Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Vykupminci.cz
Numisargo

BURZY - Filatelie

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jen připomínám... asi nejbližší akce....


MikyM napsal
Tak ať se ví, že i ve Svitavách v říjnu ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem si nakonec tuto neděli do těch Svitav zajel. Byl jsem tam vlastně úplně poprvé. Takže jsme byl hodně zvědavý... :D

A jaké to bylo?

Náhodou prima. Pohodové... Parkoviště kousek od vstupu, velký sál, dýchatelno.
Asi fotky řeknou víc...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jen pár poznatků...
- zdálo se mi celkem málo lidí (především teda návštěvníků). Přestávám mít pomalu komplexy z nízké návštěvnosti u nás v Brně. To Aukro nás jednou zničí všechny... ;)
- pestrá nabídka, u jednoho stolku mince a bankovky, ale především známky, ale i celkem dost celistvostí, pět kousků toho mého "Brno 2" jsem si dnes přikoupil
- potěšila mě ochota prodávajících, snad u každého stolku se mi hned věnovali a vyptávali se o mám zájem, co sbírám, byl čas si vše v klidu projít, nikdo vám nedýchal na záda, netahal alba z pod ruky...
- minibar s pár stolky, pivko, kávička, možnost si v klidu pokecat s těmi, co tu potkáte, probrat se tím, co si člověk právě koupil
- snad jen jediné mínus... na letáčku mají čas 8-12, něco malinko před jedenáctou to dost prodávajících už zabalilo...já odcházel také tak a cestou ze sálu jsem potkal ještě asi 6 lidiček, kteří na burzu mířili... škoda

Jo a ještě něco. V neděli v poledne jsou Svitavy úplně, ale úplně, úplně mrtvé město. :shock: Liduprázdné a pouzavírané náměstí, kde nemají otevřené ani Infocentrum...

Ale burza dobrá...kdo to nemá daleko, tak tomu doporučuji... Já se sem asi na jaře zase mrknu... :D
Registrovaný uživatel
MikyM napsal
A toto bude asi nejbližší větší akce...tak aby se vědělo.... :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem




A za 14 dní...
Registrovaný uživatel
Tak aby se vědělo...
11.11.23
Jihlava :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Končí letošní rok, náš klub (KF A-Muchy v Brně) uspořádal poslední letošní burzu s klubovou aukcí...
Vydali jsme ve spolupráci s ČP JM Pamětní list, pár lidí přišlo, byla i aukce (trochu slabší nabídka, zboží prostě není...(kde všechny ty přebytky schováváte kolegové filatelisté?), ale bylo to příjemné zakončení roku...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Burza, aukce, pivko, filatelie, pokec... prostě všechno tak, jak to být....

Tak až zase příští rok :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nový rok 2024, co nám přinese?

Tak nejdříve náš KF A.Muchy.... a jeho pravidelné burzy...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jak se dočtete na našich klubových stránkách -
https://www.filabrno.net/kfam.htm
měníme formát Veletržního setkání sběratelů.
Ceny rostou, příjmy klesají. Původně dvoudenní setkání (pátek a sobota) se z ekonomických důvodů před několika lety změnilo v jednodenní (preferován byl pátek). Po zhodnocení výsledků posledních veletržních setkání se ukázala nutnost opět něco změnit.
Výbor klubu rozhodl, že změníme místo, změníme název a změníme termín. Od r. 2024 budou pokračovat sběratelská setkání pod názvem Sběratelské setkání pod Petrovem - bude se jednat o 17. sběratelské setkání. Místem konání budou prostory restaurace Bogota u nádraží a skutečně také pod Petrovem. Průzkumem bylo zjištěno, že aktuálně je preferovaným dnem sobota. Termínem 17. setkání sběratelů je sobota 13. dubna 2024.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak doufám, že ve velkém přijdete...prodávat i nakupovat :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Všichni ti, co chcete mít stůl...tady najdete přihlášku...
https://www.filabrno.net/images_kfam/SSPP_prihlaska_2024_A4.pdf
Registrovaný uživatel
Bude určitě tradiční Pamětní list klubu a koupit si budete moci i arch známek s přítisky... :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak zatím, co vím ... :mrgreen:

Únorová burza v Kroměříži, v Jihlavě už ví kdy a jak dokonce po celý rok a také to naše dubnové brněnské znovu připomenu....

