Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » groše Jiřího z Poděbrad

Vykupminci.cz
Numisargo

groše Jiřího z Poděbrad

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Spíš mě někteří "lascivně popichují", jako kdyby nevěřili.
Archypov napsal
No ale zvedavý na jeho nádhery som aj tak. Garfield52 nedaj sa znechutiť, všetci ti len závidia, veď to poznáš zo základky. ;) Tak ukáš tie maškrty čím skôr, skoč do banky a nafoť ich. Alebo radšej počkáme kým ti dajú občianku? :)
Ale nie, som zvedavý.
Moderátor
No ale uznaj sám, že je to prirodzené. Ak máš svoje mince v banke, tak to máš doma len popisky? Mne to pripadá divné, každý si robí fotodokumentáciu svojich mincí, aspoň má v rukách tromf keď niekto pochybuje že nejaké mince naozaj má. Pochybovači sú aj tu, aj ja pochybujem o nebývalej nádhere tvojich pražských grošov, tromfy teraz v rukách nemáš. Tak ich vyber a nafoť.
Registrovaný uživatel
garfield mi ti neverime. nedal si nam na to ziadny dovod
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
to Garfield 52:
- nevěřících Tomášů je asi většina
- a ve tvém případě mezi ně patřím i já
"dokud neuvidím - tak tobě neuvěřím"
Registrovaný uživatel
Ale jo, já věřím. Už mnohokrát mi spadla čelist nad tím, co mají lidi doma (= v bance). Tuhle jsem jel se sanitkou ošetřit domů jednu babku a už v předsíni jsem si z obrazů sednul na prdel. V obýváku jsem se už na paní nedokázal ani soustředit... Jen jsem nikdy nechápal takovou tu tajnou adoraci nahromaděného čehokoliv. Pro mě to, co nemůžu veřejně prezentovat vlastně neexistuje...
Takže garfielde: ukaž, nebo nepruď :twisted:
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak už jsem se k tomu dostal

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
hezkej grošík...... ale, že by mi z něj spadla čelist..... to tedy néé... :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
To má byť akože ten nulový? :lol:
Registrovaný uživatel
Karel IV.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ludvík

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kempfovo.
Většinou to vypadá ve skutečnosti líp než na těch blbejch scanech kde je potlačený lesk.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Václav IV.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
..... jak jsem si tak přečetl tu diskusi, jejímž výsledkem je vystavení garfieldovo grošíků..... tak mám jedinou poznámku.... hezké grošíky, rozhodně nadprůměrné.... ale na svalnaté řeči to zrovna není .... :D :D :D ... alespoň ne na tomto fóru...
Registrovaný uživatel
Malý kvíz: no a už jste poznali, kdo je za přezdívkou Garfield52? Já, ano, podle toho Karla :-) Jinak gratuluju, mince jsou opravdu pěkné.
Registrovaný uživatel
......... :mrgreen: .... ale ani sebeslavnější sběratelské jméno myslím neopravňuje k tomuto typu diskuse, která tu byla vedena.... a pokud ano, je tu někde rubrika chlubírna....... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Sauermannovo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To jen tak něco pro pochybovačné kverulanty a provokatéry. Ti ale nebudou spokojeni nikdy. Přeji všem hezký den.

quote=kekule]
......... :mrgreen: .... ale ani sebeslavnější sběratelské jméno myslím neopravňuje k tomuto typu diskuse, která tu byla vedena.... a pokud ano, je tu někde rubrika chlubírna....... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak já bych si vzal ten poslední 1539, když se tu nikdo nehlásí... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Garfield: stav 0/0 (i -0/0-) si tedy představuju opravdu poněkud jinak... a estetický zážitek nic moc, daleko radši se pokochám pohledem na dobře zachovalého Václava II s patinou. Byť jsem čekal něco lepšího, gratuluju ke sbírce. Nicméně to, že na rozdíl od mnohých si můžete kupovat mince za desetitisíce, vás nedává právo kritizovat mince jiných způsobem, jaký jste předvedl.
Registrovaný uživatel
To Garfield52: krásné groše, ale zrovna ten Jiřík ... - taky jsem čekal minci opravdu 0/0 a ne -1/1- ... takovýchto jsou spousty :-P :-D
Registrovaný uživatel
No, pokusím se vyjádřit i já, jakožto začátečník ve sbírání PG.....

Asi bych se měl omluvit Garfieldovi...měl jsem ho za lháře, který jen kecá a skutek utek....Promiň! Na druhou stranu ale to zase není taková bomba, jakou předpovídal, trochu mě to sesmutnilo...... :?
Jsem v tomto začátečník, takže moje sbírka ani zdaleka tak "luxusní" jako tvoje kousky a ani myslím že do počtu. Ale pokud uvádíš, že máš převážně stavy 0/0, tak co se týče toho Václava IV. mám doma pár kousků podobných tvému, myslím stavem 0/0.....podle tebe tedy..... :lol: Já bych se to neodvážil ani napsat....Ostatně mám je na webu....
Garfielde, doufám, že nepohrdneš radou začátečníka....než skenovat, je lepší minci vyfotit - trošku si s tím pohrát....možná otázka vkusu, ale porovnám-li výsledek......jednoznačně je lepší obyč. foto.....pak možná vynikne ten již dříve tebou zmiňovaný stav 0/0

Jinak díky za ukázku grošů....pro mě, začátečníka, je to nakopnutí do dalšího sbírání. Takže díky příteli... ;)
Registrovaný uživatel
Takže jako psali mnozí mě, předveďte lepší. Tedy že jsem o mizerné minci napsal, že je mizerná, to jsem si fak dovolil moc. Tímto se omlouvám, je nádhernááááááááááááá........, takovou nemám.
tenzor napsal
Garfield: stav 0/0 (i -0/0-) si tedy představuju opravdu poněkud jinak... a estetický zážitek nic moc, daleko radši se pokochám pohledem na dobře zachovalého Václava II s patinou. Byť jsem čekal něco lepšího, gratuluju ke sbírce. Nicméně to, že na rozdíl od mnohých si můžete kupovat mince za desetitisíce, vás nedává právo kritizovat mince jiných způsobem, jaký jste předvedl.
Moderátor
Takovy nasiraci tady chybi omg...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
To Garfield52: No, škoda, že "soutěžíme" v kategorii groše, věřím, že v tolarových ražbách by to bylo zajímavější a možná bych mohl něčím přispět i já nebo např. Kucera.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » groše Jiřího z Poděbrad

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1