Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Maros,to je uhoľ pohľadu,pre niekoho ohavné a pre niekoho pekné.A názor druhých mám vieš kde,to máš tak,keď som bol dávnejšie na výstave Albrechta Durera vo Viedni,vedľa bola sála moderného umenia a rakušáci tam híkali nad obrazmi.,ale ja som tam videl len mazaninu.
maros napsal
zuzi, nehnevaj sa na mňa, ale keď som to uvidel - je to pre mňa ohavné. Je to každého vec čo si dá na seba, preto do toho nekecám ale tak to cítim. Neviem, nešlo si uctiť toho nejakého chlapa (už neviem čo ste to tam písali) inak?

A ktovie čo by na to povedal on keby sa videl na niekoho nohách? Či by to bral ako poctu?
Registrovaný uživatel
Tak Durer je proti modernímu umění takovej kalibr, že to ani neni možný.
Registrovaný uživatel
Tak,bol to majster a pán maliar.Bola to najväčšia zbierka jeho obrazov po tridsiatych rokoch,bolo na čo pozerať.
Paul napsal
Tak Durer je proti modernímu umění takovej kalibr, že to ani neni možný.
Registrovaný uživatel
[quote=zuzi]
Maros,to je uhoľ pohľadu,pre niekoho ohavné a pre niekoho pekné.A názor druhých mám vieš kde,to máš tak,keď som bol dávnejšie na výstave Albrechta Durera vo Viedni,vedľa bola sála moderného umenia a rakušáci tam híkali nad obrazmi.,ale ja som tam videl len mazaninu.[quote=maros]

tak v tomto sa zhodneme[/quote=maros][/quote=zuzi]
Registrovaný uživatel
nějaké fakenews ne? v rusku spoléhat na stát... https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-koronavirus-krize-kolaps-rodina-penize-finance-charitativni-neziskova-organizace-nadace-pomoc.A200707_145134_zahranicni_dtt
Moderátor
................ :roll: :roll: ......kerky se mi líbí a fotbal mně již nezajímá, ale neumřel jsem :roll:
Registrovaný uživatel
Tak by som si dal 3D steak, až by som plakal. Nemám tlačiareň. :roll:
Ja som to ešte ani nejedol. Možno preto, že som Slovák a my tu hovno máme. Čo vy na západe? Jedol som len 1D klobásy a jaterničky, to sa "ládovalo" len z jednej trysky, takže preto si myslím, že to bolo 1D.. :P :P
Už aby niekto vymyslel 3D (aj 4D) arbeit.. :mrgreen:
tvl.
https://www.youtube.com/watch?v=fLpeeUYtW94
-s-
Registrovaný uživatel
Tak si říkám, zaplať pánbůh že už jsem starej :roll:
Registrovaný uživatel
Umělé maso je budoucnost. Vždyť i tady to čteš, kvůli egoismu a nevím čemu všemu se akorát lidí bijou v prsa jak moc masa sežerou...
Registrovaný uživatel
Idem si dať kúsok 0 (nula) D slaniny a idem spať. Ráno vstávam zavčasu, bo práca ma šľachtí a prospieva mi...
Turtle, tiež ma teší, že snáď nič z toho 3+ (4,5,6...) D už moc nezažijem.
Bude aj 3D rozmnožovanie?
-s-
Registrovaný uživatel
Spousta problémů by se vyřešilo kdyby se lidstvo přestalo tak nekontrolovatelně množit.
Moderátor
stani napsal
Idem si dať kúsok 0 (nula) D slaniny a idem spať. Ráno vstávam zavčasu, bo práca ma šľachtí a prospieva mi...
Turtle, tiež ma teší, že snáď nič z toho 3+ (4,5,6...) D už moc nezažijem.
Bude aj 3D rozmnožovanie?
-s-

Ne, bude homorozmnožování.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Spousta problémů by se vyřešilo kdyby se lidstvo přestalo tak nekontrolovatelně množit.

Souhlasim, myslim, ze vetsina globalnich problemu je zapricinena prelidnenim, kdyz se ti premnozi v tele nejaka brebera tak jde taky telo do kopru. A s planetou to bude podobny.
Registrovaný uživatel
Maroško, žena mi právě řekla, že vyhrála hodinky, tak ať máš přehled ;)
Registrovaný uživatel
ešte väčší blbec než sme dúfali ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
https://www.mmashorties.cz/index.php/2020/07/12/jiri-prochazka-vs-volkan-oezdemir-zaznam-zapasu/

záznam..zajímavý..celou dobu ruce dole, celou dobu to tam trenér vykřikuje. Nainkasoval dost, ale sundal ho. Lepší než box, tam se neustále objímaj, na to se nedá už pomalu koukat.

No a ve fotbale si nagelujou hlavy a neustále padaj a simulujou, zženštilci. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kluk si udělá výlet a hned kopačky.Nějaká přecitlivělá ta slečna
https://www.novinky.cz/muzi/clanek/sel-s-kamaradem-na-jedno-rano-se-ocitli-na-ibize-pritelkyne-to-neustala-40330238?fbclid=IwAR0bZo2lTW2PzjB34NivSCCRTTK9VM7cYJTbPq2SqLdFejk0Oa6M_ebd7cE
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Maroško, žena mi právě řekla, že vyhrála hodinky, tak ať máš přehled ;)

Co to bylo za soutěž? :D
Registrovaný uživatel
Moje byla u zubařky,pobolívá jí zub . Ale ostrouhala,zubařka má rozbitý křeslo takže musí vydržet do pátku.Jinak k snídani jsem měl párečky
Registrovaný uživatel
no toto
Registrovaný uživatel
Já měl k obědu kachnu a teď si jdu dát šlofíka :P
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Já měl k obědu kachnu a teď si jdu dát šlofíka :P

nj nic moc ale když je hlad tak je i kachna dobrá
;) :D
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Kluk si udělá výlet a hned kopačky.Nějaká přecitlivělá ta slečna
https://www.novinky.cz/muzi/clanek/sel-s-kamaradem-na-jedno-rano-se-ocitli-na-ibize-pritelkyne-to-neustala-40330238?fbclid=IwAR0bZo2lTW2PzjB34NivSCCRTTK9VM7cYJTbPq2SqLdFejk0Oa6M_ebd7cE


jako že sa takáto ptákovina uverejňuje niekde... :roll: , ale mám kamaráta v Trnave, čo šiel ráno vyniesť smeti z činžiaku pred vchod... a vrátil sa za tri dni :mrgreen: kopačky nedostal, nejaké problémy samozrejme mal, ale na Ibize nebol - on vlastne ani moc nevie kde bol, iba si matne niečo spomína
Registrovaný uživatel
a aby som doplnil, bolo to ešte za čias beztefónnych
a idem chystať plac pre drevo, aby som teda zapadol do kolektívu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Uverejnujou se větší ptákoviny

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1636 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1