Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » Členovia, zrelí na blokovanie

Vykupminci.cz
Numisargo

Členovia, zrelí na blokovanie

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
koukám,že to tu je samej humanista
budete mít přednášku o slušném chování,když chytnete nějakého grázla ve 3 ráno u sebe doma ??????????
budete tak humání když se probudíte tím,že vaše dítě histericky pláče a na něm bude nějaký uchyl????????
budete si říkat: třeba se napraví????
podívejte se na to i z jiného pohledu než z pohledu co je drahžší,humánější,správnější,svět bude nespravedlivý a plný omylů ještě dlouho potom co už tu nebude homosapiens
Registrovaný uživatel
zakoukanyhonza, zavirej v bytu na chate kde tam dveri ve vhodu, a vsechno bude v poradku.
Bydlel a rustl jsem ve vice nejbezpecnejsim miste cim je Cesko a se mnou je vsechno v naprostej pohode.
Zli a nemocny clovek potrebuje jen izolace a leceni.
A davej pozor na co pises, muze byt zde i deti.
« Poslední úpravu provedl(a) Dento v 8. 7. 2012, 13:02. »
Registrovaný uživatel
dento to se neboj že nezavírám a strachem také neoplývám...........pointa mých slov je,že každý z vás co si tu hrajete na dobromily byjste v takové situaci (pokud byjste neomdleli) toho dotyčného okamžitě umlátili holýma rukama o zed.....dokud by vám skrze lebku už nelezly klouby....
Registrovaný uživatel
A davej pozor na co pises, muze byt zde i deti.........................jestliže už umí číst tak určitě jim rada jako nechod s cizíma apodobně není cizí a jen prospěje....
Registrovaný uživatel
jedine co k tomu muzu rict, trest smrti nemuze hrat roli ve civilizovane spolecnosti.
Jednak uvedl bych v kazde konstituce, pravo na bezodsouzdeni reseni pribuznych co delat s takym vrahem, ale jenom pro narodnost co patri co neni cizi te Zemi kde bydli pribuzne obeti. Mate predstavu co by delal cikan s takovym pravem? a toto neni rasismus.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Serge Nubret napsal
... společnost, která postaví peníze nad lidský život, ta je velmi zaostalá a nikdy nebude žít v míru.

Přejděme od humanitních teorií ke konkrétnímu případu. Již několikrát trestaný jedinec znásilnil desetiletou holčičku. Pak mu ale došlo že by ho mohla prozradit a tak jí svázal drátem, dal jí do baťůžku dva kameny a ještě živou a prosící hodil do rybníka. Máš pocit že i jeho život je cennější než peníze? A nyní si zkus představit že holčička byla Tvoje dcera. Budeš i pak za život toho hovada bojovat?

Vzpomeň si na případ spartakiádního vraha, který se udál ještě za komunistů. Kastrací ho zbavili těch touh, které totálně ovládly jeho mozek a udělaly z něj bestiálního vraha. Poté co ho vykastrovali, je to úplně normální člověk, co žije zcela normální život. Nemusí být ani ve vězení, ani v ústavu.
Ukázalo se, že po kastraci ve všech případech touhy tohoto sexuálně násilnického typu skončily a člověk byl tímto vyléčen - nebylo potřeba ho zabíjet.
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 8. 7. 2012, 15:12. »
Registrovaný uživatel
Serge: ty bys dokázal žít s tim,že chlap ti zabil ženu,dívku,dceru a užíva si života? vžij se do pohledu blízkých obětí...........tady nejsi na miss amerika
Registrovaný uživatel
Serge Nubret napsal
Vzpomeň si na případ spartakiádního vraha, který se udál ještě za komunistů. Kastrací ho zbavili těch touh, které totálně ovládly jeho mozek a udělaly z něj bestiálního vraha. Poté co ho vykastrovali, je to úplně normální člověk, co žije zcela normální život. Nemusí být ani ve vězení, ani v ústavu.
Ukázalo se, že po kastraci ve všech případech touhy tohoto sexuálně násilnického typu skončily a člověk byl tímto vyléčen - nebylo potřeba ho zabíjet.