Myslím, že budu mluvit za všechny pořadatele...

přijďte se podívat

přijďte si nakoupit

přijďte ale také prodávat!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak včera burza našeho KF A.Muchy, komorní, spíš setkání a pokec u pivka pře obědem... ;)

Ale i to je potřeba udržovat mezi námi sběrateli... :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jeden z příchozích nám předal termíny burz v Náchodě...tak pro info všem, dávám
i sem....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dohledal jsem na internetu termín Svitav ve Fabrice..., tak ať také víte.
Posledně se mi tam líbilo, asi se zase pojedu mrknout...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vím už také, kdy si udělám výlet do Blavy...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A znovu musím zpropagovat to naše Brno... :mrgreen:

uvidíme, jak to dopadne. Když jsem si přečetl v únorové Filatelii článek pana Jiráska (Jarní Sběratel v Praze) jak vše (myšleno významné evropské filatelistické burzy a veletrhy) okolo nás umírá na úbytě (Essen, Stampex), budeme rádi, když aspoň někdo do toho Brna se přijde na to naše "hospodské sběratelské setkání" podívat...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
MikyM napsal
Dohledal jsem na internetu termín Svitav ve Fabrice..., tak ať také víte.
Posledně se mi tam líbilo, asi se zase pojedu mrknout...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Tak jsem si do těch Svitav dneska zajel...
Na netu sice píší, že je to bez vstupného... ale dvacku ze mě pořadatelé nakonec vytáhli :mrgreen:
(Ale partnerka šla skutečně zadara... :mrgreen: )
Registrovaný uživatel
Z letáku na vstupních dveřích jsem se hned dozvěděl, kdy bude burza ve Svitavách na podzim... a to 13.10.2024

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A jaký to tam bylo dnes...?
Prima.
Ve Svitavách umí tu burzu udělat prostě pohodově. Čisté, světlé prostorné....příjemní pořadatelé i obsluha u minibaru. Škoda, že neměli točené pivko, ale lahvová plznička a kávička bylo také dobrá.

Převaha filatelie, ale našly by se i pohlednice a mince.

Lidí moc nebylo, žádné návaly, ani ze strany kupujících a ani prodejců, dokonce pár prázdný prodejních stolů...

Ale aspoň mi nikdo nedýchal na záda a nepřetahoval se se mnou o židličku, Měl jsem čas si vše v klidu projít, prohlédnout, pokecat s o tom co hledám a chci s prodávajícím, navíc potkal jsme tu pár známých... ;)

Pár fotek, ať si uděláte obrázek sami...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mé oblíbené "hrabošky"... :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A moje dnešní úlovky...paráda! Takže stoprocentní spokojenost!

Vážně, Svitavy a její burzu ve zdejší "Fabrice" vřele doporučuji. Tak přijďte v říjnu a ve větším počtu! Vy nakupující i vy prodávající!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nezapomeňte příští týden je burza v Jihlavě (viz zdejší příspěvek 213) a pak za pár dní (před Jarním Sběratelem) se můžete přijít mrknou ještě i do KD Barikádníků v Práglu...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A jaké to dnes v Jihlavě bylo?

V nových, čistých, větších a lépe osvětlených prostorách. Účast prodejců trochu slabší, návštěvníci se tak nějak pravidelně trousili dovnitř a ven...
Překvapilo mě zde velké procento prodejců kapesních kalendáříků, dost pohlednic i té klasické filatelie, tedy alba se známkami, na jednom ze stolů bankovky, jinde jsem viděl mince.
Málo celistvostí... teda pro mě...nakonec jsem si odvezl jen jedno svoje Brno 2... ;)

Kolem jedenácté, když jsem odcházel, to vypadalo, že to už končí...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 >

Sběratel.com » Pokec o známkách » BURZY - Filatelie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1