Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Vykupminci.cz
Numisargo

BURZY - Filatelie

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak jsem včera byl v Bratislavě na letošních "Bratislavských sběratelských dnech", asi největší akce na Slovensku, myslím,ne? ...

No...

- doprava na výstaviště Incheby, bez problémů, pohoda... :D
- doslova letní počasí, paráda :D
- stejně jako na Sběrateli v Praze, už od 9,00 hod značná fronta nedočkavých (otevíralo se v 10,00)
- proč ze 3 budek u vchodu byla pro ty, co si chtěli kopit lístek až tady, otevřena jen jedna (!) pokladna, to opravdu nepochopím... :evil:
- takže jsme si to ve frontě na přímém slunci pěkně protrpěli (škoda, že mi maminka vštěpila, že mluvit sprostě se nemá, rád bych zde pořadateli akce totiž tlumočil všechny vzkazy těch pánů v pokročilém důchodovém věku, co ve frontě stáli :evil:
- tu dlouhou frontu na zdejší 0 eurový nesmysl komentovat nebudu... ;)
- hala, kde se akce konala prostorná, s klimatizací, kterou dokonce až bylo vydýcháno, zapnuli, takže OK :D
- návštěvnost (včera) celkem solidní :D
- naprostá převaha numizmatiky (především ero mincí) a nabídky 0 eurových bankovek
- minimum prodejců filatelie (já si to svoje Brünn Bahnhof nebo Brünn 2/Brno 2 nikde nenašel...) :'(
- proč v tom vedru nebylo v zdejší restauraci k mání pivo , vystáli jste si frontičku (v nabídce nad hlavami obsluhy bylo na panelu uvedeno) a pak jste se od obsluhy dozvěděli, že dodavatel nedodal) to prostě také nepochopím. O akci se ví asi rok... termín pořádání jasný... a pořadatel si nepohlídá ("to hlavní") občerstvení... Můžete namítnout, že restauraci neprovozuje pořadatel, ano tomu rozumím, ale když něco pořádám, musím myslet a pohlídat opravdu vše! :evil:
- chyběl mi stánek Slovenské pošty. nebylo kde si koupit lístek, nechat si ho orazit a poslat z této akce pozdravy domů a do sbírky známým :evil:

No...

Byl jsem zde poprvé a příští rok nepojedu. Není vlastně proč...
Srovnám -li to s veletrhem Sběratel v Praze (největší sběratelská akce v Česku), Praha jasně vyhrává! A to su z Brna!

Škoda, těšil jsem se tam...


Nakonec jsme v bratislavských uličkách našli výborné zdejší pivko...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tam nebyla Slovenská pošta? To je ale bordel!!
Registrovaný uživatel
A preco bordel???? Na Slovensku temer plati "volevole normalka". A to ste si nepozreli v televizii chvalu jedneho slovenskeho funkcionara ake to je uzasne?
Moderátor
jansvi napsal
A preco bordel???? Na Slovensku temer plati "volevole normalka".

Bordel, súhlasím s Pavel_III. Tiež som očakával minimu, stánok Slov. pošty, keď už rakúska tam posadila dve pekné slečny do svojho stánku.

jansvi napsal
A to ste si nepozreli v televizii chvalu jedneho slovenskeho funkcionara ake to je uzasne?


Pri všetkej úcte, táto bohapustá súkromná a komerčná akcia čo má spoločné s SFZ, že narážate na "jedného funkcionára"? Ak SFZ mal možnosť si postaviť svoj stánok zadarmo, ako dar od organizátora. A mohli propagovať vlastne filatéliu na tejto aukcii + mali minivýstavu, tak to bolo dobré.

Ja som na BZD som bol po minimálne 5 rokoch. A aj to len čisto z povinnosti. Lebo som musel odovzdať ročníkovú prácu práva v stánku SFZ.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
příští týden v sobotu 16.7 se koná burza všech sběratelských kategorií v domě kultury v Jihlavě začátek akce je cca od 7:30
vstupné: návštěvníci 20 Kč
prodávající 50 Kč/stůl
informace a případné rezervace stolů na tel čísle: 723 014 208 nebo 724 149 304
email: martin.tuma.jihlava@centrum.cz
případně na webových stránkách klubu filatelistů Vysočina
http://www.kf06-40.ji.cz/CZ/setkani.htm
Hezký den z Jihlavy
K.W
Registrovaný uživatel
Tak jsem si tam včera zajel... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A musím říct, velice příjemné...
Celkem slušná návštěva, naprostá dominance filatelie a potkal jsme se tam s pár známými... pár nových známých si udělal...
Sice zde nemají občerstvení a chtělo by to před otevřením pořádně vyvětrat(!!), ale na podzim doporučuji!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Potěšila mě ta dominance filatelie, takže bylo si z fakt čeho vybírat...
Hezky v klidu, s pokecem...

