Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
l_m_2009 napsal
Dracek: Striebro síce dnes trochu kleslo, ale tak veľa zase nie :D

Nevím dle čeho usuzuješ, ale právě je cena kolem 20Kč/g a dle toho vypadá i poptávka. Práve je 32,9 USD x 18,9Kč = 621,8 / 31,1 = 20Kč
Poptávané věci byly raženy v milionech až desítkách milionů kusů, jde tedy o zcela běžné věci v oběhových stavech ! :roll:


Dracek, prečo presúvaš svoje príspevky? Potom je v tom hokej.
V zlatníkoch je 11,1g čistého striebra. Tvoja ponuka (200Kč/kus) je teda minimálne 10% pod spotom :?
Registrovaný uživatel
Aloisen: Odpověď odeslána ;)

l_m_2009: Pokud připočteš poštovné a převod, pak jsi vlastně na plné ceně. Důvod je i ten, že můj zájem je hlavně o ten mladší typ(kde je to 100% ceny) a ty starší jsou spíše "do počtu". ;)
(Nehledě na to, že pokud bych to bral jen jako kov jak píšeš, pak cena za unci je při 999 a nižší ryzost je nutné upravovat/tedy další náklady/, i když k tomu to nehledám)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 18. 10. 2012, 17:25. »
Registrovaný uživatel
Dracek: Pre mňa, za mňa, kto chce, nech ti uverí, ale ja to nebudem :-).
Registrovaný uživatel
l_m_2009: Věř si čemu chceš, to je Tvůj problém...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Kúpim nižšie uvedené zlatníky Františka Jozefa I. (v stavoch aspoň 1/1):
1857B,E,V; 1860V; 1861B,E,V; 1862B,E; 1863B,E,V; 1864B,E; 1865B,E,V; 1866E,V; 1867B,E; 1870KB,GYF.
Ponuky (čo len 1 kus) prosím na mail: l_m@szm.sk
Registrovaný uživatel
Nyní máte v Šumperku například zlatník 1870 GYF. Je zde i ročník 1857 E, ale zajímal by mě názor na jeho pravost.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Nyní máte v Šumperku například zlatník 1870 GYF. Je zde i ročník 1857 E, ale zajímal by mě názor na jeho pravost.

Vďaka za upozornenie. Trochu som sa mrkol na ten 1870 GYF, ale okrem toho, že kvalita nezodpovedá deklarovanej, je mi aj podozrivý. Bohužiaľ som narýchlo nenašiel kvalitné fotky zaručene pravej mince, tak som ho porovnal iba s 3 vygúglenými maďarskými ponukami. Isté odchýlky sú tam zreteľné, ale môže to byť spôsobené aj nasvietením pri fotení.
Zaujímal by ma názor niekoho skúsenejšieho ;)
Registrovaný uživatel
Zlatník 1870 GYF není až tak sběratelsky zajímavý a seženete ho někdy příště. To je pouze otázka času.
Zajímal by mě ale názor na zlatník 1857 E. Hlavně se podívejte na značku mincovny.
Velké problémy bývají s falzy spolkových tolarů z mincoven Karlovský Bělehrad a Benátky. Jsou již velmi dobře udělané a chce to již mít velký cit a hodně zkušeností.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Zlatník 1870 GYF není až tak sběratelsky zajímavý a seženete ho někdy příště. To je pouze otázka času.
Zajímal by mě ale názor na zlatník 1857 E. Hlavně se podívejte na značku mincovny.
Velké problémy bývají s falzy spolkových tolarů z mincoven Karlovský Bělehrad a Benátky. Jsou již velmi dobře udělané a chce to již mít velký cit a hodně zkušeností.

