Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » ZLATO

Vykupminci.cz
Numisargo

ZLATO

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Díky moc za skvělou odpověď!
A opravdu nejsem vykuk ani nějaký šizuňk, jen jsem si to chtěl zjednodušit a netušil jsem jak se věci mají. A omluvil se za to včetně vysvětlení. Ale člověk se neustále učí a jsem tedy teď zase chytřejší :-) Nemyslím, že na prodej spěchám, to určitě nikoli, zkusím Aukro, startovní cenu mám :-) děkuji, a uvidíme.
Případně je v rukávu Aurea.
Minci mám v ruce a vypadá dost lépe než na fotkách, je to určitě špatně vyfoceno s bočním světlem a je tam možná vidět i to co není :-)
A děkuji, vím komu ji nabízet nemusím :-))
Registrovaný uživatel
V Nemecku sa podobna kvalita predavala za cca 1 300 € skusim najst nejaky pristupny link pretoze ja pracujem s coins archives a to neotvoriš
_______________
Registrovaný uživatel
To by ovšem byla výborná zpráva!
Jinak skutečnost je opravdu lepší než mých mizerných fotek, alespoň dle mého laického názoru.
Druhé části nerozumím :-))
Registrovaný uživatel
www.coinarchives.com treba hladat
Registrovaný uživatel
To kamilpl: podle fotek u nas realne 800-900 EUR. Jestli je na zivo hezci, tak samozrejme i vic. Jestli by se ale nekdo priblizil aukcni cene, tzn. 1000-1200 EUR si jisty nejsem.
Registrovaný uživatel
Toto je realny predaj z Nemecka-HEIDELBERGER MUENZAUKTION 61.z 16.5.2013 pol 4767 ,predane za 1300 € .Kvalita totozna dokonca si myslim ze tato je ešte horšia ako tvoja.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
trochu mi to přijde jako u "blbejch na dvorku" .... ano jistě, pokud pan kolega si zařídí prodej na aukci v Německu, tak ji třeba prodá za 1300 EUR, nebo za 1500 EUR, nebo jen za 1000 ... Podle momentální situace a zájmu ... Navíc znovu opakuji, že aukční síň mu odečte 20%, což je v Německu běžná praxe. Pokud ji bude chtít prodat hned, v Čechách, cena bude výrazně nižší, neví-li náhodou o někom, kdo tu 10 marku fakt chce a je za ni ochoten zaplatit špičkovou světovou cenu.
Registrovaný uživatel
myslím, že reálné možnosti jsou jen dvě.... pokud na peníze spěchá, dát na aukro, pokud nespěchá dát do jarní aukce Aurea..... :-)
Registrovaný uživatel
Přesně jak píše kekule.

To m1234: na ceny v zahraničí jsem se díval, ale za a) podle fotek tady je určování stavu jako věštění z křišťálové koule a za b) jako neznámému vám opravdu aukční síň strhne 20 % z docílené ceny.

"Z ruky" tedy u nás vidím ceny cca jako jsem psal výše. V aukci Aurea ji ale stejně nejspíše koupí obchodník, takže se s velkou pravděpodobností opět dostanete na cca stejnou částku, jako jsem uvedl (obchodník bude chtít vydělat a Auree zaplatí 17 % poplatků).
Registrovaný uživatel
Pani kekule a vasilij.V prispevku č 606.sa kamil pytal na cenu mince -napisal som 1 500 €.Dodatocne sa ukazalo že ta minca sa predala za 1550 €.Prosim vas prepačte ze som bol tak nepresny.V prispevku 631.konštatujem že uvedena minca sa predala za 1 300€.Nepišem že kamilova minca ma cenu 1300.Ja citujem len fakty,žiadne domnienky.Prepačte ale vo vašich prispevkoch som nenašiel nič faktickeho len domnienky a spochybnovanie realne uskutocnenych predajov
_______________
Registrovaný uživatel
m1234 děkuji moc!
A děkuji všem ostatním, jste skvělí! S prodejem uvidíme, o nikom opravdu nevím, vím je kdo ji nechce :-D asi Aukro a pak Aurea, která má jak jsem zjistil aukci snad někdy v květnu, díky vám vím jak se ceny pohybují a co si můžu a nemůžu dovolit :-)
Jsem všem zúčastněným zavázán!
Registrovaný uživatel
Bohužel už prodáno
kukvy napsal
To bramborák: jestli je na prodej ten 2D Marie Terezie 1765KB tak bych o něj měl zájem.
můj mail wdmcolours@centum.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,sbírka několika dukátů JosII 1787A,prodávát jako celek,nebo každý kus zvlášt?Díky
Registrovaný uživatel
na aukre? jeden za mesiac :)
tak by som predaval ja
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Podle toho, kolik jich je a v jakem jsou stavu a jestli se s tim chcete otravovat. Nejsou to mince za par korun, tak asi po jednom je to nejlepsi prodavat.
Registrovaný uživatel
na druhou stranu je to poměrně běžný dukát, a poslední dobou je jich na prodej docela dost, cena je u té mince vcelku přesně daná..... osobně si myslím, že se to dá prodat i jako celek ... ale opravdu záleží na tom, kolik ta "sbírka" čítá kusů :-)
Registrovaný uživatel
Myslím si, že by moderátorské zásahy měly být omezeny na naprosté minimum tak, aby neomezovaly slušné lidi. Medle by stačilo upozornit diskutující na to, že to tady funguje trochu jinak, zvláště pokud je zjevné, že nejednají se špatnými úmysly.
Registrovaný uživatel
Poslední dobou se tady ztrácí čím dál víc příspěvků, zrovna teď by mě zajímalo, kdo smazal ty co byly do včerejška tady....
Registrovaný uživatel
to co je smazané je dobře, že už tu není...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Mizí i jiné příspěvky, třeba na určení velmi vzácných mincí...a tady by se dal sestavit top žebříček loudilů...
Registrovaný uživatel
Tu som to zmazal ja, na podnet diskutujucich ...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
většinou jsem za to, aby se různé útoky, osobní invektivy, spaming a trolling mazali. Nicméně nechápu proč se smaže dotaz na určení vzácné zlaté mince. Stačí snad smazat nevhodné příspěvky pod tím a není třeba mazat vše. To pak může zavánět osobními zájmy, i když v tomto případě bych asi z toho nikoho konkrétně nevinil. Jen je škoda, že se mohli mincí pokochat i jiní, příp. se pokusit ji určit.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
denar napsal
Nicméně nechápu proč se smaže dotaz na určení vzácné zlaté mince...

V tom prsty nemam, mazanie nemam rad ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
čo tu bola aká vzácna zlatá minca?
a prečo tu už neni?
Registrovaný uživatel
Na neznalého předchozích pár příspěvků působí velmi nepříjemně: "Něco nekalého se tu děje, čísi zájmy..." To jen pro informaci.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » ZLATO

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1