Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Sběratel (všeobecne)

Vykupminci.cz
Numisargo

Sběratel (všeobecne)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na stánku Sberatelshop.cz, pořád mírná fronta, tiskový list s přítiskem Jawy "pérák" šel na odbyt, cena 650,-Kč....

Komentovat skutečnost, že německá pošta si tu stánek pronajala i letos, dokonce měla kašet k oražení a ta naše Česká na to zase dlabe, nemá cenu už asi ani komentovat...
Nevím co, by ještě páni z vedení, honící dnes každou korunu do hospodaření firmy, chtěli... stovky sběratelů na jednom místě, každý by si určitě koupil koresponďák, nechal si ho orazit, poslal domů nebo přikoupil známku s přítiskem.., popř. celý list a já nevím co vše se dá ještě vymyslet...

Koupená známka je bezpracný zisk pro tuto firmu...
Prostě filatelie, sběratelství a Česká pošta to už k sobě nepatří...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jako jinak dobrý, nelitoval jsem, že jsem si sem uděla výlet...


Škoda, že už non-stop hospoda "U Lamplota" před hlavním nádražím, tolik oblíbené místo pošťáků a nádražáků z nočních směn (a vlastně spousty Brňáků), dnes už neexistuje...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Můj apel na zlěvnění pivka (např. ve spojením s kupónkem z lístku) ve zdejší restauraci nikdo nevyslyšel, takže furt nedobrý Smíchov za 90,-Kč (ale všimněte si jak je narvaná... :shock: , takže prachy máme, ne, že ne...), ale to se nedalo nic dělat. Veletrh jako takový-letos na jaře dobrý!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takže já nakonec, tradičně, U Fleků...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
MIkyM - díky za shrnutí jarního Sběratele + fota.
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Moderátor
Miky super 👍
Mě to zase nevyšlo, vlez do toho turnaj na Slovensku..
Registrovaný uživatel
Tak tady je ještě oficiální pokec...
https://www.sberatel.info/rekordy/o-jarni-veletrh-sberatel-byl-mezi-sberateli-rekordni-zajem/
a jinak zase v září...!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Sběratel.com » Pokec o známkách » Sběratel (všeobecne)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1