentní sumy (vím, že za 20,- Kč to nebude ;-) ).
Ale možná ještě větší radost by mi udělalo dokončení Litvy, kterou ale, zdá se, tady dělám jako možná jediný - sháním 1, 2 a 5 litasů z r. 1991.
Jinak - jenom taková zajímavost, které jsem si u slovenských válečných mincí všiml - má někdo rozumné vysvětlení, proč jsou slovenské pětihaléře dražší, než stříbrné dvacetikoruny s Tisem, když jich (těch dvacetikorun) podle katalogu vyšlo 5krát méně a ještě k tomu jsou z dražšího kovu?
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Jinak - jenom taková zajímavost, které jsem si u slovenských válečných mincí všiml - má někdo rozumné vysvětlení, proč jsou slovenské pětihaléře dražší, než stříbrné dvacetikoruny s Tisem, když jich (těch dvacetikorun) podle katalogu vyšlo 5krát méně a ještě k tomu jsou z dražšího kovu?


viz http://narod.sk/dejiny-slovenov/78-slovenske-mince-pocas-1-sr
Citovat
V roku 1942 bol vyrazený v náklade len 1 milión kusov aj 5 haliernik zo zinku, s priemerom len 16 mm a hmotnosťou len 0,96 gramu. Paradoxne, táto minca je pre svoj malý výskyt, ako aj problematickosť zachovalosti (zinok oxiduje) pomerne vzácna a jej cena pri dobrej zachovalosti presahuje u zberateľov i 500 bývalých Sk.
Moderátor
plus je treba si uvedomit jeden prosty fakt. u stribra je duvod k tezauraci, u zinku ne. po case tedy zustane mezi lidmi jen ta mince stribrna, navic, protoze se s ni prilis neplati, tak i vetsinou rozumne zachovana.
Registrovaný uživatel
gorila napsal
MMER3 napsal
Jinak - jenom taková zajímavost, které jsem si u slovenských válečných mincí všiml - má někdo rozumné vysvětlení, proč jsou slovenské pětihaléře dražší, než stříbrné dvacetikoruny s Tisem, když jich (těch dvacetikorun) podle katalogu vyšlo 5krát méně a ještě k tomu jsou z dražšího kovu?


viz http://narod.sk/dejiny-slovenov/78-slovenske-mince-pocas-1-sr
Citovat
V roku 1942 bol vyrazený v náklade len 1 milión kusov aj 5 haliernik zo zinku, s priemerom len 16 mm a hmotnosťou len 0,96 gramu. Paradoxne, táto minca je pre svoj malý výskyt, ako aj problematickosť zachovalosti (zinok oxiduje) pomerne vzácna a jej cena pri dobrej zachovalosti presahuje u zberateľov i 500 bývalých Sk.


Děkuji za vaše odpovědi, to mne popravdě nenapadlo, i když to dává smysl. Já jsem koukal jen na cenu při stejné zachovalosti a nezapočítal jsem fakt, že zinek toho skutečně moc nevydrží. A propos - nemáte nějaké vychytávky, jak se chovat co nejlépe k zinkovým mincím? Tedy sice některé, které mám ve sbírce už pěkných pár let, jsou stále beze změny, ale pro jistotu, přeci jen bych nerad za pár let vytáhl ze sbírky "černý" pěťák ;-)
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Neuzavírat do plastikového alba a hlavně sucho. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Neuzavírat do plastikového alba a hlavně sucho. ;)


Takže nic zvláštního - alba nepoužívám (mám jedno, ale v něm žádnou zinkovou minci nemám) a sucho, snad, mám (no, klasický pokoj v řadovém domě, žádný skleník ale ani poušť...)
Děkuji.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Poptavam necistene rimske ci recke mince (idealne ASy ci sestercie). Klidne i velmi spatne, ale jeste s krustou, chtel bych si zaexperimentovat s cistenim.

Dale kdyby mel nekdo k prodeji denary Augusta ci Nervy ve sbirkovych stavech, necht se mi ozve. Dik!

mince@300ad.com
Registrovaný uživatel
Kdyby se někomu doma zbůhdarma válel nizozemský dukát, městská ražba Droningenu, měl bych zájem. ;)
Registrovaný uživatel
Dracek: Striebro síce dnes trochu kleslo, ale tak veľa zase nie :D
Registrovaný uživatel
l_m_2009 napsal
Dracek: Striebro síce dnes trochu kleslo, ale tak veľa zase nie :D

Nevím dle čeho usuzuješ, ale právě je cena kolem 20Kč/g a dle toho vypadá i poptávka. Práve je 32,9 USD x 18,9Kč = 621,8 / 31,1 = 20Kč
Poptávané věci byly raženy v milionech až desítkách milionů kusů, jde tedy o zcela běžné věci v oběhových stavech ! :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Hledám ke koupi běžné rakouské zlatníky 1875-91, nabízím 220Kč/kus(i několik stejných ročníků). Případně i další ročníky R-U zlatníků za cenu 200Kč/kus. Vše i v běžném oběhovém stavu.
Dále hledám Ag mince Turecka 1844-1923 v běžném oběhovém stavu (ale jinak nepoškozené). U těchto platím 2 Piastr za 40Kč, 5 Piastr za 100Kč, 10 Piastr za 200Kč, 20 Piastr za 400Kč.
Vzhledem k poštovnému mám zájem minimálně o mince z poptávky za 250Kč a více. Nabídky prosím na mail: 2002martin@seznam.cz :)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Ak by si mal záujem, spolu cca 2500 Kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem



Poslal jsem Vám mail.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1