Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Uherské mince » Sedmohradské kniežatá (Transylvánia)

Vykupminci.cz
Numisargo

Sedmohradské kniežatá (Transylvánia)

Moderátoři: Archypov, facctory, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
tocomabyt napsal
Bethlenov gros 1624 z mincovne Kosice, uz na pohlad nekvalitne striebro, tipujem
rydzost okolo 35%


spis uber. ono je to dokonce jeste slozitejsi a to o dost. kdyby bylo mozne gros zapujcit, byl bych rad. zameruji se na rok 1624 a prave kosicke razby.
Registrovaný uživatel
V r. 1624 to nebylo lepší ani v Mukačevu ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A tento Bethlenov košický groš z r. 1626 by sa dal ohodnotiť na 80 - 90 € ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
zhruba na polovicu, ani asi toľko.
Registrovaný uživatel
hezčí se dají koupit čas od času za 500-1000Kč dokonce i na aukru...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Tak vďaka, aspoň som urobil radosť predávajúcemu. Je pravdou, že bol kúpený z Rakúska a tam sú ceny trocha iné ako u nás. No na druhej strane človek sa naučí krotiť svoju zbrklosť ak môže nájsť poradcov na tomto fóre. Ale treba dopriať potešenie a taký zvláštny pocit rozkoše z dobrého obchodu i druhej strane, nielen sebe. Občas ho zažije každý z nás zberateľov. Nemám pravdu?
Moderátor
Jo, dokud nedojdou peníze :mrgreen:
Registrovaný uživatel
No měl jsem letos několik nabídek hezčích (NB i CC) z Německa za pevnou cenu 50€ i s poštovným, ale hlavně že máš radost...
(no, každý někdy cenu asi přepískně...)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
tony-kk:
sice si zaplatil nejake to skolne, ale chvalabohu, za pravu mincu.
poznam to tiez, ked to proste musis mat za kazdu cenu.
ale ziadna minca neni prva ani posledna, a trosku trpezlivosti sa vyplati.

to KK je kezmarok?
_______________
Moderátor
ja bych to za tu cenu nekupoval, ale neplac, videl jsem horsi prodavat za 2700,- a to nebyl zadny lepsi rocnik ci mincovna (a taky se prodal). slusne se ale opravdu daji pri trose snahy a cekani poridit za 800 - 1000. sam mam svuj pokud si vybavuji mirne drazsi, videl jsem pak jeste o stovku dve levnejsi a srovnatelne. ale nakupu nelituju.

jinak to jsou i pres svoji mizernou ryzost docela pekne mince, takze chapu, kdyz to nekdo uz "nevydrzi". priste si pockej na nejakej vyhodnejsi nakup a tohle prestreleni se smaze 8)
Moderátor
jo tak doplneni: ten muj stal asi 1500,- takze take nebyl prave nejlevnejsi. ale jak jsem psal, srovnatelne jsem videl i za cenu kolem 1200 - 1300,- (a mozna nekdo, kdo ma lepsi pristup k materialu, muze rici, ze videl v teto kvalite jeste levnejsi). ja jsem koukal nekolik mesicu nez jsem koupil a cena mi tehdy prisla adekvatni. dnes bych chtel totez o 2-3 stovky levneji.
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění Libertášů.Připomínám,že mince nejsou dočistěné.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) iger v 12. 7. 2013, 7:47. »
Registrovaný uživatel
Krasne!
_______________
Registrovaný uživatel
satestsat121 napsal
Krasne!

Krasne není ocenění :roll:
Moderátor
Prepáč že dýcha... :roll:
Registrovaný uživatel
30-40 eur, jedná sa o bežné mince
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
30-40 eur, jedná sa o bežné mince

I tak se to dá.Lepší než 3 krejcary Ferd.II. ;)
Registrovaný uživatel
Keď si tak múdy, tak nabudúce si to nájdi na nete. Každý to tu robí dobrovoľne a nie je vševed.
« Poslední úpravu provedl(a) dula77 v 12. 7. 2013, 17:05. »
Registrovaný uživatel
Caute priatelia :) , tak este nie je vycisteny uplne, ale su na nom take male fiacky zeleno/hnede (oxidacia medi), ktora ide krasne dole. Takze tu je slubeny na pokuk Gabriel 1625 NB s korunkou :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Gratulujem. Zaujímavá mincovňa, razba pekná, škoda ozobaného strížku. Podstatné ale je, že konečne robíš pekné fotky... ;)
Registrovaný uživatel
dakujem Sigur, tamtu som nerobil ja, co som daval minule- to este nebola u mna mincicka :)
Inak robil zle fotky, ale tu som si dal zalezat :P
_______________
Registrovaný uživatel
v tomto stave aj vzacnejšia vecička, oveľa horšie tieto denáre sa predávajú po 40 €
Registrovaný uživatel
Myslim, ze som ho kupil dobre, ale neviem dohladat tento rocnik nikde. 1626 NB *s korunkou aj bez korunky* som nasiel na nete v pohode, ale tuto 1625 s korunkou nie :( Bez korunky na aurea bola myslim 1625 vyvolavacka 500€, ale to nie je ono
_______________
Registrovaný uživatel
tu je jedna 25-ka, ale obchod je predražený, ceny treba brat s rezervou - http://www.pannoniaterra.hu/tetel/-1/573 a pridávam aj svoj denár bez korunky (už som ho tu dával, ale v inom vlákne - https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/bethlen_post_-271114#post271114
Registrovaný uživatel
Diki Saracen, inak ten bez korunky 1619 je v krasnom stave. Tak mi ho ocenili aj chlapci tu, co som ho daval este ked som ho nemal kupeny..No urcite je krajsi docisteny :)
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Uherské mince » Sedmohradské kniežatá (Transylvánia)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1