Tak toto je můj včerejší úlovek - brněnská dvojka, Brünn Bahnhof, Brünn Stadt...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kolegové z Jihlavy prominou, ten jejich Ježek se vážně pořád ještě nedá pít... museli jsme pak zhodnotit své nové přírůstky na náměstí u konkurenčního Kozla z Popovic...
Ale jak říkám...jinak moc prima!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak tady se vidím :-)

MikyM napsal
A musím říct, velice příjemné...
Celkem slušná návštěva, naprostá dominance filatelie a potkal jsme se tam s pár známými... pár nových známých si udělal...
Sice zde nemají občerstvení a chtělo by to před otevřením pořádně vyvětrat(!!), ale na podzim doporučuji!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bude tuto neděli...
Já vím..."Blešák"..., ale najdou se tam i známky... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Také letos, se před podzimním veletrhem Sběratel v Praze, pořádala dvoudenní (středa čvrtek) filatelistická burza v Domě barikádníků...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Byl jsme se tam i tentokrát mrknout...
- lidové vstupné 20,-Kč :D
- velká místnost, vyvětráno, dostatek světla a místa pro všechny :D
- občerstvení (pivko, párek, smažák) "na baru" :D
- spousta filatelie :D
- málo zákazníků ;)
- nikde jsem také neviděl reklamu na dnešní burzu (časopis Filatelie, Merkur revue, na některých jiných burzách...)
- relativně i málo prodejců ;)
- takové všechno pomalé, ospalé ;)


Nevím jak Vy, ale také nepochopíte někdy (bohužel je to stále častější) situaci:

- Já: "nemáte prosím... sbírám .... , co mi z toho můžete nabídnout...?"

-Prodávající u stolku, mnou vytržen z poklidného dopoledního klinbání :
- "jé to nevím... možná to tady někde mám... však se podívejte... jé to mám doma, to jsem nebral... "



Doprčic pánové.... pokud někam jdu něco prodávat a nabízet, tak se na to dopředu připravím... proberu si co budu nabízet, vezmu z domu vše co unesu, na stole si to popíši cedulkou, s potencionálníám zákazníkem se snažím mluvit...

Někdy mám pocit, že ti stejní pánové, co tam (nemluvím jen o dnešní burze v KB) byli minule a předminule... vezmou ze skříně tu stále stejnou siťovku stokrát přebraných zbytků dublet jejich sbírky", kterou si tam, schovali posledně a jdou si posedět na další burzu než manželka doma připraví pozdní oběd...

Takový pocit mám z letošní burzy v KB. Pěkné velké čisté prostředí, s občerstvením, v dosahu metra, plné "ospalých"pánů, kteří tu už stokrát seděli...

No, příští rok sem už nepojedu, pospím si také a doma ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
MikyM napsal
Nevím jak Vy, ale také nepochopíte někdy (bohužel je to stále častější) situaci:

- Já: "nemáte prosím... sbírám .... , co mi z toho můžete nabídnout...?"

-Prodávající u stolku, mnou vytržen z poklidného dopoledního klinbání :
- "jé to nevím... možná to tady někde mám... však se podívejte... jé to mám doma, to jsem nebral... "

Ano, to mi před lety říkali na okupační vydání taky. Pak jsem jednou předvedl (po odklizení padělků), co tak jako mám a většina jich seznala, že to ani nikdy neviděla. 8)
Registrovaný uživatel
Áááá, v Brně se už ví ! :mrgreen:

Tak si všichni-ti, co chcete prodat i Ti co nakoupit, napište do kalendáře datum
3 . března 2023!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ach jo, zase pátek, takže opět vynechám.
Registrovaný uživatel
pepahavel napsal
Ach jo, zase pátek, takže opět vynechám.


Bohužel, nepodařilo se mi výbor KF přesvědčit, že by sobota byla možná lepší...
V Brně prostě pátek...
Registrovaný uživatel
Tak říjnová burza s aukcí našeho brněnského KF je za námi...
Celkem dost lidí, dost věcí k dražení, i když to moje "Brünn Bahnhof" tam nebylo ... ;)
Tak ještě pár fotek...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ale chce to oživit!
Nejen těmi, co draží, ale především těmi, co prodávají!
Takže přijďte se za námi podívat, doneste své přebytky, nabídněte do aukce!
Nebo jen vystavte své zboží na prodej na stůl v restauraci (stůl zdarma), objednejte si pivko, přijďte si pokecat o známkách... :D
Kam? Kdy?
26.11. 2022 do restaurace U lasa, Merhautova 985/110 v Brně
Já vím, je to ve stejný den jako vánoční Sběratel v Praze...
Tak pak:
17.12.2022 opět restaurace U lasa, Merhautova 985/110 v Brně
Pořádá klub filatelistů Alfonse Muchy Brno.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
MikyM napsal
Tak jsem si tam včera zajel... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem



Blíží se další setkání (burza) v Jihlavě ...
V sobotu 12.11.22. (pěkné datum :D )
Platí to?
Registrovaný uživatel
Tak "Jihlaváci" nereagovali, tak jsme to neriskoval... Třeba příště...

Připomínám naše "jarní" Brno 3.3.2022 na výstavišti. Přijďte, podívat se, nakoupit, ale hlavně prodávat, objednejte si stůl a dovezte svoje přebytky!. Bude to vlastně první možnost v příštím roce, po zimním spánku, ještě před jarním Sběratelem v Praze!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dnes se konala poslední letošní klubová burza (navíc s aukcí) našeho klubu A.Muchy.
Pár posledních skalních příznivců...
Bohužel byla také poslední v restauraci "U lasa". Ta ke konci roku končí...
V lednu se nemáme už kde scházet...
Tak hledáme... třeba se od února podaří...
To nám to všechno pěkně končí...
Uvidíme, co příští rok přinese...
Tak nashle v lepších časech...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Restaurace "U lasa" končí?
Já jsem dříve jezdíval na Vlhkou ulici v Brně. Co je tam nyní?
Měl bych do Brna opět zavítat, alespoň si popovídat.
Registrovaný uživatel
kdyz neni laso, muze byt semilaso, ne ? :-D
Registrovaný uživatel
Tak aby se vědělo... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1