Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sběratel 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

Sběratel 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No jo, otázka je, pro co jsi přišel a jaká byla nabídka toho, pro co jsme přišli my... ;)
Moderátor
Je fakt ze jsem sel jenom pro literaturu a mincovni plata, ze bych tam sehnal neco z minci do sbirky (a nebylo to predem domluvene) jiz nepocitam
Registrovaný uživatel
No- dnes vzduch dýchatelný, docela málo lidí, ale celistvosti drahé, přece jenom jsem kopil nějakou literaturu, pár dopisů a sehnal podpis p. Boudy... Dopisnice s Velorexem vyprodaná už kolem 11. hodiny.
Registrovaný uživatel
Mohla by mi nějaká dobrá duše poslat kontakt na toho česky mluvícího chlapíka, který prodával na sběrateli tam, co je podle katalogu stánek Numismatika Francesco Spinelli, stánek 425. Nezdá se mi, že by k nim patřil, byl nejspíš vedle nich (vpravo). Naproti byl Klim a za rohem byl Kohout. Nenapsal jsem si na něho kontakt a teď bych ho velmi ocenil. Pokud ho někdo máte, pošlete mi ho prosím na mnovak55@volny.cz.
Registrovaný uživatel
Protože se tu skoro nikdo moc nechlubí co na veletrhu koupil, přidám jeden kousek co jsem si koupil ve čtvrtek kolem 16 hodiny... :P
Je to sice "jen oběhový kousek", ale lepší asi hned tak neseženu(nebo nezaplatím).
Pick 54a
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Mohla by mi nějaká dobrá duše poslat kontakt na toho česky mluvícího chlapíka, který prodával na sběrateli tam, co je podle katalogu stánek Numismatika Francesco Spinelli, stánek 425. Nezdá se mi, že by k nim patřil, byl nejspíš vedle nich (vpravo). Naproti byl Klim a za rohem byl Kohout. Nenapsal jsem si na něho kontakt a teď bych ho velmi ocenil. Pokud ho někdo máte, pošlete mi ho prosím na mnovak55@volny.cz.

Já jsem mu posílal mail, ale po 3(!) dnech se mi vrátil, jako nedoručenný. Tady máš adresu: supernotes@ymail.com
třeba budeš mít více štěstí, než já. ;)
Já ten jeho stánek nenašel(č.425), poslední číslo bylo 424(Holna) a jeho jsem nenašel! :'(
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 11. 9. 2011, 11:45. »
Registrovaný uživatel
Kdybys chtěl i adresu, tak ji mám také!
Registrovaný uživatel
Možná jsme si nerozumněli - já měl na mysli toho Čecha, ne toho Itala. Kontakt už je v poště. Každopádně díky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Sběratel 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1