Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Vykupminci.cz
Numisargo

Zkušenosti s poštami

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 30 31 32 33 34

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Fidzi, ty se moc pohybuješ mezi rozumnými lidmi :D
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Primitívna logika hovorí - ak predložím lístok o uložení zásielky, tak si chcem zásielku vybrať. Ak predložím lístky dva, tak si chcem vybrať dve zásielky. Ak zásielku vybrať nechcem, tak lístok nepredložím alebo na poštu ani neprídem.

Primitivní logika možná ano, realita našich spoluobčanů je jiná. Koukal byste, kolik lidí předloží jednu, dvě i tři "Výzvy" a pak si vezme jen něco. Chtějí vědět často jen odesílatele (jestli to není exekutor, jestli je to to, na co čekají a chtějí, mnohdy si objednávají více věcí a pak to na přepážce přeberou a něco si vůbec nepřevezmou a nevyzvednou atd..atd...

Zdržuje to. Moc. Vše fyzicky vyhledat ve skladu a donést k přepážce...
Rychlejší to bývá, zeptat se a pak říci dle podacího čísla rovnou odesílatele z dat v PC...

Ale už jsem si zvykl, že o poště a kvalitách jejich služeb hovoří často lidé, kteří vůbec, ale nemají ponětí jak to chodí a co to obnáší...

Nic ve zlém Fidzi, to tak jen všeobecně, z hlediska primitivní logiky... ;)
Registrovaný uživatel
tak jak se pošty skoro furt zastávám, tak teď mi přišlo oznámení o zásilce v zásilkovně a samozřejmě nikde nejde dohledat odesílatel... čekám jen zásilkovny, tak nevím
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tak jak se pošty skoro furt zastávám, tak teď mi přišlo oznámení o zásilce v zásilkovně a samozřejmě nikde nejde dohledat odesílatel... čekám jen zásilkovny, tak nevím

Tomu teď úplně nerozumím, Zásilkovna není součást České pošty. Ale asi to mají jak CP odesílatel na oznámení není povinný údaj. Zkuste kontaktovat nějakou infolinka Zásilkovny nebo přes jejich web...
Registrovaný uživatel
jasně, že nerozumíš, když to první zásilkovně mělo být balíkovně :) právěže jsem čekal jen zásilkovnu, ovšem jeden pán to poslal jinak... už to je vyřešené

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 30 31 32 33 34

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1