Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše mince » Svatováclavské dukáty

Vykupminci.cz
Numisargo

Svatováclavské dukáty

Moderátoři: Charon, Guldiner, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
;) Uáááá až teď jsem si všimnul... ročník 1923 cena má být uvedena 25 061,-Kč
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
číslovaný #640 na á
Moderátor
Miky díky...👍

Arc
Tady je, vložím odkaz aukce sem ať to máme dohledatelný..

https://aukro.cz/jubilejni-svatovaclavsky-cislovany-dukat-1918-1923-7048453067
Registrovaný uživatel
AKTUALIZOVANÁ TABULKA # SVD

Nový #SVD v 30. aukci MCH - #439
Po více jak třech měsících se vyskytl nový jubilejní dukát. Zapisuji tedy do tabulky.

K dnešnímu dni objeveno a zaevidováno 113 kusů #SVD.

Poznámka na okraj - eviduji další číslovaný SVD v nabídce AUKRO. Jedná se o SVD #640. Nabídková cena 599 tis. je odpovídající stavu. Uvidíme zda se prodá. Za mě výhodná investice do budoucna. Evidovat do tabulky budu příští týden po eventuelním prodeji. Aukce končí v neděli 29.10.2023.

Hezké sběratelské dny!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Cotopaxi díky..👍
Registrovaný uživatel
Plánovaná emise obchodních mincí v nominálních hodnotách 1, 2, 5 a 10 dukátů k 700. výročí zahájení ražby prvních českých zlatých mincí Janem Lucemburským se v roce 2025 neuskuteční.

https://www.cnb.cz/cs/cnb-news/tiskove-zpravy/Doplneni-emisniho-planu-nanbsproknbsp2025/
Registrovaný uživatel
Škoda, docela jsem se těšil, co z toho bude. Zajímavé výročí. Celý ten emisní plán akorát velký oči. Zůstane z toho jednoduchý dukát bez výročí příští rok. Michl zřejmě nesdílí Rusnokův zájem o numismatiku.
Moderátor
Dnes 29.10 .... pomalu se blíží čas k zahájení naší pravidelné každoroční soutěže o nejkrásnější svatováclavský dukát.
Napadlo mne zahájit soutěž dříve,co vy na to?
Také bychom mohli znovu spustit debatu k pravidlům a různým nápadům kolem soutěže, zvolit si někoho kdo by letos soutěž zahájil a provázel ...

Můj návrh jak jsem již naznačil, vhledem k předchozím zkušenostem ,soutěž začít dříve.
Také bych se přikláněl aby si letošní soutěž vzal pod patronát Miky, nebo Cotopaxi .. :)
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 29. 10. 2023, 10:20. »
Registrovaný uživatel
Súťaž o najkrajšiu mincu v novodobej strojovej unifikovanej razbe to je ako súťaž o najkrajšie zrnko piesku. :D
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidzi napsal
Súťaž o najkrajšiu mincu v novodobej strojovej unifikovanej razbe to je ako súťaž o najkrajšie zrnko piesku. :D


:) No nějaký pravidla v soutěži byly a zase budou.
Fidži pochop,že je to jen předvánoční zpestření ,nic fundovanýho v tom nehledej.. ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Fidzi napsal
Súťaž o najkrajšiu mincu v novodobej strojovej unifikovanej razbe to je ako súťaž o najkrajšie zrnko piesku. :D


:) No nějaký pravidla v soutěži byly a zase budou.
Fidži pochop,že je to jen předvánoční zpestření ,nic fundovanýho v tom nehledej.. ;)

Teraz už chápem, prečo sa tu cítiš ako ryba vo vode. :D
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
"Dukátnici": súhlasím môžete začať súťažiť.

Dni utekajú ako voda, ani sa neobzrieš a bude koniec roku...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
číslovaný dukát na aukru se prodal za volačku https://aukro.cz/jubilejni-svatovaclavsky-cislovany-dukat-1918-1923-7048453067
Moderátor
arc napsal
číslovaný dukát na aukru se prodal za volačku https://aukro.cz/jubilejni-svatovaclavsky-cislovany-dukat-1918-1923-7048453067


Gratulace výherci za mne dobrý kup.
Registrovaný uživatel
Dobrý kup bude vtedy ak za pár rokov dokáže tú mincu predať o 20-30% drahšie.
Teraz sa to dá veštiť z gule akurát.
Moderátor
dula77 napsal
Dobrý kup bude vtedy ak za pár rokov dokáže tú mincu predať o 20-30% drahšie.
Teraz sa to dá veštiť z gule akurát.


Podle dostupnosti a dosažených cen s posledních aukci to není špatný,co bude je logicky věštění s koule.Prodávat to nemusí, těžko říct jestli si ho nový majitel pořídil k budoucímu prodeji,nebo ji má do své sbírky .Tak,či onak za mne dobrý kup..
Moderátor
Outlaw napsal
Plánovaná emise obchodních mincí v nominálních hodnotách 1, 2, 5 a 10 dukátů k 700. výročí zahájení ražby prvních českých zlatých mincí Janem Lucemburským se v roce 2025 neuskuteční.

https://www.cnb.cz/cs/cnb-news/tiskove-zpravy/Doplneni-emisniho-planu-nanbsproknbsp2025/

Za mě opětovně velká škoda, že ČNB se k tomu nepostavila čelem a další dukáty v roce 2025 odpískala stejně tak jako letos 100let SVD.
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Moderátor
barbar napsal
Dnes 29.10 .... pomalu se blíží čas k zahájení naší pravidelné každoroční soutěže o nejkrásnější svatováclavský dukát.
Napadlo mne zahájit soutěž dříve,co vy na to?
Také bychom mohli znovu spustit debatu k pravidlům a různým nápadům kolem soutěže, zvolit si někoho kdo by letos soutěž zahájil a provázel ...

