Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koupil bych zlatou 10 kč fr josef I. cena cca 3500 kč i vic kusu, v Ostrave za ni chteji 3900 .... Aurea Praha 3500 ale vyprodano. nebo aspon radu kde se daji sehnat za rozumnou cenu dik vsem.
Registrovaný uživatel
naibi napsal
Koupil bych zlatou 10 kč fr josef I. cena cca 3500 kč i vic kusu, v Ostrave za ni chteji 3900 .... Aurea Praha 3500 ale vyprodano. nebo aspon radu kde se daji sehnat za rozumnou cenu dik vsem.


Pokud vím, tak za Fr. Jos. I. ještě nebyly vydávány Kč ;-) Jinak tu desetikorunu mám, ale bohužel ne na prodej.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Tak pardon 10 crone o.k.
Moderátor
ono za 3500 by je dnes urcite s chuti nakupoval kde kdo, kdyz cena zlata je pres 1000 CZK (pokud jsem hledal dobre, je dnes kolem 1090 CZK / gram). Takze pri hmotnosti asi 3,39 g a ryzosti 900/1000 je tam 3,05 g zlata, coz pri dnesni cene cini 3326 CZK...

pokud nenarazite na nekoho, kdo sve zlato rozpousti kvuli nouzi tak pochybuju, ze vam nekdo za tu cenu zlato proda - vzdyt by skoro nic nevydelal (a vzhledem k tomu, jak lide po zlate sili, by byl s odpustenim hlupak, aby prodaval levne, kdyz dostane bez problemu o nejake kilo navic).

shrnuto - kdo koupi dnes uvedenou minci za 3500 (a navic v slusnem stavu), koupi podle mne dobre

a kdybych se o to staral, tak hned poprosim o info, kde se za takovou cenu da dnes nakupovat...
Registrovaný uživatel
oliver napsal
ono za 3500 by je dnes urcite s chuti nakupoval kde kdo, kdyz cena zlata je pres 1000 CZK (pokud jsem hledal dobre, je dnes kolem 1090 CZK / gram). Takze pri hmotnosti asi 3,39 g a ryzosti 900/1000 je tam 3,05 g zlata, coz pri dnesni cene cini 3326 CZK...

pokud nenarazite na nekoho, kdo sve zlato rozpousti kvuli nouzi tak pochybuju, ze vam nekdo za tu cenu zlato proda - vzdyt by skoro nic nevydelal (a vzhledem k tomu, jak lide po zlate sili, by byl s odpustenim hlupak, aby prodaval levne, kdyz dostane bez problemu o nejake kilo navic).

shrnuto - kdo koupi dnes uvedenou minci za 3500 (a navic v slusnem stavu), koupi podle mne dobre

a kdybych se o to staral, tak hned poprosim o info, kde se za takovou cenu da dnes nakupovat...


No, tak to jsem asi pořídil sakra dobře, když dotyčný měl jen jednu minci (právě tuhle) a považoval jí za bezcennou, tak za ní ani nic nechtěl :D Navíc je v docela dobrém stavu (uherské vydání).
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
jak jsem psal Aurea drzi cenu na 3500 minuly tyden jsem si vybral par kousku za tuto cenu cena zlata tu opravdu nesleduji, tak az vzroste cena stribra o 430 procent tak zlatnik fr.jos. bude stat 5000kc tak to se mam na co tesit tak nejakej jinej navrh by tu nebyl? dik.
Moderátor
oliver napsal
ono za 3500 by je dnes urcite s chuti nakupoval kde kdo, kdyz cena zlata je pres 1000 CZK (pokud jsem hledal dobre, je dnes kolem 1090 CZK / gram). Takze pri hmotnosti asi 3,39 g a ryzosti 900/1000 je tam 3,05 g zlata, coz pri dnesni cene cini 3326 CZK...

pokud nenarazite na nekoho, kdo sve zlato rozpousti kvuli nouzi tak pochybuju, ze vam nekdo za tu cenu zlato proda - vzdyt by skoro nic nevydelal (a vzhledem k tomu, jak lide po zlate sili, by byl s odpustenim hlupak, aby prodaval levne, kdyz dostane bez problemu o nejake kilo navic).


Mno, takze modelovy priklad - potrebuju rychle penize, mam minci, u zlatnika to bude maximalne tech 3326 Kc (spis mene!), nekdo mi nabizi 3500 Kc. Co bude lepsi? :mrgreen:
Samozrejme pokud to az tak nespecha (aukce tyden, prodleva s placenim treba dalsi) a na Aukru za to je nekdo ochotny dat 3 600 + postovne nebo vic, tak ok. Me to tedy prijde nesmyslne, pokud pujde o beznou minci v spatnem stavu, tak proc priplacet 10% nebo vic nad cenu kovu, zvlast kdyz je zlato tak vysoko... :roll:

oliver napsal
a kdybych se o to staral, tak hned poprosim o info, kde se za takovou cenu da dnes nakupovat...

Treba salove aukce. Pokud ti nezalezi na stavu, je to jen otazka statistiky - do 105% ceny zlata to neni problem :)
Moderátor
naibi napsal
... tak az vzroste cena stribra o 430 procent
...

