Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Miciko napsal
Už aby to bolo! Hlavne sa teším na po-aukčné stretnutie. ;)


A hlavne na tu po-aukcnu slivovicu :lol: :lol:


Peter, takú ti viem nachystať, že sa ti ani nesnívalo. ;)
Len ty opäť neprídeš a chudáčisko Mischel ju bude musieť sám vypiť. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tedy, tištěný katalog nemám, ale dívám se na internet a tohle:
http://www.numizmatikamch.sk/ask/mch-aukcia-4/a4430.html
asi bankovní vzor nebude... ;)
Registrovaný uživatel
Ale za tu loňskou útratu by Ti měli poslat tištěný katalog automaticky a zdarma !!!
Moderátor
majkl napsal
tištěný katalog nemám

...tam je tiez tato chyba.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Ale za tu loňskou útratu by Ti měli poslat tištěný katalog automaticky a zdarma !!!

Zdeňku, neposlali, málo jsem svůj rekord propagoval! :mrgreen: A zase abych jim dělal reklamu na slogan "My jsme aukce pro každého!", to nevím, o to by asi zájem nebyl... ;)
Registrovaný uživatel
Citát z web stránky (k 4. aukcii):

UPOZORNENIE NA ZMENY:

1. Položky 444 a 445 vyraďujeme z akcie vzhľadom k tomu, že existujú isté pochybnosti o pôvode perforácií týchto bankoviek.

2. Mení sa aukčná prirážka na 17 % z dôvodu zvýšenia korporátnych daní a administratívnej náročnosti pri práci s hotovosťou.
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 24. 4. 2013, 21:18. »
Registrovaný uživatel
Zdravím. Jsem rád, že se nejen mé pochybnosti o pravosti perforací potvdily. Jen by to chtělo prověřit ještě pár dalších stále pochybných kousků. Takže DÍRKAŘI POZOR, už je jisté, že se někde perforuje !!!!
Registrovaný uživatel
Znovu smekám klobouk před touhle firmou.
Registrovaný uživatel
Podle posledních zpráv byly vyřazeny další " POCHYBNE " perforované kousky, což je dobře, jen teď nastává otázka, co tam z bankovek zbylo a zda bude mít význam tam jet. Bohužel !!!!
Registrovaný uživatel
trava: šetři na Aureu, jsou tam pěkné věci např. 500/1919, 500/1923, 2000/1945 s mnoho dalších...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dráčku, a kedy s prístupnia on-line katalóg si nezistil? Ď ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
trava: šetři na Aureu, jsou tam pěkné věci např. 500/1919, 500/1923, 2000/1945 s mnoho dalších...

Dráčku, nic ve zlém, ale tyhle věci jsou pomalu v každé aukci... ;)
Registrovaný uživatel
že by tohle?
Registrovaný uživatel
aukce vypadá obsazená slušně, jen děratých bude menšina
katalog na webu snad zítra či nejhůře pozítří...(nejsem od pořadatele)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
že bude v největší české aukci papírových platidel obsazena ČR dokonce méně než u Klima, to bych nečekal. Aspoň zbydou peníze na jiné radosti.
Registrovaný uživatel
Tak to je jiný nářez, opravdu pěkná nabídka !!!. A dír je málo, nevadí, necháme :mrgreen: naděrkovat v zahraničí.
Registrovaný uživatel
chybotisky napsal
že bude v největší české aukci papírových platidel obsazena ČR dokonce méně než u Klima, to bych nečekal. Aspoň zbydou peníze na jiné radosti.

Ale v Praze se nemusíme bát a pochybovat o správnosti hodnocení stavů a to je v dnešní době nejdůležitější .
Registrovaný uživatel
Tak u Klima mi pozerali bankovky už traja kolegovia zberatelia. a aj s tohoto fóra a všetci nezávisle na sebe potvrdili vyššiu kvalitu opisu materiálu ako v minulosti. ;)
Registrovaný uživatel
Tak to je jen a jen dobře, párkrát jsem byl zklamán. Tak nezbývá než pochvalit pořadatele aukce.
Registrovaný uživatel
nemůžu pomluvit nebo pochválit, mám minimální zkušenosti se sálovkami. Ale je to problém pro nás co dražíme jen na dálku, obrázky ať u Aurei nebo u Klima moc nepomůžou a popis pořadatele je jediným vodítkem. Ani nevím, jestli na požádání zašlou fotky ve vysokém rozlišení.
Registrovaný uživatel
Možná , že by oslali, těžko říct. vše je o jménu, které zatím TI či ONI získali . Jsou aukce, kde se nebojím poslat limity bez prohlídky a pak jsou aukce , kde bych bez prohlídky nekupoval. Ale to není jen o aukcích, tyká se to i Aukra. I když se musím přiznat, že se mi při prodeji hlavně při více kusech najednou, taky vyjímečně stane, že popis není 100%. Ale to se může stát, důležité je pak bezproblémové řešení vzniklých problémů. To je taky důležitý ukazatel.
Moderátor
khhhh napsal
že by tohle?

3607 :O
Registrovaný uživatel
trava napsal
Podle posledních zpráv byly vyřazeny další " POCHYBNE " perforované kousky, což je dobře, jen teď nastává otázka, co tam z bankovek zbylo a zda bude mít význam tam jet. Bohužel !!!!


Ake dalsie ?? Ved len tie dve boli (20 Kčs, 10 Kčs) vyradene.
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Dráčku, nic ve zlém, ale tyhle věci jsou pomalu v každé aukci... ;)

majkle, ale položka 3272 není běžná, to bude řežba! ;)
Moderátor
dival jsem se na prvni polozky, celkem mne zaujaly a zeptam se proto naprosto jednoduse a hloupe. kdybych chtel mit na ukazku tu naprosto nejobycejnejsi a nejbeznejsi bankocetli (ale pritom co nejstarsi), klidne s trhlinkami na okrajich a zateklinami (polopaticky takovou, jakou by si nejspis nikdo ze skalnich sberatelu do sbirky ani nezaradil), na kolik by mne tak realne prisla?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1