Můj návrh jak jsem již naznačil, vhledem k předchozím zkušenostem ,soutěž začít dříve.
Také bych se přikláněl aby si letošní soutěž vzal pod patronát Miky, nebo Cotopaxi .. :)

Za mě dobrý nápad, zahájet letošní soutěž o nejkrásnější SVD dříve a rád po dvou letech předám štafetu někomu jinému + nastaveni pravidel, která budou více vyhovovat. :P
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Moderátor
Charon napsal
barbar napsal
Dnes 29.10 .... pomalu se blíží čas k zahájení naší pravidelné každoroční soutěže o nejkrásnější svatováclavský dukát.
Napadlo mne zahájit soutěž dříve,co vy na to?
Také bychom mohli znovu spustit debatu k pravidlům a různým nápadům kolem soutěže, zvolit si někoho kdo by letos soutěž zahájil a provázel ...

Můj návrh jak jsem již naznačil, vhledem k předchozím zkušenostem ,soutěž začít dříve.
Také bych se přikláněl aby si letošní soutěž vzal pod patronát Miky, nebo Cotopaxi .. :)

Za mě dobrý nápad, zahájet letošní soutěž o nejkrásnější SVD dříve a rád po dvou letech předám štafetu někomu jinému + nastaveni pravidel, která budou více vyhovovat. :P


Chárone komu předáš štafetu by mělo být myslím 🤔na tobě co ty na to..😉
Oba jsme již soutěž provázeli, letos to přenechme jiným.
Ceny do soutěže zajistím osobně, samozřejmě pokud se chce někdo přidat není problém..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 30. 10. 2023, 9:07. »
Registrovaný uživatel
Dobrý kup bude vtedy ak za pár rokov dokáže tú mincu predať o 20-30% drahšie.

Mince není sýr, aby zrála 3 roky a pak se musela prodat.
Moderátor
barbar napsal
Chárone komu předáš štafetu by mělo být myslím 🤔na tobě co ty na to..😉
Oba jsme již soutěž provázeli, letos to přenechme jiným.
Ceny do soutěže zajistím osobně, samozřejmě pokud se chce někdo přidat není problém..

barbare - máš pravdu, že rozhodnutí komu předám pomyslný "kolík" by měl být na mě, ale zase někoho do něčeho tlačit nemá smysl, pokud sám nechce. Určitě se někdo sám přihlásí a zkusí si to. Pokud by to byl někdo z minulých účastíků soutěže 2021 nebo 2022 tím lépe aspoň by to měl již trochu ošahané :P . Tím samozřejmě nemyslím, že by se toho nemohl chopit někdo zcela úplně nový. Tak se hlaste a určitě nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že já i barbar Vám rádi pomůžeme pokud budete potřebovat.
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Registrovaný uživatel
opal napsal
Dobrý kup bude vtedy ak za pár rokov dokáže tú mincu predať o 20-30% drahšie.

Mince není sýr, aby zrála 3 roky a pak se musela prodat.

Syr to síce nie je, ale jediný príhod a kúpa za vyvolávaciu cenu znamená absolútny nezáujem kupujúcich pri danej cenovej hladine. Keď zvážim celkový pád ceny sv. dukátov, tak to pravdepodobne dobrý kup nebol a ani ešte dlhú dobu nebude.
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidzi napsal
opal napsal
Dobrý kup bude vtedy ak za pár rokov dokáže tú mincu predať o 20-30% drahšie.

Mince není sýr, aby zrála 3 roky a pak se musela prodat.

Syr to síce nie je, ale jediný príhod a kúpa za vyvolávaciu cenu znamená absolútny nezáujem kupujúcich pri danej cenovej hladine. Keď zvážim celkový pád ceny sv. dukátov, tak to pravdepodobne dobrý kup nebol a ani ešte dlhú dobu nebude.


Né každý disponuje s takovými částky, není to groš za pár tisíc..
Cena byla korektně už od začátku nastavená a výherce neváhal, často totiž pokud se takto mince neprodají , jdou následně od koruny.
Bezpochyby číslované dukáty jsou žádané, osobně nemám pochybnosti že se opravdu prodal...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 31. 10. 2023, 6:34. »
Registrovaný uživatel
TABULKA JUBILEJNÍCH # SVD
Další unikátní #SVD objeven v prodeji. Dne 29. 10. 2023 na portálu Aukro prodán SVD #640 za 599 tis. Kč ve skvělém stavu.
Každý číslovaný dukát z roku 1923 je unikátní mincí. I nedávno prodaný dvoudukát z roku 1937 za 20 miliónů Kč v 30. aukci MCH byl vyražen v počtu 4 kusy. U číslovaných dukátů jde vždy o originální ražbu, a to v počtu 1 kus. Toto u žádné jiné československé mince nenajdete.
Vzácnost o to vzácnější, že k dnešnímu dni je zaznamenán výskyt pouhých 114 kusů z 1 000 kusů číslovaných a vyražených!
V tomto stavu u dukátu #640 se jedná o parádní koupi a majiteli možno jen gratulovat.
Těším se na další vaše objevy a prodeje jubilejních dukátů.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Sběratel.com » Naše mince » Svatováclavské dukáty

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1