Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Vykupminci.cz
Numisargo

Stolní medaile a plakety

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 46 47 48 49 50

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hm paráda ....
Registrovaný uživatel
Zdravim vas priatelia zberatelia. Chcem vas poprosit o informaciu o jednej velmi znamej "medaily" Československo bude opäť slobodné" 1939. Moj problem tkvie v tom,ze mi je ponuknuta Ag medaila a ja nemam ziadnu informaciu o tom,ze by sa razila aj v striebre a nerad by som prisiel o peniaze (mozny fejk ? ) Original ? Dakujem za kazdu odpoved William

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ano, existuje i stribrna, ale na Vasich fotkach je velmi nepovedena kopie (plasticita, detaily atd.).
https://www.worthpoint.com/worthopedia/silver-medal-1939-york-world-fair-1920379937
Registrovaný uživatel
Ved prave,celkovy vzhlad sa mi nepozdava a pripomina mi to rozne fejkove vzacne mince. Skoda ze na stranke,ktoru ste poslal nie je gramaz,ale ani to uz v dnesnej dobe nemusi byt smerodatne. Dakujem za odpoved a asi z najvacsou pravdepodobnostou,rovnajucej sa istote ju nekupim. Dalsi problem je ze na tejto verzii "medaily" nie je punc ani nic,co by mohlo potvrdit Ag.Pardon,teraz som si to vsimol na hrane.
« Poslední úpravu provedl(a) Xavier William v 18. 4. 2024, 23:09. »
Registrovaný uživatel
Zdravim vas zberatelia. Kupil som celkom zaujimavu dvojmedailu,nalepenu a material by mal byt epoxid?. Jedna sa o svatbu Rudolfa a Alzbety,este som sa nestretol s touto variantou a rad by som vedel dovod,tohto riesenia,pre koho mala byt urcena? Ci je to original dobove ? Stretli ste sa niekedy s touto variantou ? Rad by som vedel vas nazor,co si o tom myslite.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 46 47 48 49 50

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Stolní medaile a plakety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1