Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - nové fórum otevřeno

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - nové fórum otevřeno

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
bud su na dochodku alebo skoncili s filateliou
_______________
Registrovaný uživatel
Jak říká Jára Cimrman:
“Neschovali se milé děti, umřeli”
:D
Registrovaný uživatel
díky za poznámku o úmrtí, ale známky si s sebou do hrobu určitě nevzali ne? nemáte nějaký doma? Jirka z Moravy
Moderátor
ja urcite nie a turtle pochybujem, ze zbiera znamky
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
ja urcite nie a turtle pochybujem, ze zbiera znamky

dobrý večer nedá mi to abych se nezeptal co je to turtle díky za odpověď Jirka z Moravy
Moderátor
gnilretniw napsal
babygulka napsal
ja urcite nie a turtle pochybujem, ze zbiera znamky

dobrý večer nedá mi to abych se nezeptal co je to turtle díky za odpověď Jirka z Moravy

Turtle je anglicky želva, ale babygulka měl na mysli uživatele turtleoverhead.
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
babygulka napsal
ja urcite nie a turtle pochybujem, ze zbiera znamky

dobrý večer nedá mi to abych se nezeptal co je to turtle díky za odpověď Jirka z Moravy

dobré ráno pane babygulka za vás mi odpověděl jiný kolega ale stejně by mě zajímalo co jste tím slovem turtle myslel já bohužel anglicky nerozumím díky
za reakci Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
gnilretniw napsal
babygulka napsal
ja urcite nie a turtle pochybujem, ze zbiera znamky

dobrý večer nedá mi to abych se nezeptal co je to turtle díky za odpověď Jirka z Moravy

dobré ráno pane babygulka za vás mi odpověděl jiný kolega ale stejně by mě zajímalo co jste tím slovem turtle myslel já bohužel anglicky nerozumím díky
za reakci Jirka z Moravy

Jejdanánku :roll: myslel tím že já známky nesbírám :D ;)
/turtleoverhead = želva nad hlavou/
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 26. 5. 2015, 9:19. »
Moderátor
gnilretniw napsal
gnilretniw napsal
babygulka napsal
ja urcite nie a turtle pochybujem, ze zbiera znamky

dobrý večer nedá mi to abych se nezeptal co je to turtle díky za odpověď Jirka z Moravy

dobré ráno pane babygulka za vás mi odpověděl jiný kolega ale stejně by mě zajímalo co jste tím slovem turtle myslel já bohužel anglicky nerozumím díky
za reakci Jirka z Moravy


V pohode, Turtleoverhead je nick toho pana co prispieva do sekcie minci, nechce sa mi vypisovat jeho celu prezivku tak to napisem v skratke len turtle.
_______________
Registrovaný uživatel
Dobry vecer,
zbiera niekto Korespondenziu – Glashütte (Skolo Fabrika) Rodina Ziegler?
Zreuhüte, Johanneshüte, Friedrichshütte …
S Pozdravom Adri
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
bud su na dochodku alebo skoncili s filateliou
Neskončili
Registrovaný uživatel
pro kované Rakušáky smíšená frankatura 10 kr 1861 + 5 kr 1863 jak se vám líbí
na Ebay za 350 kč Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
davam ve znamost dalsi zajiavy prispevek na mych strankach ...
http://www.kolo101.cz/category/aktuality/
Registrovaný uživatel
Pekne čitanie -pre mna su to zname veci ,ale nezaškodi si to prelistovat.Za mna pochvala.
_______________
Registrovaný uživatel
Suhlasim že pravy porovnavaci material je nevyhnutnost-niečo malo pridam.Nie je nad Prachtstuck alebo Kabinetstuck.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
koukam, ze I.emise ma upech, tak pridavam dalsi zajimavy clanek z pera Doc. Kvetone

http://www.kolo101.cz/zbieranie-i-emisie-rakuska/
Moderátor
a aby toho dnes nebylo malo, tak pridavam dalsi

http://www.kolo101.cz/rakousko-novinova-ank-16-emise-1858-nebezpecny-padelek/

tentokrat z pera p. Pelikana
Registrovaný uživatel
Zajímavý článek. Sice se to tam hemží slovy jako '' podle Mého názoru ''. No chybí jak to skutečně na aukci dopadlo. Nicméně mrtvý se už sotva může bránit , že. :?
Moderátor
podle meho nazoru :-) .... si myslim, ze nazor cloveka fundovaneho ma vahu. Presne kuprikladu Dr. Ferchenbauer ma nazor, ze je neco prave a diky tomuto nazoru vystavi atest. Proste je to autorita. Podle meho nazoru i pisatel clanku ma nazor, ktery je podepren znalostmi.
Registrovaný uživatel
Citovat
Presne kuprikladu Dr. Ferchenbauer ma nazor, ze je neco prave a diky tomuto nazoru vystavi atest. Proste je to autorita.


Ano a jiný znalec má názor ,že je něco pravé a vystaví atest. A člověk , který zřejmě doposud nic neověřil ani nevystavil atest má názor že je vše padělané.Už se tady o tom na foru psalo ,že znalec , který se někde podepíše jde s kůží na trh. Jde tu jenom o princip , že bohužel se dehonestují jen ti znalci , kteří se již nemůžou k věci vyjádřit.
Moderátor
názor p. Pelikána, že se jedná o padělek razítka a chybu znalce S. Klambauera, potvrdil i soudní znalec, ministerský rada a prof. Dr. Ulrich Ferchenbauer (VÖB), (svědkem je pan J.K.)

uvedená položka z aukce se dá dohledat ve výsledcích !
Registrovaný uživatel
Tak to je potom jasné. Mohlo to být ve článku zmíněno.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer prajem, chcem sa len opýtať kam pridať ponuku na predaj krásnej zbierky Rakúska po zberateľovi, roky 1968 - 1990 ** TOP STAV?

Dík za usmernenie.

Zdraví newcastles
Registrovaný uživatel
newcastles napsal
Dobrý večer prajem, chcem sa len opýtať kam pridať ponuku na predaj krásnej zbierky Rakúska po zberateľovi, roky 1968 - 1990 ** TOP STAV?

Dík za usmernenie.

Zdraví newcastles

je to úplně jednoduché dát to do poptávky a nabídky, ale nezapomenout udat alespoň orientační cenu i když u této nabídky to bude trochu problematické Rakouska z této doby je na trhu přetlak Jirka z Noravy
Registrovaný uživatel
Dík už to tam je nahodené :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Rakousko » Rakousko - nové fórum otevřeno

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1