Tak, až tak zcela normální život nežije, ale na základe tej kastrácie ho žijú asi mnohý ďaľší ...
Registrovaný uživatel
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-krimi/93519/spartakiadni-vrah-byli-jsme-s-nim-40-minut.html
Tak jsem si o něm našel nějaký aktuální článek a zdá se, že již 8 let žije zcela normální život na svobodě. Již několik let má manželku, práci, vychovává s manželkou její dítě z jejího předchozího vztahu...
Akorát tam píšou, že stále bere léky a taky, že ta kastarce byla vlastně provedena nedobrovolně kůli tomu, že mu ve vězení z nenávisti bachaři rozkopali rozkrok.
Tenhle případ je starší, a proto by tu kastraci možná nakonec ani nedělali, kdyby nebyla nutná kvůli těm zraněním. Viděl jsem ale nedávno český dokument o tom, že dnes už se tato léčba u podobných lidí normálně využívá, protože je účinná. Ovšem pokud se nepletu, tak v současnosti i v případě usvědčených sexuálních násilníků a vrahů musí jít o dobrovolné podstoupení takové léčby. Stále neexistuje zákon, který by ji nařizoval u usvědčených povinně...
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
zakoukanyhonza napsal
Serge: ty bys dokázal žít s tim,že chlap ti zabil ženu,dívku,dceru a užíva si života? vžij se do pohledu blízkých obětí...........tady nejsi na miss amerika

A to je ten důvod, proč má být soudce vždy nestranný. Proč nemá znát žádnou ze stran ani oběť...
Samozřejmě, že kdybych byl blízkým příbuzným nebo přítelem oběti, tak bych to viděl jinak. Samozřejmě že bych se toužil pomstít a toho člověka zabít, udělat mu to samé, co on udělal oběti. Jenže já věřím, že člověk nemá právo vzít nikomu život, ani tomu nejhoršímu z lidí. Kdybych toho člověka zabil, dostal bych se na jeho úroveň, stal bych se stejným vrahem jako on. A oběti by to stejně život ani nic jiného nepřineslo. Akorát bych musel do konce života žít s tím, že nejenže mi zabili někoho blízkého, ale že i já sám jsem vrahem
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 8. 7. 2012, 15:49. »
Registrovaný uživatel
jenže tou obětí může být každý,nestraný soud stejně neexistuje
Registrovaný uživatel
...proboha to je diskuse, kde je nějaký moderátor ????, naprosto zaplevelené a zničené téma o ničem, pánové nezlobte se :evil: :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
to ja taky tomu divim, tato tema je nizkomoralni ale o tom diskytuje... :roll:
ale po mych prispevkach na chvili se neprespiva. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ale po mych prispevkach na chvili se neprespiva........................nediv se...překlad zabere dost času :)
Registrovaný uživatel
8) jo jo, ja uz to pochopil, zakoukanyhonza
Registrovaný uživatel
Další Waluigiho nick Elendil je pomalu zralý na blokaci, 60 příspěvků z nichž v dobré polovině se s někým hádá, je s někým ve sporu nebo je to jen nesmyslný spam, který tu zapleveluje prostor a neumožňuje racionální a slušnou diskusi .. Bohužel mi tento člověk silně připomíná pravidlo vyhodíš ho dveřmi, vrátí se ti oknem..
Moderátor
Jako spravny pojistovak :D.
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Misak33 napsal
Jako spravny pojistovak :D.


:lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Hurley napsal
Další Waluigiho nick Elendil je pomalu zralý na blokaci, 60 příspěvků z nichž v dobré polovině se s někým hádá, je s někým ve sporu nebo je to jen nesmyslný spam, který tu zapleveluje prostor a neumožňuje racionální a slušnou diskusi .. Bohužel mi tento člověk silně připomíná pravidlo vyhodíš ho dveřmi, vrátí se ti oknem..


Nevím, jestli zeptání se na informace o ČNSPG, ale asi jsem probudil dalšího vlivného člověka, takže zalízám do ústraní a žádám o blokaci účtu. Nemám za potřebí číst, jak jsem neuvěřitelně vlezlý a jak každého svými naprosto stupidními otázkami šikanuji :x . Nevím co se to s tímto fórem zase děje :evil:
Registrovaný uživatel
Dále prosím administrátora o zablokování dalších mých účtů:
Ducaton
ACTA
WaluigiCZ (Super_Trouper)
esszet

;)
Registrovaný uživatel
zhasni svetlo a uz sa nevracaj
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
zhasni svetlo a uz sa nevracaj


Joj, ty si zde... Tebe sháním - totiž moderátora. Máte binec v "aukce na Aukru" v sekci Mince.info od příspěvku #2361. S tím by se mělo něco udělat, protože to silně zavání porušováním netikety (ne z mé strany).
Registrovaný uživatel
Já bych se přimluvil za to, aby byly příspěvky jen přesenuty.....proč by měla mazat pravda??? Aha, vím, protože se pravda provalila???? Od příspěvku cca 2361
Registrovaný uživatel
Teď nechápu, pravda o souvislosti mezi mnou a Waluigim se provalila při registraci, kdy jsem použil stejný e-mail, záliby atd. Nyní odmítám souvislost mezi mnou a dalšími Waluigimi, kteří hrozili napadnutím webu, či co. Nerad bych aby u mě zazvonila policie, protože s těmito vzkazy nemám co míti :( .
Moderátor
Mám si jít pro nějaké oplatky či chipsy a kolu? :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Černá listina » Členovia, zrelí na blokovanie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1