Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Drobné peniaze grošového obdobia

Vykupminci.cz
Numisargo

Drobné peniaze grošového obdobia

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak ten nebyl k vidění hodně dlouho a to nemluvím o Karlových dvoustranných haléřích s korunou.
« Poslední úpravu provedl(a) Denarius v 6. 2. 2009, 18:17. »
Registrovaný uživatel
To Oli: V podobné relaci jsem jsem ho koupil a to proto, že parvus Karla jsem předtím na prodej viděl naposledy tak 3-4 roky nazpět a od té doby jen W2 nebo JL a to v takovémhle stavu stály taky 500-1000Kč a Karla pokládám tak za cca 20-30x vzácnějšího co se týče výskytu... :)
Registrovaný uživatel
To Oliver: Tak pokud je ještě k mání, radím jít do něj a moc nešpekulovat se stavem vzhledem k té ceně ;)
Registrovaný uživatel
jo za 800,- bych takový bral všemi dvaceti :D
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vassilij: tak to je krasavec, tvůj kousek? kolik koštoval, jestli se můžu zeptat?
Registrovaný uživatel
2,6+15% - ale je alespoň 100%ní Karel - někdy bývají parvy popsány jako Karel i když jméno panovníka nejde přečíst
Registrovaný uživatel
Velmi pěkný, lepší jsem neviděl.
Registrovaný uživatel
tak to byla skvělá koupě! za 3.6+15% ho od tebe koupím :mrgreen: :twisted: na tom ještě tágo vyděláš 8)
Registrovaný uživatel
:-D neneeee - ten není na prodej - půjde pěkně k ostatním 8-)
Registrovaný uživatel
škoda no, musel jsem to zkusit :D
Registrovaný uživatel
Fakt hezký kousek, lepší jsem na prodej viděl jen asi 2x(1x hrozně draho a 1x jsem zrovna neměl peníze...).
Já na tom svém vidím ..AROL....IMV.. takže je přesně přiřaditelný, jinak bych ho ani nekupoval :D
Registrovaný uživatel
Denarius má jistě také nějaký, no tak pochlub se... :D
Registrovaný uživatel
Karlův parvus/haléř dosud ani jeden ale když už je vassilij a Dráček mají, tak mám možná větší naději :D
Registrovaný uživatel
To Denarius: kdyby mohl být takový nějaký penízek (nebo i něco jiného) záminkou, jak vymámit něco typu 1/2 tolaru Ferd. III., co tu byl zmíněn, tak to beru hned - teda 1/2ku bych pochopitelně rád zaplatil, jen kdyby byla k prodeji ;-)
Moderátor
a kruci... to sem zas neco po....
Registrovaný uživatel
Je to typ orli bez svatozáře (jediný ročník), kdybych ho měl za něco pouštět tak spíš za chybějící denárek (např.Boleslav III.)
Moderátor
Vassilij nás chce asi nas... .
Velmi pěknej kousek. Slepá závist. :lol:
Registrovaný uživatel
Ufff - tak to se budu muset pustit do shánění ...
Registrovaný uživatel
:D
Registrovaný uživatel
No vážně 8-) kdybych měl z bohemiky něco zajímavého, tak to rád poskytnu - ale pochybuju.
Registrovaný uživatel
Určíte to někdo?
"Údajně" to bylo nalezeno severně od Brna je to měděná ražba asi orlice/koruna a nejspíše bych to řadil jako ražbu do Polska nebo Rakousko - víte někdo přesnější určení???
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Nebo že by české falzum zahraniční mince?(ne to už je trochu fantazie...).
Registrovaný uživatel
Typla bych to na polský denár (Vladislav Jag. možná Kazimir 8) )
Moderátor
jen jesli to neni nakej nepovedenej ftak ze Znojma ;)
Registrovaný uživatel
na tom spodním má být koruna? mě to spíše připomíná orlici na brněnských penízcích Albrechta Rak.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Drobné peniaze grošového obdobia

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1