Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » Keltské mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Keltské mince

Moderátoři: Misak33, smith, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
caesar napsal
vyskúšaj tu :

http://www.archeol.sav.sk/kn_vymfond.php

niečo som z tadiaľto bral ale bolo to už dávnejšie. :)

vdaka za tip, pomohlo
_______________
Registrovaný uživatel
:D není zač.
Registrovaný uživatel
Nema nekdo z vas na prodej nejakou peknou keltskou mincicku?Typ Roseldorf/Nemcice nebo Stradonice?
Registrovaný uživatel
Tady:
http://turtleoverhead.ecrater.com/c/1015074/celtic-coins
;)
nebo tu mám za 3500 Kč

Stříbrná Tetradrachma
Východní Keltové typ “Kugelwange”,
24.5mm / weight 10.26g
Ref. Kostial 480; Lanz 34 (1985) Nr.24
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 11. 6. 2011, 23:42. »
Registrovaný uživatel
Pardon :oops:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
..a nebo čekej, až se objeví nějaká na Aukru... kdysi se tam objevovaly dost často a zajímavé typy, bohužel Aukro tyhle aukce hodně předčasně ukončovalo, takže dnes se tam bohužel moc neobjevují...
Registrovaný uživatel
Mně Aukro zarazilo aukci Keltských mincí celkem třikrát s odůvodněním že prodávám zakázané zboží a že se nesmí obchodovat s archeologickými nálezy. Můj argument že tyto České památky tímto v podstatě vracím do vlasti, neuznali. :evil:
Registrovaný uživatel
stratos napsal
Nema nekdo z vas na prodej nejakou peknou keltskou mincicku?Typ Roseldorf/Nemcice nebo Stradonice?


napis mi na mail jacisin76@yahoo.com
nejaky ten Roseldorf by som mal, poslal by som ti foto mailom.
_______________
Moderátor
turtleoverhead napsal
Mně Aukro zarazilo aukci Keltských mincí celkem třikrát s odůvodněním že prodávám zakázané zboží a že se nesmí obchodovat s archeologickými nálezy. Můj argument že tyto České památky tímto v podstatě vracím do vlasti, neuznali. :evil:

Tak to by museli zakázat celou sekci Antika a Stredovek minimalne. Krom toho, uz jsem tam keltske mince videl, takze nechapu o co jim jde.
Registrovaný uživatel
Nesmí být v aukci napsáno "keltská" a pak je šance... I když teď tam nějakou dobu někdo prodává keltské a římské spony a nic... stále prodává :shock: Takže se v tom vyznejte...
Registrovaný uživatel
korunka: Jde jen o to jestli někdo tu aukci nabonzuje nebo ne. Tlačítko "ověření aukce" u každé aukce vpravo nahoře.
Registrovaný uživatel
Aha... tak to je vysvětlení..
Moderátor
Spis jestli to nabonzuje vice lidi.. pri prohlizeni minci v Antice davam poctive overeni kvuli padelkum, poruseni pravidel Aukra, spatnym informacim, kategoriim apod... nekdy az na tretinu prodavanych minci a opravdu vyjimecne se stane, ze je aukce zrusena.
Kazdopadne s temi keltskymi mincemi to nedava absolutne zadnou logiku, kdyz recke nebo rimske mince z teze doby z nalezu projdou. Kdyby mi zatrhli prodej minci jen proto, ze jsou keltske a ze si Aukro mysli, ze se s nimi nesmi obchodovat, tak bych asi dal stiznost k COI.
Registrovaný uživatel
predam alebo este radsej vymenim keltsku Ag mincicku, typ Roseldorf s konikom. (vid foto).
v pripade zaujmu mam k dispozici na vymenu aj Ag tetradrachmu typ V.Bysterec, (foto mailom)
najradsej za VB inu variantu, alebo nejaky Simmering (aj Ag drobotinu).
email mam odkryty.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
tocomabyt:to asi těžko vyměníš Velký Bysterec a Roseldorfa za Simmeringa nebo jinší tipy.
To je asi tak jak kdybys chtěl Parvus Zikmunda lucemburského za Parvus Václava II. : )
« Poslední úpravu provedl(a) Misak33 v 23. 6. 2011, 6:11. »
Registrovaný uživatel
alarich:
z ponuk ktore som videl tak cena tetradrachmy V.Bysterec zhruba zodpoveda cene drobneho obolu Simmering.
nikde nepisem ze za Simmeringa dam Roseldorf.
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) Misak33 v 23. 6. 2011, 6:12. »
Registrovaný uživatel
tocomabyt:vůbec nic sem nedopletl bysterců je dost a simmeringů málo.
dnes už nechce nikdo tetradrachmu V.Bysterec v pěkném stavu ani za 2000Kč.
Byl sem ted v Trenčíně na aukci a jeden člověk jich tam měl u sebe aspon 15kusů různé varianty ukazoval to kde komu a neprodal ani jednu.Jinak pro zajímavost kus byl podle stavu od 50 do 100Euro.
Navíc po aféře co se potchytla partička padělatelů keltských mincí od Trenčína tato mince je defakto neprodejná nikdo tomu nevěří.čau
Moderátor
alarich napsal
tocomabyt:vůbec nic sem nedopletl bysterců je dost a simmeringů málo.
dnes už nechce nikdo tetradrachmu V.Bysterec v pěkném stavu ani za 2000Kč.

