Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Vykupminci.cz
Numisargo

Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
S týmto dukátom som to dnes skoro celý deň porovnával. A na nič nové som neprišiel.
Registrovaný uživatel
2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dula77: takové artefakty v plochách razidla které se otisknou do plochy mince mohou být (a občas bývají) i u originálů. Zejména u starších mincí jsou časté.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jozino: za mně z fotky originál. Naživo by to možná bylo jinak, ale nic mi na té minci nevadí.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Mincu si treba pozrieť pod mikroskopom. Pozrieť stopy, ktoré vznikali pri výrobe razidla, povrch mince a iné znaky. Ideálne ak je s čím porovnať. Takto sa už dnes nedá nič zistiť z fotky.
Registrovaný uživatel
Dula máš pravdu, ale pokud člověk neví co hledat tak je mu mikroskop k ničemu
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ďakujem obom diskutujúcim. Minca bude musieť isť pod mikroskop. Ale hlavné je, že nič nám do oči nebije, ktoré by túto mincu hneď odpísalo. Mne sa skôr nepozdáva až ten vynimočný stav, preto sa skôr obávam.
Registrovaný uživatel
Tak ako piše dula77 ,naliatky a aj na dalšich miestach v ploche a to je podozrive.
https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=679&lot=25221
_______________
Registrovaný uživatel
M1234: Ten link, kde je 1677. Myslíte, že je originál?
Popis k mincí: reverz pootoceny o 180 stupňov. Minca mierne ohnuta. Zvuk ok. Čoskoro pôjde pod mikroskop budem informovať.
Registrovaný uživatel
Jozino: máš tu minci u sebe? Pošli mi na mail co největší fotky.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jozino89 napsal
M1234: Ten link, kde je 1677. Myslíte, že je originál?

Ak sa predala na jednej z najlepšich aukcii na svete a na minci nevidiet nič podozrive ,tak podla mna ano .
_______________
Registrovaný uživatel
Co myslíte? Inzerováno jako chyboražba 17 - I 05
mě to spíš přijde jak poškozené/opotřebené razidlo vzhledem k tomu, že je to jedna plocha... bez zvětšení to tak mohlo působit
setkali jste se s uvedenou chyboražbou?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ne je to jen flek v patine
Registrovaný uživatel
Na mě to dělá dojem umělý patiny přetažený gumou..to občas vyleze něco.
Registrovaný uživatel
je to nějaká deformace, kolem celého kříže, zleva je to asi lépe vidět. je to plastické, ne nutně ale vyražené (jako číslice vedle), spíš asi deformace, nicméně ne druhé strany...
nevím. já se s chyboražbou 17105 tuším již potkal, ale nemůžu to dohledat
Registrovaný uživatel
Ahojte. Asi teraz bude trochu zberateľský útlm, tak ak máte voľný čas, vložte nejaký drobák s ročníkom 1695, ja mám tieto uhorské, chýba mi denár NB.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je 3 grajciar u teba ešte drobák? A vlastne prečo práve 1695? Btw. tá tvoja Veľká Baňa je parádna.
Registrovaný uživatel
3 grajciar už asi drobák nie je. V roku 1695 bolo veľa rôznychvražieb. Začali sa raziť duáriusy, poltúry, stále sa razili denáre, grajciare zemské aj normálne. Preto som zvolil tento ročník.
Registrovaný uživatel
Pár mrtvolek, uherské nemám. :'(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jejda 96 je tam omylem :oops:
Registrovaný uživatel
Super išlo mi práve aj o tieto , tie zas ja nemám. Aby sme vložili všetky mincovne.
Registrovaný uživatel
Ještě pár koleček, které už nejsou drobáky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No už mesiac sa tu nič nedeje...tak jedna malá radosť za poslednú dobu na oživenie. :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pekne rozdelený letopočet
Registrovaný uživatel
Na reverze to rezač pri letopočte naťahoval, aby mu to súmerne vyšlo. Na averze zasa naopak dal menšie "X", lebo mu to skoro nevyšlo. :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Sběratel.com » Mince Habsburků » Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1