Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Vykupminci.cz
Numisargo

Stolní medaile a plakety

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 46 47 48 49 50

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hm paráda ....
Registrovaný uživatel
Zdravim vas priatelia zberatelia. Chcem vas poprosit o informaciu o jednej velmi znamej "medaily" Československo bude opäť slobodné" 1939. Moj problem tkvie v tom,ze mi je ponuknuta Ag medaila a ja nemam ziadnu informaciu o tom,ze by sa razila aj v striebre a nerad by som prisiel o peniaze (mozny fejk ? ) Original ? Dakujem za kazdu odpoved William

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ano, existuje i stribrna, ale na Vasich fotkach je velmi nepovedena kopie (plasticita, detaily atd.).
https://www.worthpoint.com/worthopedia/silver-medal-1939-york-world-fair-1920379937
Registrovaný uživatel
Ved prave,celkovy vzhlad sa mi nepozdava a pripomina mi to rozne fejkove vzacne mince. Skoda ze na stranke,ktoru ste poslal nie je gramaz,ale ani to uz v dnesnej dobe nemusi byt smerodatne. Dakujem za odpoved a asi z najvacsou pravdepodobnostou,rovnajucej sa istote ju nekupim. Dalsi problem je ze na tejto verzii "medaily" nie je punc ani nic,co by mohlo potvrdit Ag.Pardon,teraz som si to vsimol na hrane.
« Poslední úpravu provedl(a) Xavier William v 18. 4. 2024, 23:09. »
Registrovaný uživatel
Zdravim vas zberatelia. Kupil som celkom zaujimavu dvojmedailu,nalepenu a material by mal byt epoxid?. Jedna sa o svatbu Rudolfa a Alzbety,este som sa nestretol s touto variantou a rad by som vedel dovod,tohto riesenia,pre koho mala byt urcena? Ci je to original dobove ? Stretli ste sa niekedy s touto variantou ? Rad by som vedel vas nazor,co si o tom myslite.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Milí priatelia slovenskej medailérskej tvorby,

s radosťou Vám predstavujeme očakávané nominácie medailí na ocenenie Medaila roka 2023.

Po úspešnom predchádzajúcom 0. ročníku sa v tomto 1. ročníku uchádza o vašu priazeň celkovo 23 krásnych medailí a plakiet o titul Medaila roka 2023.
Už teraz si ich môžete pozrieť detailne, aj s množstvom informácií na https://medailerskyklub.art/ocenenie-medaila-roka-2023/

Už čoskoro bude spustené on-line hlasovanie, kde si budete môcť vybrať jedného alebo viacero svojich favoritov na Medailu roka 2023 a zároveň získať jednu z krásnych a hodnotných cien https://medailerskyklub.art/ocenenie-medaila-roka-2023/#Ceny-do-ankety

Ďakujeme za Váš záujem o slovenské medaily a tešíme sa na Vašu účasť

Za rok 2023 je nominovaných týchto 23 medailí a plakiet rôznych štýlov, tém, autorov, tvarov, veľkostí, materiálového vyhotovenia... takže skutočne každý si môže vybrať svojho favorita!

• 100. výročie od návštevy prezidenta T. G. Masaryka v Mincovni Kremnica (Branislav Ronai)
• Európsky vinársky rytiersky stav – EVIRS, 20. výročie Európskeho rytierstva vína na Slovensku (akad. soch. Marián Polonský)
• Aqua (akad. mal. Daniel Brunovský)
• Ladislav Medňanský (Branislav Ronai)
• Marián Polonský, 80 rokov (Štefan Novotný, Ing. Peter Kočvara)
• Poklady starých civilizácií IV. - Kréta, Mykény, minojská a mikénska kultúra (akad. soch. Ľudmila Cvengrošová)
• Knieža Pribina / Pribinove slávnosti v Nitre 1933-2023 (Ján Koniarek)
• Masarykovci v Turci (Štefan Novotný, Ing. Vladimír Bullo)
• Mária Terézia na veľkej pečati a slávnosti jej korunovácie (Drahomír Zobek)
• Umelec verzus umelá inteligencia (akad. soch. Alojz Drahoš, PhD.)
• Súbor medailí Osobnosti IT technológií – Richard Marko, Steve Jobs (akad. soch. Alojz Drahoš, PhD.)
• Spartak Trnava, 100 rokov trnavského futbalu / Trnava do teho 1923-2023 (Mgr. Mário Slezák, Ing. Ondrej Lietavec)
• Včelárske dedičstvo (Milan Kožuch)
• Svätá matka Tereza z Kalkaty (akad. soch. Michal Gavula)
• Homunculus Paracelsus Alchymist (Mgr. art. Miroslav Hric, ArtD.)
• Maximilián Dukát SK 2023 (Veronika Prokopová, DiS.)
• Únik 023 (doc. akad. soch. Gabriela Gáspárová-Illéšová)
• Michal Miloslav Hodža - Štúrovci (Mgr. art. Martin Sabol)
• Súbor strieborných medailí (rok 2023) - Ľudová kultúra Slovenska - kroje (Oščadnica, Čičmany, Rybany) (Mgr. art. Roman Lugár)
• Príbehy Zeme – Sucho (Mgr. art. Roman Lugár)
• Súsošie Nepoškvrnenej Panny Márie v Košiciach - Morové stĺpy - kamenní svedkovia víťazstva nad epidémiami (Mgr. art. Roman Lugár)
• Ján Chryzostom kardinál Korec – Kristus Svetlo sveta (nitriansky arcibiskup) (Dr.h.c. doc. akad. soch. Alexander Vika)
• Intronizační medaile pražského arcibiskupa Jana Graubnera (Karel Zeman)

Medailérsky klub, o.z.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hlasovanie v ankete Medaila roka 2023 bolo spustené!

Hlasujte na: https://forms.gle/JeQziPiVqumaMNgV6

Vyberať z celkovo 23 krásnych medailí a plakiet a zároveň získať jednu zo 16 zaujímavých cien môžete až do 31.5.2024.

-> Vyhlásenie výsledkov a losovanie víťazov výhier za účasť v ankete sa uskutoční v piatok 7.6.2024 o 10:30 na výstave Bratislavské zberateľské dni 2024 v Inchebe v stánku Slovenskej numizmatickej spoločnosti pri SAV

A neváhajte šíriť zvesť o ankete ďalej, aby mal váš favorit čo najväčšiu šancu stať sa medailou roka 8)

Ďakujeme!
Medailérsky klub, o.z., organizátor ocenenia Medaila roka 2023

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 46 47 48 49 50

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1