Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 211 212 213 214 215 216 217 218 219 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Sedia na konári sova, vrana a straka. Sova vraví:
- Predstavte si, dostala som zlaté hodinky.
- A ja som dostala kravu. - pridá sa vrana.
Straka mlčí.
Na druhý deň znovu sedia spolu na konári. Sova vraví:
- Žiaľ, zmizli mi moje zlaté hodinky...
- Aj mne zmizla moja krava... - pridá sa vrana.
- Božemôj, až teraz som si všimla, že je už šesť hodín. Musím ísť dojiť... - povie straka. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
téééda, lidí je tu jak much a nikdo ani nezabzučí :D
Registrovaný uživatel
bzzzzzzzzzz
Registrovaný uživatel
Bzučet jsi měl na Aukru a ne si nechat vyfouknout peníz s korunou a krásný Ludvíkův penízek.
Registrovaný uživatel
Cože to ? - já nic takového nechtěl ...
Registrovaný uživatel
Myslel jsem K. (pokud jsem si nespletl nick)
Registrovaný uživatel
jen jsem to zkoušel, tenhle měsíc už jsem pořídil dost mincí a za ty peníze ať si to nechají :D
Moderátor
kacuro, ae tendle si zkus koupit, je s kasickou...

Obrázek vložený uživatelem

jinac teda je ze znojemskeho muzea a u nej je uvedeno ze je umyslne dobove poskozen...

musim priznat, ze me tento exemplar zaujal (i jeho popiska - ta snad jeste vic)
Registrovaný uživatel
jo být nejméně o 300 let starší, tak bych ho chtěl :D
Registrovaný uživatel
Ku rannej káve. :D

Rozpráva pradedko pravnúčikovi príhodu z roku 1942.
- Bolo to v Prahe. Idem si takto po ulici a vidím chlapa. Klobúk, dlhý plášť, tmavé okuliare a rýchlo vchádza do dverí. Na druhý deň ide m po ulici a zase vidím toho chlapa. Klobúk, dlhý plášť, tmavé okuliare a rýchlo vchádza do dverí. Hovorím si: Veď toho ja poznám. Uvažoval som: Je to Fučík? Nie je to Fučík? Nevedel som sa rozhodnúť a tak som zavolal na Gestapo. A mal som pravdu. Bol to Fučík. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:D
teda grofik, ty pořád diskriminuješ nás čajomilce :(
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Ku rannej káve. :D

Rozpráva pradedko pravnúčikovi príhodu z roku 1942.
- Bolo to v Prahe. Idem si takto po ulici a vidím chlapa. Klobúk, dlhý plášť, tmavé okuliare a rýchlo vchádza do dverí. Na druhý deň ide m po ulici a zase vidím toho chlapa. Klobúk, dlhý plášť, tmavé okuliare a rýchlo vchádza do dverí. Hovorím si: Veď toho ja poznám. Uvažoval som: Je to Fučík? Nie je to Fučík? Nevedel som sa rozhodnúť a tak som zavolal na Gestapo. A mal som pravdu. Bol to Fučík. :mrgreen:

;)
Moderátor
niečo pre kacuru:
http://www.outfit4events.com/samurajske-mece-rucne-kovane-samurajske-mece-c-1_216_269.html?gclid=CLSq2-D90ZcCFYIJ3wodh2-zDQ
Registrovaný uživatel
no pěkné pěkné, i u nás jsou výrobci, kteří japoské meče vyrábí, měl jsem možnost nějaké kdysi vidět a byla to také pěkná práce! :D
Moderátor
koľko máš takých mečov doma??
Registrovaný uživatel
takový ani jeden, na to nemám peníze ... ale až jenou budu miliardář, koupím si pořádný japonský meč vyrobený nějakou slavnou mečířskou rodinou :D zatím si musím vystačit s atrapou za 6tisíc :D
Registrovaný uživatel
kacuro,nemám dôvod nikoho diskriminovať,ja rád pijem moooore kávy denne. :D

Budem kvôli Tebe ľudomil :mrgreen: :mrgreen: Ty vtipy budeš môcť čítať aj pri šálke čaju. :D ;)
Moderátor
kacuro napsal
takový ani jeden, na to nemám peníze ... ale až jenou budu miliardář, koupím si pořádný japonský meč vyrobený nějakou slavnou mečířskou rodinou :D zatím si musím vystačit s atrapou za 6tisíc :D


ja sem ted u jednoho prodejce videl za dvanactku dustojnickej japonskej mec z druhy svetovy... a padelek to nebyl... je to dobra cena?
Registrovaný uživatel
Oli, pořádný meč je myšlen několik století starý... ;)
Moderátor
o ou
Registrovaný uživatel
tak takový jen těžko seženeš za 12000. Většina je jich v USA jako válečná kořist a je úplný zíkaz jejich vývozu.
Moderátor
... no jak bych to rek... tendle prave z usa je...
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Oli, pořádný meč je myšlen několik století starý... ;)


Výrobcovia v Číne to vyriešia. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Oliver: hovořím o mečích starých. Ne ty, které fasovali důstojníci a poddůstojníci za druhé světové války. Ty byly různé, podle hodnosti držitele, některé dost dobře udělané. Ty se dali ještě před rokem sehnat i okolo 5000 Kč. Ty lepší s rejnočí kůží a grafickou tsubou jdou nad 10000. Je pravda, že se v posledních letech roztrhl pytel s kopiema z Číny, ale ty se dají celekm snadno rozeznat. Většinou nejsou valné kvality.
Moderátor
ok. ja tomu kulovy rozumim... kdyz sleduju kamose, co shani ruzny noze z ww2 a ty palky, prijde me za originalni japonsky mec z ww2 cena 12 tis. rozumna. ja to ae samozrejme kupovat neminim, neni to vec, kera me bere... cina to fakt neni. ae je to asi ten obycejnejsi kousek...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 211 212 213 214 215 216 217 218 219 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1