Opravdu? Tak proč šla posledně na sálové aukci za 6500+15% poplatky?
Registrovaný uživatel
tenzor:Tak si ji měls koupit určitě bys neprodělal. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Také tam byl před rokem denár Vladivoje za víc jak 400000Kč no ale myslím že to nebylo také košer ;)
Registrovaný uživatel
tenzor:Jo a roseldorfy tam byli za 2000Kč+15%,ale na Ebay jsou max.po 25Euro a ještě si můžeš vybírat.
Moderátor
alarich: proč bych ji měl koupit? Já tohle nesbírám, jenom jsem reagoval na tvrzení, že je ta mince neprodejná a nikdo o ni nemá zájem ani za 2000. Zjevně je někde prodejná docela dobře a ještě se o ní poperou. Řekl bych, že u těchto mincí bude na cenu mít velký vliv kdo prodává, např. Aurea bude mít poněkud větší důvěryhodnost než neznámý z ráje podvodníků na eBayi nebo někde na burze či v předsálí aukce.
Registrovaný uživatel
tenzor:když už mluvíš o Aureře tak se podívej i na ostatní numismatické aukce.
Může to být také úmyslně vyvolaná cena,aby se udržela hodnota mince
a ten který jich má několik desítek tak nepřišel o pěkný kapitál.Tak se to
dnes běžně dělá,ale mysli si co chceš já bych ji nechtěl ani za 1000Kč i
kdyby byla pravá na 100% je to mrtvá investice i když je to nádherná
keltská mince.
Registrovaný uživatel
alarich napsal
Navíc po aféře co se potchytla partička padělatelů keltských mincí od Trenčína ...

tie paskvily z trencina som videl, boli tak akurat na zasmiatie.
medialne nafuknuta bublina.
ziadne z razidiel nebolo na typ VB.
kazdy ten trencin omiela dookola, uz mi to fakt pripada jak pokazena platna, ale zaujimalo by ma kto z vas vlastne tie 'padelky' videl aj nazivo.
tie akoze keltske kopie boli tak akurat pre deti na hranie.


to je to iste ako keby som obvinil vsetky pg ze su z antiq--novy.


tenzor:
jak je tvojim zvykom: logicka argumentacia, strucna, jasna, a k meritu veci.
omacky patria ku knedliku.
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) Misak33 v 23. 6. 2011, 6:13. »
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
alarich napsal
já bych ji nechtěl ani za 1000Kč i
kdyby byla pravá na 100%


to uz jaky je drist..
_______________
Registrovaný uživatel
momentálne nemôžem súhlasiť tocomabyt; ja som videl niečo stých fálz a môžem povedať niektoré razby boli vysoko profesionálne.
Nakoniec nebolo to len falšovanie mincí ,ale aj sošiek ; rozvetvená záujmová činnosť.

Na pár rokov pekná blamáž po svete; na falošné mince a kamene sa vo svete nezabúda dlhé roky.

Na prvý pohľad sa zdalo ,že nemajú skúsenosti,ale domnievam sa mládenci boli len niekoho "biele kone".
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Antické mince » Keltské mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1