Abych řekl, tak mně to E, když se na něj zadívám, vzdáleně připomíná B, ale to je jen můj názor. Nicméně do Šumperka to nemám daleko, tak na aukci budu a zlatník si určitě prohlédnu.
Moderátor
Pánové (a dámy): nemá někdo na prodej nějaký Salzburg 1500 - 1806 v hezkých stavech? Nabídněte. Díky ;)
Registrovaný uživatel
Kúpim habsburské mince (naj. denáriky ale aj iné). Poprosím ponuky na mail.
Registrovaný uživatel
Nějaký týpek mi smazal moji poptávku... Jestli chce taky groše, tak potom chápu zbavování dalších zájemců. Proto ještě jednou: Koupím opravdu zupa pražský groš Václav II. -> pouze perfektoo stavy. Maila znáte kpokrm(zavinacek)seznam(tecicka)cz. Na prapodivné nabídky nereaguji a nestojím o spamy! Díkes, zupa čaues.
Registrovaný uživatel
Asi se zeptám blbě... co znamená zupa ??
Moderátor
Asi nejaky novy pubertalni pozdrav...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Moderátor
Tak vzhledem k tomu, že dotyčný označil neuvěřitelně špatně vyfocený krejcar (šíleně rozmazaný, takže reálně cokoli od 0/0 do 3/3) za zupa a koupil ho, předpokládám, že shání jakýkoli pražský groš, hlavně když nebude z fotky poznat, co je zač a jaký je stav :lol:
(omlouvám se za SPAM :) )
Registrovaný uživatel
Kúpim toliare a ich násobky,1/2,1/4 KB Kremnica od Rudolfa II. po Karola VI. Nepotrebujem rarity ale stav do 2/2 a bežná cena.
Registrovaný uživatel
jan322 napsal
Pánové (a dámy): nemá někdo na prodej nějaký Salzburg 1500 - 1806 v hezkých stavech? Nabídněte. Díky ;)

nejake salzburske 'zweiers' mam v prebytkoch, ak tak napis mi pre fotky na

jacisin76@yahoo.com
Registrovaný uživatel
Zupa je fonetika z německého super, žádný pubertální výraz. Prodejci rozmazaných krejcárků stačilo napsat zupa e-mail o lepší foto, to nikoho z Vás nenapadlo? To není zupa!
Moderátor
Ok, ale jak se rika, ceho je moc, toho je prilis :)
Takze kdybych psal zupa za kazdym tretim slovem, nemohl bych se divit tomu, ze by mi prichazely prapodivne nabidky ;)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Ok, ale jak se rika, ceho je moc, toho je prilis :)
Takze kdybych psal zupa za kazdym tretim slovem, nemohl bych se divit tomu, ze by mi prichazely prapodivne nabidky ;)

Asi tak... já nechápal, proč je to tam tak často. V Německu jsem na nákupech párkrát do měsíce, a nikde jsem to tak často neslyšel. Spíš mě to přišlo jako... jak to napsat ?! Jako "TIK " ???
Registrovaný uživatel
Koupím veškeré mince kde jsou vyobrazeni členové rodu Schwarzenberg. Samozřejmě originál ne novo-ražby! Možné jsou i jiné šlechtické rody, ale na českém území! Velmi dobře zaplatím! Děkuji za nabídky.
Registrovaný uživatel
Koupím konvenční tolary rakouské monarchie, mincovny rakouské a české, ne KB. Za dobrou cenu, bez oušek. Ferdinanda V, Josefa 2., M-T, Karla VI, Leopolda, Ferdinandy, Rudolfa......
Moderátor
Koiko Tomio napsal
Asi se zeptám blbě... co znamená zupa ??

Kdo umí polsky, ví, že zupa znamená polévka :mrgreen: .
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Koiko Tomio napsal
Asi se zeptám blbě... co znamená zupa ??

Kdo umí polsky, ví, že zupa znamená polévka :mrgreen: .


Také mne to hned napadlo, protože něco málo z polštiny umím :D
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Sháním jednostranné či dvoustranné bílé penízky Vladislava Jag. a Ludvíka Jag. Případné nabídky na mail: petr.kotel@volny.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1