Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím kamarádi. podle předpovědi počasí to má být v sbotu opět "Pěkný humus", takže něco na zahřátí bude asi potřeba. Jěště , že tady mám nějaké láhve od draka. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Tak tak.

A už sa nám to pomaly blíži. Tráva spomínal, že potrebuje zabehnúť novú motorovú pílu, Majkl a Orromirdin stále stonú, že im chýba fyzická práca, tak som im nachystal najnovšie výrobky od firmy Fiskar. Mischel vraj vie šoférovať všetko, čo má kolesá, takže aj fúrik. A jirka to bude všetko organizovať.

A čo budem vlastne robiť ja? No, niekto musí aj na siedmy schodok dávať pozor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A ja?? co budem ja robyt, to ste fakt na mna zabudli??? Oka ja budem rozlievat :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mischel, tu to je.

A Jirka sa vždy tvári tak seriózne, tak mu tá premiéra snáď víde. Zdeňku, neblázni. Ja som dal doviesť na 10m3 dreva....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
teď nevím, jestli mám jet v kravatě anebo v montérkách.
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Miciko napsal
Tak tak.

A už sa nám to pomaly blíži. Tráva spomínal, že potrebuje zabehnúť novú motorovú pílu, Majkl a Orromirdin stále stonú, že im chýba fyzická práca, tak som im nachystal najnovšie výrobky od firmy Fiskar. Mischel vraj vie šoférovať všetko, čo má kolesá, takže aj fúrik. A jirka to bude všetko organizovať.

A čo budem vlastne robiť ja? No, niekto musí aj na siedmy schodok dávať pozor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A ja?? co budem ja robyt, to ste fakt na mna zabudli??? Oka ja budem rozlievat :mrgreen: :mrgreen:

Ty budeš pálit pravou spišskou borovičku! ;)
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Mischel, tu to je.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Miciko, k čemu je "hen ten bezmek"? To je sekáček na led? ;)
Registrovaný uživatel
Majkle, nedělej se, s tím chodíš hrát golf přeci! ;)
Moderátor
no je to zelezo :-)
_______________
Registrovaný uživatel
Ja si skôr myslím, že Michal chcel povedať iba ťoľko - opäť budú u nás všetci piť na sekeru...
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Majkle, nedělej se, s tím chodíš hrát golf přeci! ;)

Golf??? Já - svobodomyslný, anti-tržně ekonomický, sociálně cítící, levicově orientovaný akademik? Co jsem komu udělal... :lol:
Registrovaný uživatel
Tak Ti nic jiného nezbývá, než ji vzít do ruky a to dříví zdolat! ;) ;)
Registrovaný uživatel
numizmatika_mch napsal
Dobrý deň páni,

nakoniec sme sa rozhodli vylúčiť z aukcie aj položky 428 a 431. Položky budú na aukcii k nahliadnutiu, môžete si ich teda pozrieť, dražené ale nebudú.

Děkuji za informaci. Takže 426 a 427 zůstávají? (1Kč a 5Kč NEPLATNÉ)
Registrovaný uživatel
Ty dvě asi zůstávají, tak jsem to pochopil. Beru nějaký porovnávací matroš tak uvidíme, co nám ukáže.
Registrovaný uživatel
majkl napsal
mischel13 napsal
Majkle, nedělej se, s tím chodíš hrát golf přeci! ;)

Golf??? Já - svobodomyslný, anti-tržně ekonomický, sociálně cítící, levicově orientovaný akademik? Co jsem komu udělal... :lol:


Veď už som ti to hovoril. Nechceš byť prezidentom? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
už sú výsledky ,zaujímavá cena má 500 korun 1929 stav 1 ---320eur?
Registrovaný uživatel
Tak jsem taky právě dotazil z " víkendové aukce " Chtěl bych velmi pochválit dražitele, který velmi rozvážným tempem dražil položku po položce. to umožňuje, aby si každý svůj příhoz v klidu rozmyslel, aby byla možnost přihodit přes internet či přes telefon. Já jsem členem ČNS Havířov a musím se přiznat, že na aukci pobočky jsem kolikrát ani nestihal sledovat rychlost, s kterou položky ubíhaly, natož abych stihl přihodit. A ne jen já. A to je škoda.
jinak prostředí jako vždy na vysoké úrovni, panovala zde dobrá a uvolněná nálada. Škoda jen oprávněně vyřazených bankovek, snad bude v příští aukci bohatší nabídka .
Jinak nabídka mincí, které dělám okrajově, byla velmi velmi pěkná.
Registrovaný uživatel
Ahoj.
Tak úroveň si chalani držia, aspoň čo sa týka prostredia. Mince boli naozaj krásne. Len pre nás bankovkárov je tam toho čím ďalej tým menej. A to je škoda.
« Poslední úpravu provedl(a) Miciko v 12. 5. 2013, 16:05. »
Registrovaný uživatel
Je tam toho, nejaká aukce! Po aukci, to bylo něco! Ďakujeme Micikovi
za pozvanie a ďalšie fantastické stretnutie zberateľov!
Registrovaný uživatel
Ďakujeme pekne za chválu, budeme sa stále snažiť zlepšovať a rozširovať aukčnú ponuku. S bankovkami je to slabšie, ale budem robiť všetko preto, aby na jeseň bola široká a kvalitná ponuka.
Btw - z opekačky prišli všetci späť? Neboli straty? :D
Registrovaný uživatel
NumizmatSR napsal
Btw - z opekačky prišli všetci späť? Neboli straty? :D

O proti loňskému roku, jsme měli dokonce přírůstky, takže ztráty nebyly! ;) Také děkuji Micikovi za pozvání, byla to opět moc hezká a poučná opékačka, jen jsme se zapomněli vyfotit! :'(
Registrovaný uživatel
mischel, když se tak fotografovaly bankovky, nezbyl čas na fotografování lidí! ;) Miciko, skvělá akce jako vždy!
Registrovaný uživatel
Pani na opekacke bolo pardne, srdecna vdaka vsetkym zucastnenym a hlavne Micikovi. O zabavu tam bolo dobre postarane, len skoda ze nie vsetko pametam :D
Registrovaný uživatel
A vdaka Orromirdin za skvelu prezentaciu tlace a kopec novych zaujimavych veci. Skratka parada
Registrovaný uživatel
Vďaka! Niet na stretnutie so správnymi ľuďmi nad skvelými zbierkami! (-:
Registrovaný uživatel
Vidim, ze vse podstatne uz bylo receno a jen bych opakoval vyse uvedene - miciko, bravo - skvela akce !!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1