Vzhledem k tomu, ze stribro je nadhodnocene a momentalne opet zacina padat, neni to ani trochu pravdepodobne. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dnes se obchoduje se zlatem ve velkém a nikdo, kdo má rozum nezaplatí v případě tuctového zboží světovou cenu. Jde pouze o jediné, vydat se na trh a získat přehled.
Prodej tuctového zboží v aukci je většinou nevýhodný, protože kupec většinou je ochoten zaplatit pouze celkovou světovou cenu. Prodejce tedy může dostat i pouze 85 % světové ceny.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
nevim. na aukce nechodim. verim, ze je tam mozne koupit i za takovou cenu, ale asi kdybych kupoval, tak jako numismatik vezmu alespon rozumne zachovanou a radeji kilo dve pridam. navic na aukce maji ne vzdy vsichni pristup...

na aukru se sice obcas pohybuju, ale zlato nesleduju. pokud tomu je tak, jak rikas, tak at si tazatel koupi zlato za pozadovanou cenu tam a dotaz je vyresen.

jinak zlatnik samozrejme vykoupi zlato mnohem hloubeji pod realnou cenou.
Registrovaný uživatel
Já jsem aukcí ale nemyslel Aukro, kde budou ceny v některých případech i dost ujetý a to směrem nahoru.
Rakouské a uherské běžné desetikoruny a dvacetikoruny platí za tuctové zboží a prodávají se i vcelku solidní stavy.
Vše je opravdu pouze o přehledu, kde se co dá koupit, za jaké ceny atd. Pokud někdo kupuje bez přehledu, spíše tu šanci na rozumnou cenu nedostane.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 26. 9. 2012, 18:17. »
Registrovaný uživatel
fajn tak takle snazim se dopatrat solidni ceny kam zitra o dovolene vyrazit na nakupy tak mi staci odpoved cena mesto stav diky Ostrava 10 crone zlata fr. jos 3900 ma nekdo za min
Moderátor
ja odpovidal tenzorovi a ani ja nemyslel aukci aukro...
Moderátor
10 krone zrovna nemam, ale kdyby byl zajem o zlate mince z 19 az zacatku 20. stoleti za cenu zlata + 5% (tj. cenova obdoba toho FJI za 3 500), pri vetsim odberu i za mene, neni problem - momentalne mam 10 mark, 10 franc, 20 lire, 1/2 souvereign, 5 rubl.
Registrovaný uživatel
tenzore sice tohle obdobi nezbiram ale jestli mas chut a cas tak napis cenovou nabidku na mejla naibi@seznam.cz pokud tam bude neco zajimaveho dam vedet kolegum at si vyberou dik
Registrovaný uživatel
super diky takze pojedu smer brno 3550 diky za info
Registrovaný uživatel
Mam 3x10 koruny a neni problem je za 3500 prehechat.Fotky mohu poslat az v nedeli jsem na Slovensku.
Registrovaný uživatel
Tak nejlevneji 10 crone zatim Brno 3450-3500 dale zlin 3550-3600 takze neni problem sehnat za rozumnou cenu takze Ostrava stale 3900 asi nejdrazsi jinak dik za nabidky .Panove a jak je to z cenama 1fl fr.jos. v Ostrave nejlevnejsi 390 Praha numis salon 280 za kus bavim se o beznych rocnicich v dobrem stavu ma nekdo dobrej tip 13 nebo 20 rijna zase vyrazim na nakupy dik za odp.P.
Registrovaný uživatel
Koupím moravské stavy 1620 ... nominál 3, 12 , 24 kr.
Registrovaný uživatel
Pivrlec napsal
Koupím moravské stavy 1620 ... nominál 3, 12 , 24 kr.

:) Pivrlec - prepáč, ale už som sa zľakol, že tu píše nejaký samovrah ...
KJúpim moravskú slivovicu stav 40% a viac ... balenie 1, 2, 5 litrov
Registrovaný uživatel
Tak kdyby se chtel nekdo zbavit 1Florintu chybi mi bezne rocniky nebo vylepsuji stavy tak mi pisnete na naibi@seznam.cz cenu foto dik vsem ....
Registrovaný uživatel
naibi napsal
Tak kdyby se chtel nekdo zbavit 1Florintu chybi mi bezne rocniky nebo vylepsuji stavy tak mi pisnete na naibi@seznam.cz cenu foto dik vsem ....

florint neexistuje. co to teda vlastne chces? forint alebo florin?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano jano jano7B9.......... ano pekne se omlouvam je tam preklep samozrejme ze je to forint frantiska josefa taky jsem si toho vsiml bohuzel pisu to z mobilu a neexistuje zde edit prispevku tak jeste jednou PARDOOON
Registrovaný uživatel
naibi napsal
jano jano jano7B9.......... ano pekne se omlouvam je tam preklep samozrejme ze je to forint frantiska josefa taky jsem si toho vsiml bohuzel pisu to z mobilu a neexistuje zde edit prispevku tak jeste jednou PARDOOON

urcite forint a nie florin? o nieco vyssie v diskusii si sa pytal na *Panove a jak je to z cenama 1fl fr.jos.* ?
tak sa len tak pytam :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ahoj všem, koupím mince Františka Josefa I. a to hlavně Ag. Ale nebráním se ani menším nominálům. Děkuji za případné nabídky. ALOISEN@centrum.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1